صفحه 2 از 56 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 556

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdehkhorasani نمایش پست ها
    سلام،
    خوب چی شد الان؟ اینجا که هیچی نیست! یعنی هنوز کسی برای ویزا نرفته آنکارا؟ من پذیرش مستر بدون فاند از یه دانشگاه خوب تو امریکا دارم. برای ویزا چقدر شانس دارم و بهتره کجا برم؟ آنکارا یا قبرس یا ..؟
    به علاوه به نظر می رسه که وقت ماه می پر شده! آیا ماه جون برای وقت سفارت خیلی دیره؟
    سوالتون تو انجمن نامناسب درج شده. اما چون کاربر جدید هستین باید بگم که جون برای وقت سفارت دیر نیست. ضمنا نمی توان طول زمان کلیرنس رو هم حساب کرد.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

سلام
    نگران نباشید
    شما میتونید انتخاب کنید که کلا فارسی مصاحبه بشید. البته میگن برای شما که به عنوان دانشجو میخوای بری بهتره انگلیسی صحبت کنی
    من خودم انگلیسی رو انتخاب کردم ولی افیسر همش فارسی میپرسید و من باز انگلیسی جواب میدادم! نگران نباشید. اونا انتظار ندارن که شما کاملا فلوئنت باشید.
    مصاحبه خیلی راحتتر از اون چیزی است که فکر میکنید
    به خدا توکل کنید درست میشه
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_e1363 نمایش پست ها
    سلام
    .....
    من خودم انگلیسی رو انتخاب کردم ولی افیسر همش فارسی میپرسید و من باز انگلیسی جواب میدادم! نگران نباشید. اونا انتظار ندارن که شما کاملا فلوئنت باشید.
    .....
    موفق باشید
    من متوجه مصاحبه شما نشدم. مگر افیسر آمریکایی در سفارت، فارسی هم حرف میزنه؟ شاید هم امریکایی نیستند. چون در چند سفارت خانه در ایران کسانی که مصاحبه میکردند ایرانی بودند. ثانیا به نظر شما اگر افیسر فارسی حرف زد باید انگلیسی جواب داد؟ برام تصورش گنگه. میتونید لطفا کمی از فضای اونجا که چی شد 2 زباه مصاحبه انجام شد بگبن؟ آیا برای بقیه F1 ها که مصاحبه میکنن هم اینطوره؟

Junior Member

مصاحبه من با یک خانم بود که به نظر امریکایی میومد!
    کسانی که زبان فارسی رو انتخاب میکردند هم با ایشون مصاحبه میکردند. بنابراین هر دو زبان رو بلد بود
    در مورد من هم بگیر نگیر داشت. مثل اینکه بنده خدا قاطی کرده بود. آخه من تقریبا آخرین نفر بودم که تو سفارت مونده بودم. یک سوال انگلیسی میپرسید یکی فارسی! این بود داستان من!
    البته شما ممکنه با افیسر دیگه ای مصاحبه کنید، باز هم میگم نگران نباشید.

Junior Member

جو مصاحبه خیلی خوب بود. اصلا نگران فهمیدن لهجه اونا نباشید! مطمئن باشید که خیلی راحت متوجه میشید. اگر اون سوالاتی که بچه گذاشتن رو هم مرور کرده باشید هم که دیگه حل حله!
    سوالات:
    برای چی میخوای بری آمریکا؟ (حالا خوب بود فرمها جلوش بود!)
    هزینه ها تو کی میده؟ گفتم دانشگاه هزینه تحصیل و زندگیمو میده با این حال گفتم BS هم دارم که حدود 10000$ بود. نشونش دادم. اونم یه چیزی تو کامپیوترش زد.
    بعد گفت ریز نمراتت رو ببینم که من دادم بهش. اونم یه تورقی کرد و بهم برگردوند.
    بعد دوباره یه چیزایی زد تو سیستمش. بعد هم برگه زرد + 14 تا سوالو بهم داد و گفت جواب اینا رو بفرست و تا وقتی نفرستی پروسه کلیرنس شروع نمیشه.
    من یه نامه از طرف استادم در مورد پروژه واینکه بهم نیاز داره داشتم که بهش دادم گفتم در مورد پروژم توضیح داده. گرفت یه نگاهی کرد و بهم برگردوند وگفت که میتونی ازش برای جواب دادن به سوالات استفاده کنی.
    بعد من پرسیدم دیگه هیچی؟ با تعجب نگاه کرد گفت هیچی!
    بعدم تشکر و تمام
    زمان نگرفتم ولی فکر کنم 7-8 دقیقه طول کشید که البته قسمت زیادیش با من کار نداشت. با مدارک و کامپیوترش ور میرفت!
    در کل خیلی راحته نگران نباشید
    به خدا توکل کنید و آرامش داشته باشید.
    دعا کنید من هم زودتر کلیر شم وگرنه باید برم خدمت مقدس!
    راستی من 27 ژانویه مصاحبه شدم برای تابستان 2010 می خوام برم.
    شاد و موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

جو مصاحبه خیلی خوب بود. اصلا نگران فهمیدن لهجه اونا نباشید! مطمئن باشید که خیلی راحت متوجه میشید. اگر اون سوالاتی که بچه گذاشتن رو هم مرور کرده باشید هم که دیگه حل حله!
    سوالات:
    برای چی میخوای بری آمریکا؟ (حالا خوب بود فرمها جلوش بود!)
    هزینه ها تو کی میده؟ گفتم دانشگاه هزینه تحصیل و زندگیمو میده با این حال گفتم BS هم دارم که حدود 10000$ بود. نشونش دادم. اونم یه چیزی تو کامپیوترش زد.
    بعد گفت ریز نمراتت رو ببینم که من دادم بهش. اونم یه تورقی کرد و بهم برگردوند.
    بعد دوباره یه چیزایی زد تو سیستمش. بعد هم برگه زرد + 14 تا سوالو بهم داد و گفت جواب اینا رو بفرست و تا وقتی نفرستی پروسه کلیرنس شروع نمیشه.
    من یه نامه از طرف استادم در مورد پروژه واینکه بهم نیاز داره داشتم که بهش دادم گفتم در مورد پروژم توضیح داده. گرفت یه نگاهی کرد و بهم برگردوند وگفت که میتونی ازش برای جواب دادن به سوالات استفاده کنی.
    بعد من پرسیدم دیگه هیچی؟ با تعجب نگاه کرد گفت هیچی!
    بعدم تشکر و تمام
    زمان نگرفتم ولی فکر کنم 7-8 دقیقه طول کشید که البته قسمت زیادیش با من کار نداشت. با مدارک و کامپیوترش ور میرفت!
    در کل خیلی راحته نگران نباشید
    به خدا توکل کنید و آرامش داشته باشید.
    دعا کنید من هم زودتر کلیر شم وگرنه باید برم خدمت مقدس!
    راستی من 27 ژانویه مصاحبه شدم برای تابستان 2010 می خوام برم.
    شاد و موفق باشید
    خیلی بهتون تبریک میگم... پس از شما social tie نخواست مثل job offer ؟ آخه برام عجیبه... راستی شما ta هستید یا ra ؟ یعنی از شما research plan هم نگرفت؟ توصیه نامه ؟ بابا 1مدرکی چیزی ؟ یا حتی اینکه کجاها اپلای کردید؟ ... نمره تافل یا GRE ؟

راستی اون 14 سوال چیا هستند اگر مشکلی نیست اینجا SHARE کنید یا برام پ.خ بزنید... اون برگه زرد چه اطلاعاتی هستند ؟ با سپاس و دکمه تشکر برای شما ...بهروز
    I am back to AA.

Junior Member

خواهش میکنم
    من RA هستم. حقیقتش دیگه چیزی یادم نمیاد. ولی مطمئنم اون چیزایی که شما گفتید رو نخواست.
    برگه زرد در واقع نشانه قبولی در مصاحبه است که کیس نامبر رو روش مینویسه و توش در مورد کلیرنس یه چیزایی نوشته.
    چهارده تا سوال و نحوه جواب دادن به اونها رو بچه ها قبلا رو فروم گذاشتن و زیاد راجع بهش صحبت شده. اگه دوباره بگم مدیرا شاکی میشن. شما که خودتون مدیر هستید جستجو کنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

مصاحبه من با یک خانم بود که به نظر امریکایی میومد!
    کسانی که زبان فارسی رو انتخاب میکردند هم با ایشون مصاحبه میکردند. بنابراین هر دو زبان رو بلد بود
    در مورد من هم بگیر نگیر داشت. مثل اینکه بنده خدا قاطی کرده بود. آخه من تقریبا آخرین نفر بودم که تو سفارت مونده بودم. یک سوال انگلیسی میپرسید یکی فارسی! این بود داستان من!
    البته شما ممکنه با افیسر دیگه ای مصاحبه کنید، باز هم میگم نگران نباشید.
    من از این حرف شما تعجب میکنم. من یادمه سال قبل برای کسایی که دانشجو بودن الزام بود که انگلیسی مصاحبه کنن و فارسی مجاز نبودند. فارسی برای توریستی بود. کار شما یه اشکالی داره. احتمالا شانسی باهاتون فارسی صحبت کرده. یعنی دیده ایرانی بودین. چون دم در من گفتم انگلیسی ترف به ترکی گفت دانشجو هستی باید انگلیسی صحبت کنی. حتی با ترک ها هم انگلیسی مصاحبه میکردن.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    خیلی بهتون تبریک میگم... پس از شما social tie نخواست مثل job offer ؟ آخه برام عجیبه... راستی شما ta هستید یا ra ؟ یعنی از شما research plan هم نگرفت؟ توصیه نامه ؟ بابا 1مدرکی چیزی ؟ یا حتی اینکه کجاها اپلای کردید؟ ... نمره تافل یا GRE ؟

راستی اون 14 سوال چیا هستند اگر مشکلی نیست اینجا SHARE کنید یا برام پ.خ بزنید... اون برگه زرد چه اطلاعاتی هستند ؟ با سپاس و دکمه تشکر برای شما ...بهروز
    برگه زرد کیس نامبرت روش نوشته میشه و وقتی اونو دیدی بدون که کار تمومه. در مورد سوال ها هم چیز های کلی هستن که به بعضیا میدن به بعضیا نمیدن. یه search بزنی گیرت میاد. بهش میگن 14 سوال معروف.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    من از این حرف شما تعجب میکنم. من یادمه سال قبل برای کسایی که دانشجو بودن الزام بود که انگلیسی مصاحبه کنن و فارسی مجاز نبودند. فارسی برای توریستی بود. کار شما یه اشکالی داره. احتمالا شانسی باهاتون فارسی صحبت کرده. یعنی دیده ایرانی بودین. چون دم در من گفتم انگلیسی ترف به ترکی گفت دانشجو هستی باید انگلیسی صحبت کنی. حتی با ترک ها هم انگلیسی مصاحبه میکردن.
    با سلام خدمت jason عزیز!
    من اونچه رو که اتفاق افتاده بود گفتم. ضمنا من هم زبان انگلیسی رو انتخاب کردم. البته به نظر نمیومد که اجباری در کار باشه. ضمن اینکه من به تمام سوالات انگلیسی پاسخ دادم. منتها افیسر بعضی چیزها رو فارسی میگفت! که من بی تقصیرم نکته دیگه ای که ممکنه عامل این موضوع شده باشه اینه که اونروز از بین ایرانیهایی که اومده بودن برای مصاحبه (که تعدادشون هم زیاد نبود) فقط من و یک خانم برای ویزای F1 اقدام کرده بودیم.
    به هرحال ماجرا از این قرار بود
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)