صفحه 10 از 56 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 556

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

Banned

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

دوستان سلام
    من فاند ندارم و واسه مستر مکانیک میرم کالیفرنیا BS هم به اندازه سال اول دارم. به نظرتون امکان داره ریجکت بشم؟ گفتین خانومه فاند نداشته ریجکت شده استرسی شدم . . .

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarrez1 نمایش پست ها
    به h.behrouz و بقیه دوستانی که موفق شدن تبریک میگم انشاالله همه من جمله خودم هم قبول بشن.
    امیدوارم به من که اصلا فاند ندارم ولی BS خوبی دارم پذیرش بدن
    راستی من هتل ددمان رو رزرو کردم و یکشنبه شب میرم آنکارا و دوشنبه ساعت 1:45 وقت سفارت دارم. میشه بگین این 131 دلار رو کجا باید بریزم و به چه حسابی؟ بانک فورتیس؟نزدیکترینش کجاست؟
    تو نبش بلوار آتاتورک با سفارت حدود 5 دقیقه فاصله داره. بانک کوچکی هست. برای پرداخت باید وقت بگیرین و برین همون طبقه همکف انتهای سالن.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Banned

دوستان سلام oخواهشا جواب منو بدید!

من فاند ندارم و واسه مستر مکانیک میرم کالیفرنیا BS هم به اندازه سال اول دارم. به نظرتون امکان داره ریجکت بشم؟ گفتین خانومه فاند نداشته ریجکت شده استرسی شدم . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    تو نبش بلوار آتاتورک با سفارت حدود 5 دقیقه فاصله داره. بانک کوچکی هست. برای پرداخت باید وقت بگیرین و برین همون طبقه همکف انتهای سالن.

موفق باشید.
    سلام دوست عزیز
    همین یک شنبه می ری؟ لطفا ما رو از موفقیتت بی خبر نزار ولی محض احتیاط یه جوابی برا نبود فاندت آماده داشته باش..ولی می گیری شک نکن (یه توصیه هم اینکه اگه مشکل زبان داری مشکل لبخند نداشته باش)

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

دوستان

قبلایک تاپیکی در مورد باحجاب بودن یا بیحجاب بودن درمورد خانمها بحث شده بود که متاسفانه من جوابم را نگرفتم. حداقل اینجا بچه هایی که می رن آنکارا بگن که عکسی که بردندو خودشون در سفارت چه جوری حاضر شدند؟ الان یکی از دغدغه های من این شده که عکس ویزا را چه جوری بگیرم.

Junior Member

امسال به کسی به خاطر معدل پایین گیر دادن؟ به نظرتون چه توجیهی براش داشته باشیم بهتره؟

Member simonalekhin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط samir61 نمایش پست ها
    دوستان

قبلایک تاپیکی در مورد باحجاب بودن یا بیحجاب بودن درمورد خانمها بحث شده بود که متاسفانه من جوابم را نگرفتم. حداقل اینجا بچه هایی که می رن آنکارا بگن که عکسی که بردندو خودشون در سفارت چه جوری حاضر شدند؟ الان یکی از دغدغه های من این شده که عکس ویزا را چه جوری بگیرم.
    سلام. در این تاپیک کامل راجع به عکس برای ویزای آمریکا و فرم DS160 بحث شده:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...plication-form

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    City College of New York, Chemical Eng

سلام. بچه ها همگی به خوبی گزارش های هفته پیش رو دادن ولی با این حال منم فکر کردم تجربیاتم رو بنویسم. من 3 May وقت داشتم. صبح ساعت 9 رفتم بانک فورتیس و هزینه مصاحبه رو پرداخت کردم یه سری هم رفتم دم سفارت که جاشو یاد بگیرم. من ساعت 1:45 وقت داشتم و 1:30 اونجا بودم ولی اون روز سفارت خیلی شلوغ بود و ساعت 2:15 ما رو فرستادن داخل. اول یک گیت بود واسه Security Check که وسایل الکترونیکی همراهمون نباشه. بعد باجه تحویل مدارک بود که فقط I20, DS-160 Confirmation, SEVIS Confirmation, Passport, Fortis Bank Receipt رو می خواستن و یک شماره هم میدادن. بعد وارد یه سالن شدیم که مثل بانک بود ولی صندلی ها پشت به باجه ها بود. من 10 دقیقه نشستم و بعدش نوبتم شد. تو همون باجه که مصاحبه شدم اسکن انگشت ها رو هم انجام دادم. از من فقط پرسید چرا می خوای بری آمریکا؟ کدوم دانشگاه میری؟ چرا این دانشگاه؟ کی خرج تحصیلتو میده؟ کارنامه هات رو ببینم. همین. بعدش برگه زرد رو داد. ما اون روز 6 نفر بودیم و همگی گرفتیم. فقط یه نفر که داشت واسه لیسانس بدون فاند می رفت ریجکت شد. همه چیز خیلی ساده تر از اون چیزی بود که من فکر می کردم. امیدوارم که همگی موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    همین یک شنبه می ری؟ لطفا ما رو از موفقیتت بی خبر نزار ولی محض احتیاط یه جوابی برا نبود فاندت آماده داشته باش..ولی می گیری شک نکن (یه توصیه هم اینکه اگه مشکل زبان داری مشکل لبخند نداشته باش)
    نه یکشنبه 23 خرداد یرم. والا نمی دونم چ توضیحی بدم. من اصلا از دانشگاه درخواست فاند نردم! BS ام هم از هزینه 2 سال زندگی و دانشگاه اونجا بیشتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehrazavi نمایش پست ها
    سلام. بچه ها همگی به خوبی گزارش های هفته پیش رو دادن ولی با این حال منم فکر کردم تجربیاتم رو بنویسم. من 3 May وقت داشتم. صبح ساعت 9 رفتم بانک فورتیس و هزینه مصاحبه رو پرداخت کردم یه سری هم رفتم دم سفارت که جاشو یاد بگیرم. من ساعت 1:45 وقت داشتم و 1:30 اونجا بودم ولی اون روز سفارت خیلی شلوغ بود و ساعت 2:15 ما رو فرستادن داخل. اول یک گیت بود واسه Security Check که وسایل الکترونیکی همراهمون نباشه. بعد باجه تحویل مدارک بود که فقط I20, DS-160 Confirmation, SEVIS Confirmation, Passport, Fortis Bank Receipt رو می خواستن و یک شماره هم میدادن. بعد وارد یه سالن شدیم که مثل بانک بود ولی صندلی ها پشت به باجه ها بود. من 10 دقیقه نشستم و بعدش نوبتم شد. تو همون باجه که مصاحبه شدم اسکن انگشت ها رو هم انجام دادم. از من فقط پرسید چرا می خوای بری آمریکا؟ کدوم دانشگاه میری؟ چرا این دانشگاه؟ کی خرج تحصیلتو میده؟ کارنامه هات رو ببینم. همین. بعدش برگه زرد رو داد. ما اون روز 6 نفر بودیم و همگی گرفتیم. فقط یه نفر که داشت واسه لیسانس بدون فاند می رفت ریجکت شد. همه چیز خیلی ساده تر از اون چیزی بود که من فکر می کردم. امیدوارم که همگی موفق باشین.
    خدا بخیر کنه. منم فوق لیسانس بدون فاند هستم. استرس گرفتم
    ویرایش توسط MINERVAra : May 7th, 2010 در ساعت 10:26 PM

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط sarrez1 نمایش پست ها
    نه یکشنبه 23 خرداد یرم. والا نمی دونم چ توضیحی بدم. من اصلا از دانشگاه درخواست فاند نردم! BS ام هم از هزینه 2 سال زندگی و دانشگاه اونجا بیشتره.

خدا بخیر کنه. منم لیسانس بدون فاند هستم. استرس گرفتم
    سلام
    استرس ندارد اگر قرار باشد به شما ویزا بدهند حتما میدهند . افیسر هایی که در سفارت هستند وظیفه شان ویزا دادن است. من خودم موردی در اینجا دیدم که دختر خانمی براحتی برای لیسانس ویزا گرفته بود و از ایران تشریف آورده بودند. در ضمن براحتی تابستانها ایران میرفتند و دوباره ویزا میگرفتند بر میگشتند و ما مجبوریم که تابستان روی پروژه کار کنیم وبرنگردیم.
    نگران نباشید سعی کنید که با خونسردی هرچه تمام تر نشان بدهید که شما برای تحصیل فقط به آمریکا میروید و تصمیم دارید که بعد از اتمام تحصیل هم به کشورتان برگردید.

موفق باشید و بدانید که کیس با کیس متفاوت است!
    What Goes Around...Comes Around

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)