صفحه 48 از 56 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 556

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

Junior Member

سلام دوستان

من 2 تا سوال داشتم

1) آیا ریزنمرات حتما باید مهر قوه قضاییه و وزارت خارجه داشته باشه؟
    2)من اصل کارنامه TOEFFL و GRE ندارم، آیا همون پرینت سایتETS کافیه؟

ممنون

البته اسکن اصل TOEFL , GRE دارم، این کافیه؟
    ویرایش توسط MINERVAra : September 4th, 2010 در ساعت 10:21 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

حتما اصل ترجمه ریز نمرات با مهر قوه قضاییه و امور خارجه همراهتون باشه چون نفر من رو به همین دلیل نزدیک بود رد کنه! اما در مورد مدارک زبان کپیشون کافیه در عین حال که اصلا نگاهم نمیکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash6662001 نمایش پست ها
    حتما اصل ترجمه ریز نمرات با مهر قوه قضاییه و امور خارجه همراهتون باشه چون نفر من رو به همین دلیل نزدیک بود رد کنه! اما در مورد مدارک زبان کپیشون کافیه در عین حال که اصلا نگاهم نمیکنن.
    ریزنمرات من بدون مهر قوه قضائیه و امور خارجه بود، فقط مهر دانشگاه پاش بود و طرف هم هیچی نگفت.
    when it's your turn, don't doubt, do it.

سلام دوستان عزیز
    من از ایلینویزواسه دکترا پذیرش بدون فاند برای بهار 2011 گرفتم و ارشدم را هم تو مالزی بودم. به نظرتون چطوره اگه واسه ویزا برم آنکارا ؟ من متاهل هم هستم و همسرم ایران میمونه چون دانشجوی سال سوم لیسانسه. به نظرتون اینکه خانومم ایران میمونه شانس گرفتن ویزا دارم؟ نامه بانکی هم به مقدار 100 میلیون تومن از بانک ملی گرفتم که تاریخش واسه اواخر May.... هزینه کل دانشگاه و زندگی طبق نامه آی-بیست هم واسه 9 ماه 32 هزار دلاره
    و همچنین از اوجایی که واسه ارشد مالزی بودم آیا تاثیر مثنتی تو ویزا گرفتن داره؟
    ممنونم از توجهتون و منتظر راهنماییتون هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط usta نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من از ایلینویزواسه دکترا پذیرش بدون فاند برای بهار 2011 گرفتم و ارشدم را هم تو مالزی بودم. به نظرتون چطوره اگه واسه ویزا برم آنکارا ؟ من متاهل هم هستم و همسرم ایران میمونه چون دانشجوی سال سوم لیسانسه. به نظرتون اینکه خانومم ایران میمونه شانس گرفتن ویزا دارم؟ نامه بانکی هم به مقدار 100 میلیون تومن از بانک ملی گرفتم که تاریخش واسه اواخر May.... هزینه کل دانشگاه و زندگی طبق نامه آی-بیست هم واسه 9 ماه 32 هزار دلاره
    و همچنین از اوجایی که واسه ارشد مالزی بودم آیا تاثیر مثنتی تو ویزا گرفتن داره؟
    ممنونم از توجهتون و منتظر راهنماییتون هستم
    سلام دوست عزیز
    این که خانومتون ایران میمونه یا همراه شما میاد معمولا زیاد تاثیر خاصی نداره، سفارت آنکارا به این موضوعات زیاد توجه نمی کنه و به احتمال زیاد از شما اصلا چیزی در این مورد نمی پرسه؛ اگر هم پرسیدن طبق توصیه دوستان در این فروم بهتره که نگی که اون اصلا نمی خواد بیاد، بگو که فعلا درس داره و بعد از تحصیلش بسته به شرایط ممکنه بیاد پیشم. به نظر من بهترین جایی که می تونید برید همین آنکاراست. انشااله که حتما میگیری.
    when it's your turn, don't doubt, do it.

Junior Member

سلام
    من 20ام سپتامبر نوبت سفارت توی آنکارا داشتم. خیلی راحت تر از اون چیزی هست که فکر میکنید. همین سوالات مرسوم که بچه ها توی سایت گذاشتن رو می پرسن. به نظر من وقتی مدارک رو میگیرن تصمیم گرفتن که بهت ویزا بدن یا نه. اگه موقع مصاحبه خونسرد و صادق باشید دیگه مشکلی نداره. فقط ریز نمرات رو یادتون نره.

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط b.naderi نمایش پست ها
    سلام
    من 20ام سپتامبر نوبت سفارت توی آنکارا داشتم. خیلی راحت تر از اون چیزی هست که فکر میکنید. همین سوالات مرسوم که بچه ها توی سایت گذاشتن رو می پرسن. به نظر من وقتی مدارک رو میگیرن تصمیم گرفتن که بهت ویزا بدن یا نه. اگه موقع مصاحبه خونسرد و صادق باشید دیگه مشکلی نداره. فقط ریز نمرات رو یادتون نره.
    سلام دوست عزیز
    بابت گرفتن ویزا تبریک می گم، دقیقا به همین راحتیه که تجربه کردید، اما اصولا مرحله کلیرنس به مراتب خیلی مهم تر و پیچیده تر از این قسمته و در واقع سختی کار ویزا تو این مرحلست نه مصاحبه. امیدوارم شما از اون دسته دانشجوهایی نباشی که 90، 100 و یا حتی بیشتر از 100 روزه که منتظرن و هیچ کاری هم از دستشون بر نمیاد.
    موفق باشی
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

سلام به همه دوستان
    من هم 20 سپتامبر آنکارا بودم.
    همه چیز خوب بود و برگه زرد رو زیارت کردیم.فقط چند نکته بگم شاید به درد دوستان بخوره.
    شرایط:پذیرش برای مستر فول فاند mba .یک بار ریجکت از دبی در 29جون.
    دلیل ریجکت: فقط برای یه دانشگاه اپلای کرده بودم .(ضمنا این دفعه تغییری که تو پروندم ایجاد شد داشتن فاند برای ترم جدید بود).
    اول اینو بگم که اصلا راجع به دلیل ریجکت شدنم هیچ سوالی نپرسید.
    دوم اینکه بعد از سوال و جوابهای روتین از من پرسید که کسی رو در ایران اسم ببرم که این رشته رو در امریکا خونده و الآن در ایران موفقه.
    سوم اینکه من پس از توضیح کامل راجع به کارم کاملا تونستم متقاعدش کنم که این گرایش خاص در ایران نیست و من برای ادامه کارم در ایران به این دوره نیاز دارم.
    دیگه بجز ریز نمره هیچی ازم نخواست.
    و در آخر 15سوال معروف رو به من داد که منتظرم استادم هستم تا جواب بده و بهشون ایمیل بزنم.
    با آرزوی موفقیت همه

Junior Member

سلام دوستان.

یه سوال داشتم .خواهش میکنم کمکم کنید .

شاید در بین شماها من کمترین مدرک رو داشته باشم و خندتون بگیره . اما خوب چاره نداشتم و باید می پرسیدم.

من دیپلم دارم و تازه سربازیم تموم شده و قبلا دانشگاه مرفتم که بنا به دلایلی مجبور به انصراف شدم.

و چند وقته پیش در یکی از کالجهای آمریکا نام نویسی کردم (توسط دوستم) و همه مدارک رو دارم sevis,I-20,فرم 134و خیلی مدارک بانکی چه از ایران و چه
    از آمریکا.

چون کمتر کسی از ایرانیها پیدا میشن که مثل من برای کالج درخواست بدن و با مدرک دیپلم، میخواستم ببینم که شانس این که تو مصاحبه قبول بشم (با توجه به اینکه مدرک زبان ندارم)چقدره؟ من در ایران خیلی مشکلات دارم ، خوشحال میشم کمکم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science in University of Nebraska at Omaha

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran_m84 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من هم 20 سپتامبر آنکارا بودم.
    همه چیز خوب بود و برگه زرد رو زیارت کردیم.فقط چند نکته بگم شاید به درد دوستان بخوره.
    شرایط:پذیرش برای مستر فول فاند mba .یک بار ریجکت از دبی در 29جون.
    دلیل ریجکت: فقط برای یه دانشگاه اپلای کرده بودم .(ضمنا این دفعه تغییری که تو پروندم ایجاد شد داشتن فاند برای ترم جدید بود).
    اول اینو بگم که اصلا راجع به دلیل ریجکت شدنم هیچ سوالی نپرسید.
    دوم اینکه بعد از سوال و جوابهای روتین از من پرسید که کسی رو در ایران اسم ببرم که این رشته رو در امریکا خونده و الآن در ایران موفقه.
    سوم اینکه من پس از توضیح کامل راجع به کارم کاملا تونستم متقاعدش کنم که این گرایش خاص در ایران نیست و من برای ادامه کارم در ایران به این دوره نیاز دارم.
    دیگه بجز ریز نمره هیچی ازم نخواست.
    و در آخر 15سوال معروف رو به من داد که منتظرم استادم هستم تا جواب بده و بهشون ایمیل بزنم.
    با آرزوی موفقیت همه
    آقا تبریک میگم . وقتی گفت اسم یک نفر رو ببر شما چی گفتید؟ باید کسی رو گفت یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)