صفحه 56 از 56 نخستنخست ... 64647484950515253545556
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 556 , از مجموع 556

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

دوستانی(Farzan_rو mehrdad1125 و دوستان دیگه) که اخیرا سفارت رفتند تاریخ حضور(Report Date) دانشگاه کی هستش؟ من وقت سفارتم 3 ژانویه است و report date ، تاریخ 19 فوریه ؟ این موضوع که وقت سفارت و نرسیدن(احتمالی) به این ترم رو گرفتن ویزا تاثیر نمی زاره؟

Junior Member

من و مهرداد كه report date مون اوايل ژانويه است.
    ولي شما مشكلي در مصاحبه نخواهيد داشت و آفيسر دنبال اين چيزا نيست، به هرحال اگه سئوالي پرسيده شد ميتونين بگين نامه Late arrival‌ از دانشگاه ميگيريد و براتون مسئله اي پيش نخواهد آمد.
    تازه شما كه وقتتون بين زمان مصاحبه تا Report date‌ بيشتر از ما خواهد بود!

Junior Member

من كه بايد 5 ژانويه بايد دانشگاه باشم اما با اين احتساب كه مي بينم كه من 8 دسامبر ويزا را گرفتم تا 5 ژانويه كلير مي شوم يا نه ؟ احتمالا ممكن است به دانشگاه نرسم و بايد برنامه ام را ديفر كنم ؟
    راستي يك سوال من تا كي صبر كنم و بعد نامه ي Delayed enrollment را پر كنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan_r نمایش پست ها
    من كه بايد 5 ژانويه بايد دانشگاه باشم اما با اين احتساب كه مي بينم كه من 8 دسامبر ويزا را گرفتم تا 5 ژانويه كلير مي شوم يا نه ؟ احتمالا ممكن است به دانشگاه نرسم و بايد برنامه ام را ديفر كنم ؟
    راستي يك سوال من تا كي صبر كنم و بعد نامه ي Delayed enrollment را پر كنم ؟
    شاید کلیر بشید، شاید هم نشید. می دونید که قابل پیش بینی نیست.
    تا قبل از تعطیلات ژانویه صبر کنید. اگه خدای نکرده نشدید باهاشون (استاد یا دانشگاه) تماس بگیرید و شرایط رو براشون توضیح بدید، ببینید اون وقت چی میگن.
    بی‌ریشه، ولی چنان به جا سُتوار
    که‌ش خود به تَبَر کَنی ز جای، اِلاّک.
    چون گردوی پیرِ ریشه در اعماق
    می نعره زند که از من است این خاک.

Junior Member

Thumbs up پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

دوستان خوبم، خانم من روز 6 دسامبر از انکارا وقت داشت. فاند نداشت، برای فوق لیسانس تدریس زبا انگلیسی اقدام کرده. زبانش عالیه و آفیسر فقط باهاش حرف زد. یک زونکن مدارک برده بود که هیچ کدوم رو آفیسر نخواست.
    کلیات صحبتشون اینا بود:
    کجا زبان رو یاد گرفتی؟ در کودکی انگلیس بودم چون پدرم آنجا درس میخوند ( گرین پاس انگلیسم همراهم هست میخواهی ببینی؟ نه نیاز نیست)
    چرا میخواهی ادامه تحصیل بدی؟ چون به تدریس علاقه دارم و رفتم مالزی و یک دوره فشرده گذروندم و دیدم که فایده نداره و بهتره به صورت آکادمیک ادامه بدم.
    چرا امریکا؟ چون از کودکی از انگلستان خوشم نمیومد
    بعدش میخوای چیکار کنی؟ میخواهم یه روش برای حل مشکل یادگیری زبان انگلیسی برای مردم کشورم پیدا کنم و از چیزایی که امریکا یاد میگیرم برای بهبود کارم تو ایران استفاده کنم.

برای این حرفها هیچ مدرکی از خانمم نخواست. قبل از خانومم یه خانم از شیراز اومده بود که مدارکش کامل بود و همه رو هم آفیسر میدید ولی چون خوب انگلیسی حرف نمیزد، ریجکت شود

نتیجه : مهمترین مسئله اعتماد به نفس و خوب انگلیسی حرف زدن هست دوستان. ( توصیه میکنم شدید تمرین کنید) موفق باشید ( ضمنان خانوم من 4 روزه کلیر شد و چون 3 تا 5 شنبه برا ایرانیا تعطیل شده، تلفنی روز عاشورا از ایران باهاشون صحبت کردیم که گفت چون میتونی انگلیسی صحبت کنی مشکلی نیست و خانومه اینقدر تحویل گرفت که گفت همین الان بیا و ما گفتیم الان ایرانیم که گفت کی میخواهی بیای و خانومم گفت 3شنبه و پس فردا میره برای پیک آپ ( دعا یادتون نره دوستان ). ایشالا همه موفق بشوید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

دوستان کسی اخیرا نرفته سفارت؟ اوضاع چطوره؟ من 3 ژانویه وقت سفارت دارم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)