صفحه 52 از 56 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 556

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط Raiden8 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من در یه تاپیک دیگه خوندم که یکی راجع به واکسن یه چیزایی نوشته بود. یوهو استرس گرفتم. آقا برا سفارت واکسن و اینجور چیزا که لازم نیس، هست ؟؟؟؟؟؟ من دوشنبه مصاحبه دارم. لطفآ جوابمو سریع بدین.
    اصلا کلا مدرک پزشکی لازم هست چیزی آدم راجع به سلامتیش ببره با خودش؟
    ممنون.
    سلام.
    برای نوع ویزای دانشجویی برای سفارت واکسن و مدرک پزشکی لازم نیست.. اون چیزی که دیدی مربوط به پرونده های مهاجرت میشه که باید مدارک پزشکی داشته باشی... اما به هر حال یه سری واکسن هست که بعد برای ثبت نام دانشگاه نیاز میشه... که بهتره تو ایران بزنی که خیلی خیلی به صرفه تره.... که توی همین فروم هم میتونی موضوعش را پیدا کنی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science in University of Nebraska at Omaha

سلام
    من 12 oct وقت داشتم که خدا رو شکر برگ زرد و 15 سوال رو گرفتم . اون روز 5 تا دانشجو بودند که همه به غیر از 1 نفر همه گرفتند. منو پویا با هم از تهران رفتیم که خیلی از لحاظ روحی مثبت بود.
    خیلی راحت بود . اون فردی هم که نگرفت کارنامه همراش نبود که بهش گیر داد و reject کرد.

Junior Member Raiden8 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California, Master of Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط alirzn نمایش پست ها
    سلام
    من 12 oct وقت داشتم که خدا رو شکر برگ زرد و 15 سوال رو گرفتم . اون روز 5 تا دانشجو بودند که همه به غیر از 1 نفر همه گرفتند. منو پویا با هم از تهران رفتیم که خیلی از لحاظ روحی مثبت بود.
    خیلی راحت بود . اون فردی هم که نگرفت کارنامه همراش نبود که بهش گیر داد و reject کرد.
    سلام دوست عزیز
    بهتون خیلی خیلی تبریک میگم، میشه لطفا راجع به سوالای مصاحبه و اینکه ازتون چه مدارکی خواست و رشتتون و اینکه فاند داشتین یا نه، برامون توضیح بدین.
    ممنون.

رشته و دانشگاه

سلام به همه دوستان عزیز
    من امروز ۲ ساعت پیش آنکارا مصاحبه داشتم و خدا رو شکر به راحتی برگه زرد رو گرفتم. خیلی خیلی هلو بود. خیالتون راحت راحت باشه. ما ۵ تا دانشجو بودیم امروز و همه گرفتیم. ۲ تا phd با فاند و ۳ تا مستر بدون فاند . phd ها برقی بودن. مستر ۲ تا کامپوتر بودیم و یکی هنری بود. البته توریستی ۲ - ۳ نفر ریجکت شدن متاسفانه. ولی باز بقیه گرفتن. خلاصه که قضیه حله.

اول اینو بگم که در کل واسه من ۷ تا مدرک بیشتر لازم نشد:
    NEEDED DOCUMENTS
    1) passport
    2) I20
    3) DS-160 confirmation
    4) Sevis Fee Receipt
    5) Bank Receipt
    You should give these 5, before entering the saloon
    6) Transcript
    7) bank statement

امروز ما رفتیم سفارت.از در غربیش باید وارد شد. رفتیم یه صفی وایسادیم و بعد پاسپورت رو نگاه کرد مسول دم در و با یه لیست چک کرد و مارو راه داد. من وقتم ۱:۱۵ بود ولی ۱ رفتم داخل.اون داخل اول از نگهبانی رد شدیم و کیف من هم از دستگاه عبور کرد. بعد رفتیم جلوتر یه باجه بود. انجا ۵ تا مدرک اول رو بهشون دادیم و یه شماره دادن. بعد وارد یه سالن شدیم که یه سری صندلی بود انجا و در پشت صندلی ها باجه های انگشت نگاری قرار داشتن. مصاحبه هم همونجا انجام میشد البته به صورت ایستاده. اول یه بار شماره من اعلام شد و رفتم واسه انگشت نگاری. ولی بعدش کلی منتظر شدیم تا نوبتمون بشه و جز آخرین نفرا بود مصاحبه من. شمارم برا بار دوم خنده شد و من رفتم جلو باجه ۵.
    از من ۳ تا سوال بیشتر نپرسید.
    QUESTIONS
    1) WHAT IS THE PURPOSE OF YOUR TRIP
    I want to study for my master of computer science with specialization in game development at the university of southern california.
    2) CAN I SEE YOUR TRANSCRIPTS
    here u are
    SO U WERE UNDERGRAD
    yeah
    3) WHO IS GONNA PAY FOR YOUR EXPENSES
    my parents, here is the bank statement and a letter of commitment from my parents

بعدشم برگه زرد رو برداشت پر کنه و من دیگه انقد ذوق زده شدم که حتا یادم رفت بپرسم چن روزه کلیر میشم. ۱۵ تا سوالم در آخر به من داد.

دو تا نکته فقط من بگم :
    یک اینکه با اعتماد به نفس کامل برین اونجا. مطمئن باشین که ویزای شما اونجا آمادست. لبخند و احترام به افسر هم یادتون نره.
    دو اینکه سعی کنین حدالمقدور به بقیه و مخصوصن ایرانی هایی که انگلیسیشون ضعیفه کمک کنین. شابد بعضی ها به مترجم احتیاج داشته باشن و چیزهای از این قبیل. به بقیه کمک کنین، ایشالا که در مواقع سخت هم بقیه کمکتون میکنن.
    ایشالا که همتون ویزاتون رو بگیرین و دعا کنین منم زود کلیر بشم.
    موفق باشین همگی.
    ویرایش توسط Raiden8 : October 18th, 2010 در ساعت 07:39 PM

سلام به همه، امروز مصاحبه خیلی راحت بود، خلوت و منظم. من در رشته هنر دیجیتال در مقطع MA پذیرش داشتم با partial scholarship بعد از پرسیدن سوالاتی مثل: چرا این رشته؟ چرا این دانشگاه؟ چند دانشگاه دیگه اقدام کردی؟ و چند سوالی که همه اینجا توی فوروم گذاشتن برگه زرد رو شماره زد و همه مدارکم رو بهم داد و گفت تا 9 روز دیگه این شماره رو توی سایت سفارت آنکارا می زنن اونوقت دوباره باید بیام سفارت. اصلا هم چیزی مثل 15 سوال به من نداد!
    دوستانی که تجربه دارن لطفا میشه توضیح بدن که آیا این به معنای قبول شدن در مرحله مصاحبه هست یا خیر؟ آیا طبیعیه که به بعضی ها 15 سوال رو ندن؟
    آنکارا آروم و بارونیه. امیدوارم همه دوستانی که اقدام میکنن موفق باشن. ممنون از مدیران این سایت و بقیه دوستان که این همه اطلاعات مفید رو برای ما فراهم کردن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ نمایش پست ها
    سلام به همه، امروز مصاحبه خیلی راحت بود، خلوت و منظم. من در رشته هنر دیجیتال در مقطع MA پذیرش داشتم با partial scholarship بعد از پرسیدن سوالاتی مثل: چرا این رشته؟ چرا این دانشگاه؟ چند دانشگاه دیگه اقدام کردی؟ و چند سوالی که همه اینجا توی فوروم گذاشتن برگه زرد رو شماره زد و همه مدارکم رو بهم داد و گفت تا 9 روز دیگه این شماره رو توی سایت سفارت آنکارا می زنن اونوقت دوباره باید بیام سفارت. اصلا هم چیزی مثل 15 سوال به من نداد!
    دوستانی که تجربه دارن لطفا میشه توضیح بدن که آیا این به معنای قبول شدن در مرحله مصاحبه هست یا خیر؟ آیا طبیعیه که به بعضی ها 15 سوال رو ندن؟
    آنکارا آروم و بارونیه. امیدوارم همه دوستانی که اقدام میکنن موفق باشن. ممنون از مدیران این سایت و بقیه دوستان که این همه اطلاعات مفید رو برای ما فراهم کردن.
    Congratulations dude
    You cannot be 100% sure, unless you get your visa, but you are very close
    Also, it is very normal that you did not receive the 15 questions, because you are going to study for your MA. Most students that receive the 15 questions are going to study for MS degrees(Engineering courses in Iran) , I hope that u get cleared very soon

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science in University of Nebraska at Omaha

نقل قول نوشته اصلی توسط Raiden8 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بهتون خیلی خیلی تبریک میگم، میشه لطفا راجع به سوالای مصاحبه و اینکه ازتون چه مدارکی خواست و رشتتون و اینکه فاند داشتین یا نه، برامون توضیح بدین.
    ممنون.
    من رشتم کامپیوتر هست که برای MIS اقدام کرده بودم. فقط ریز نمرات را از من خواست و اینکه چرا میخوای بری آمریکا؟ خیلی راحته

Junior Member

Smile پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

با تشكر از دوستاني كه تجربياتشون رو ميگن
    از دوستان ميخوام به اينكه فول فاند بودن يا نبودن همه اشاره بكنن و اونهايي كه بدون فاند بودن مقدار BSي رو كه داشتنو اعلام كنن
    براي مثال Iman180 گفته بدون فانده ولي مقدار BS رو نگفته كه بعدا ممكنه برا خيليها سئوال باشه!

Junior Member

دوستان با تجربه I20 من فعلا تو راهه. آنکارا قبول میکنه با کپیش بریم سفارت؟
    توی فروم باکو خوندم، اونا کپی رو قبول میکنن ولی دیگه برا پیک-آپ اصلشو میخوان
    بمونم تا I20 برسه خیلی دیر میشه!

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط perrakdar نمایش پست ها
    دوستان با تجربه I20 من فعلا تو راهه. آنکارا قبول میکنه با کپیش بریم سفارت؟
    توی فروم باکو خوندم، اونا کپی رو قبول میکنن ولی دیگه برا پیک-آپ اصلشو میخوان
    بمونم تا I20 برسه خیلی دیر میشه!
    دوست عزيز تركيه با كپي مشكلي نداشتن تا به حال خود من و تعداد ديگه اي از دوستان با كپي هم رفتن مصاحبه هم رفتن پيك اپ.
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)