صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 74

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در باکو در سال ۲۰۱۰

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در باکو در سال ۲۰۱۰

دوستان عزیز
    در مورد کلیرنس هیچکسی نمیتونه اظهار نظر کنه. کل فرآیند برای همه افراد غیر از افرادی که در department of state کار میکنن نامعلوم هست. شما نمیتونید قبل از اینکه میرید مصاحبه مدت زمان کلیرنستون رو تخمین بزنید. بسیاری افراد با شرایط پیچیده در مدت کمی کلیر شدند. برعکس قضیه فوق نیز صادق هست. غیر از سفارت های اروپایی معمولا سفارت های اطراف ما (دبی باکو قبرس آنکارا) مدت زمان کلیرنس مشابهی دارند. از هر سفارت هم کیس هایی هست که مدت زمان کلیرنسشون بیش از حد شده. به عنوان مثال من از آنکارا 9 ماهه کلیر شدم و دوستم از آنکارا 1 روزه. پس رو این قضیه اصلا حساس نباشین. شما ببنید کجا برای شرایط شما بهتر ویزا میده. کلیرنس رو بسپارین دست خدا. تا 70 درصد کیس ها تا دو ماه کلیر میشن.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.mofid نمایش پست ها
    بله فول فاند بودم هم من و هم همسرم ویزا گرفتیم و هنوز هیچکدام کلیر نشدیم الانه حدودا پنج ماهه که منتظرم و فقط دو ماه و بیست روزه دیگه وقت دارم وگرنه .....

دوست عزیز

رزومه شما چیز خاصی داشته؟ یعنی سابقه کار دولتی داشتید یامورد دیگر؟ خودتون حدستون از اینکه چرا طول کشیده چیست؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط samir61 نمایش پست ها
    دوست عزیز

رزومه شما چیز خاصی داشته؟ یعنی سابقه کار دولتی داشتید یامورد دیگر؟ خودتون حدستون از اینکه چرا طول کشیده چیست؟

ممنون
    نه چیز خاصی نداشت..سابقه کار دولتی هم نداشتم.زنگ هم زدم واشنگتن گفتن پرونده ات ناقصی نداره دیگه واقعا نمیدونم چه کار کنم!! برام دعا کنید

Junior Member

سلام به همگی
    ممنون از راهنماییتون
    از دوستان کسی خبر داره که شانس گرفتن ویزا واسه پذیرش در مقطع لیسانس در باکو چقدر هست؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nroohani نمایش پست ها
    سلام به همگی
    ممنون از راهنماییتون
    از دوستان کسی خبر داره که شانس گرفتن ویزا واسه پذیرش در مقطع لیسانس در باکو چقدر هست؟

ممنون
    سلام
    هیج فرقی نمی کنه. من خودم از لیسانس به دکترا هستم. فقط فاند حتما باید باشه.

Junior Member

آخه من واسه رشته معماری پذیرش گرفتم، فاند هم در رشته معماری غیر ممکن هست. پس یعنی من باکو نرم؟

Junior Member

آخه من واسه رشته معماری پذیرش گرفتم، فاند هم در رشته معماری غیر ممکن هست. پس یعنی من باکو نرم؟
    من اصلا پیشنهاد نمی کنم باکو رو برای شما چون فاند ندارین. 6 می هر کی فاند نداشت با بهانه های مختلف ریجکت شد.ولی برا اونایی که فاند دارن واقعا ایده آله. حتی از من Bank satementهم نخواست.

نه دوست من به نظر من باکو گزینه مناسبی برای شما نیست.

Junior Member

سلام به همه عزیزان

من برای 3 جون ساعت 10:30 صبح به وقت باکو (10 صبح به وقت تهران) وقت مصاحبه سفارت دارم. دوستانی که تجربه مصاحبه دارند، لطفاً بگن که چه ساعتی اونجا باشم، بهتره؟ چون من با هواپیمای AZAL میخوام برم، 3:40 نیمه شب (صبح پنج شنبه ای که مصاحبه دارم) میخوام بلیط بگیرم، تا از همون فرودگاه برم سفارت. به نظرتون خوبه یا روز قبلش باکو باشم بهتره؟!

ممنون و سپاسگذار

نقل قول نوشته اصلی توسط bbllrn نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان

من برای 3 جون ساعت 10:30 صبح به وقت باکو (10 صبح به وقت تهران) وقت مصاحبه سفارت دارم. دوستانی که تجربه مصاحبه دارند، لطفاً بگن که چه ساعتی اونجا باشم، بهتره؟ چون من با هواپیمای AZAL میخوام برم، 3:40 نیمه شب (صبح پنج شنبه ای که مصاحبه دارم) میخوام بلیط بگیرم، تا از همون فرودگاه برم سفارت. به نظرتون خوبه یا روز قبلش باکو باشم بهتره؟!

ممنون و سپاسگذار
    یک ربع قبل از مصاحبه حتما دم سفارت باش...به نظر من زودتر بری بهتره ولی اگر نمیتونی خوب اشکال نداره و اینکه هموطنان تبریزی و اذری زیاد در باکو هستند و به نظر من شهر امن و مردم خوبی هم داشت ولی حتما مرتب و سر حال باش و سعی کن خوش اخلاق و ریلکس باشی. به نظرم موفق به دیافت ویزا میشید و با خبرای خوب بر میگردید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)