صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 74

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در باکو در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در باکو در سال ۲۰۱۰

قول داده بودم وقتی کلیر شدم نکات مهم را بنویسم:1)مدارک لازم که ما برده بودیم: ترجمه شناسنامه و کارت ملی و ترجمه مدارک دانشگاهی و ریز نمرات .فرم ای بیست و فرمهای مخصوص سفارت.bs به مبلغ 20000 دلار و ترجمه سند ازدواج که خیلی برای افیسر مهم بود و سند ملک به نام پدر همسرم که به نظر خودم لازم نبود و جاب افر.
    2) باکو ایرانی زیاد داره خصوصا هموطنان اذربایجانی زیاد داشت که منازل شون را مثلا شبی 30 منات اجاره میدادند و ما چون اشنا داشتیم و کاملا طرف رو میشناختیم و دوست زن برادرم بود رفتیم منزل ایشون.
    3)هزینه تاکسی از فرودگاه تا منزل حدود 20 منات شد
    4)هزینه تاکسی از منزل تا سفارت حدود 4 منات شد
    5)افیسر مرد منطقی و خونسردی هست و کاملا به شما اجازه صحبت کردن و تفهیم مطالب را میدهد
    6)بازار های باکو برای خرید : من بازار اصلی را پیشنهاد میکنم که خیلی عالی و مناسب بود و هزینه تاکسی تا بازار اصلی که یکم از شهر دور هست حدود 8 منات بود
    7) تلفن زدن به ایران از طریق اداره پست و یا مرکز تلفنهای کارتی کاملا امکان پذیر هست و با دو منات میتونید به مدت 15 دقیقه با تهران تماس بگیرید
    8) اگر میخواهید جاهای دیدنی باکو را بگردید حتما با یک اذربایجانی طی کنید که لیدر شما شود و قیمت لیدر هم حدودا بین 15 تا 20 منات در نوسان است البته بدون احتساب کرایه تاکسی ها و غذا که به عهده خود شماست.
    9)قیمت غذا هم مثل کشور خودمان ایران است.مثلا ما دو ساندویچ کباب ترکی را به قیمت 8 منات میخریدیم و یک غذایی در مایه های مرغ شکم پر ما هم دارند که خیلی خیلی خوشمزه هست و من پیشنهاد میکنم که حتما بخورید و قیمتش هم 10 منات بود.
    10) به نظر من حداقل نیم ساعت قبل از مصاحبه پشت در سفارت باشید چون هرچه زودتر بروید زودتر داخل میشوید و به نفعتون هست
    11)هر سوالی افیسر از شما پرسید خواهشا راست و حقیقت را بگویید و از دروغگویی و غلو به شدت بپرهیزید
    12) امیدوارم که موفق باشید هر سوالی هم داشتید در خدمتم

Junior Member Mohsen N آواتار ها

سلام به همه دوستان،
    خانم من از US پذیرش داره و برای ویزا داریم میریم باکو. اگه به من ویزا بدن F2 خواهم بود.
    1. ایا همه کسایی که متاهل بودن با هم مصاحبه شدن؟ از تجربیاتتون بگین!
    اگه از من پرسیدن که اونجا میخوای درس بخونی یا نه؟ بهتره چی بگم؟ من و خانمم هم رشته هستیم ولی من امسال اپلای نکرده بودم.
    ممنون

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام

من فرم DS 160 که برای مادرم پر کرده بودم گم کردم. (واقعا خسته نباشم). میخواستم بدانم که آیا برای مصاحبه این فرم را در سفارت میخواهند؟ آیا امکانش است که زنگ بزنم و از سفارت بخواهم که یک نسخه دیگه برای ما ایمیل کنند یا نه؟ من confirmation سفارت به من ایمیل کرده را فقط دارم.

مرسی از راهنمایی هایتان!
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام،
    من برای Spring 2011 پذیرش فول فاند دارم. خواهر من امسال درسش تو همون دانشگاه و تو همون رشته اونجا تموم میشه، کسی نظری در این باره داره که تو مصاحبه به این نکته گیر میدن یا نه؟ یا اینکه اگه باکو خوب نیست کجا سعی کنم وقت اورژانسی بگیرم؟ ممنون از راهنمائیتون

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام

من فرم DS 160 که برای مادرم پر کرده بودم گم کردم. (واقعا خسته نباشم). میخواستم بدانم که آیا برای مصاحبه این فرم را در سفارت میخواهند؟ آیا امکانش است که زنگ بزنم و از سفارت بخواهم که یک نسخه دیگه برای ما ایمیل کنند یا نه؟ من confirmation سفارت به من ایمیل کرده را فقط دارم.

مرسی از راهنمایی هایتان!
    سلام
    من چندین بار تلاش کردم که زنگ بزنم سفارت ولی نشد تا بلاخره از تکنولوژی ایمیل بر خلاف میل استفاده کردم. لطفا کردن و این جواب تقریبا کامل را برای من ارسال کردن که منظورشان این است که آدم عاشق ، همیشه عاشق است حالا این همه مورد و Director بودن این و آن هم تو امضات بزار. چه فایده ای داره :

All applicants must bring a copy of the DS-160 confirmation page. Upon completion of the DS-160 application, the instructions tell you to print the confirmation page. It is one page. If you did not save your application and did not print the page, you will have to fill out another DS-160 page. There is an option to email the confirmation page so you can email it to your mother or to yourself. We cannot do this for applicants.

Regards,

Consular Section

U.S. Embassy, Baku

83 Azadlig Prospekt

Baku, AZ 1007

We accept telephone calls every day from 14:00 pm to 16:30 pm. only

Tel: (994 12) 498 0335/6/7

Fax: (994 12) 498 3755

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام

مادر من و مادر دوستم این هفته 5 شنبه مصاحبه داشتند که خوشبختانه موفق به گرفتن روادید به آمریکا شدند. البته من کلی نامه از اساتید برای ساپورت مورد ایشان گرفته بودم و فرستاده بودم که بنظرم اصلا لازم هم نبود. ایشان سفر خارجی هم چندین مورد داشتند که فقط افسیر چندین بار در مورد اینه چرا ویزای روسیه و ارمنستان در پاس داشتند پرسیدند و گفتند که به چه منظور بوده و من باید قانع بشوم که شما برای سفر توریستی رفته بودید.

کیس دانشجویی در آن روز ندیدند و بیشتر موارد توریستی بوده است که به موارد خاصی فقط ویزا دادند و بقیه را رد کردند.

موفق باشید!

Junior Member

سلام،

کسی می دونه که در سفارت باکو یه زوج که با هم مصاحبه می شن، یکیشون می تونه برای اون یکی ترجمه کنه یا نه؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar.a نمایش پست ها
    سلام،

کسی می دونه که در سفارت باکو یه زوج که با هم مصاحبه می شن، یکیشون می تونه برای اون یکی ترجمه کنه یا نه؟

مرسی
    بله میتونه دوست من! حتی میتونند با هم مشورت هم بکنند و بعد جواب بدهند(چشمک)..امیدوارم موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sn66 نمایش پست ها
    سلام،
    من برای Spring 2011 پذیرش فول فاند دارم. خواهر من امسال درسش تو همون دانشگاه و تو همون رشته اونجا تموم میشه، کسی نظری در این باره داره که تو مصاحبه به این نکته گیر میدن یا نه؟ یا اینکه اگه باکو خوب نیست کجا سعی کنم وقت اورژانسی بگیرم؟ ممنون از راهنمائیتون

نه ربطی نداره عزیزم..حتما ساپورت مالی bs را با خودت ببر..موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen N نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،
    خانم من از US پذیرش داره و برای ویزا داریم میریم باکو. اگه به من ویزا بدن F2 خواهم بود.
    1. ایا همه کسایی که متاهل بودن با هم مصاحبه شدن؟ از تجربیاتتون بگین!
    اگه از من پرسیدن که اونجا میخوای درس بخونی یا نه؟ بهتره چی بگم؟ من و خانمم هم رشته هستیم ولی من امسال اپلای نکرده بودم.
    ممنون

اقا محسن برادر خوبم من توصیه ام به شما اینه که امسال متاهل ها بهتره انکارا یا استانبول مصاحبه بشوند بازم خودتون صلاح میدونید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)