صفحه 6 از 56 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 556

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_mj نمایش پست ها
    خب به نام خدا تجربه مصاحبه و کلاً کارای مربوط به سفارت رو اینجا می خوام بنویسم.
    اوّل اینکه جای فورتیس بانک عوض شده. اومده تو خیابون آتاتورک قبل از اینکه به خود سفارت برسیم. در نتیجه وقتی شما از
    مبارک باشه...می شه بگید سوال 8 تا 11 رو چطور جواب دادید؟
    ویرایش توسط MINERVAra : April 29th, 2010 در ساعت 09:14 PM
    Before the Dawn

Senior Member

به Advisor
    طبق نظر یکی از دوستان آمریکایی که دستش تو این کاره، ایران برای آمریکائیها یه کشور پیچیده اس. آفیسرها هم از این سئوالا برای اطلاعات خودشون می پرسن. نگران این سئوالها نباشید. از همه می پرسن و شما هم وقتی به این سئوالت رسید دیگه راحت باشید که ویزا رو گرفتید و درست و با اطلاعات جواب بدید.

به امید ویزا گرفتن 95 درصد دوستان. که البته بعیده با اخبار جدید خلافش اتفاق بیافته.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

گفتا اصفهان چطوریه؟ گفتم خوبه حداقل به شلوغی تهران نیست.
    گفتا از نظر سیاسی چطوریه؟ گفتم آرومه چون بیشتر یک شهر توریستی با جاذبه های تاریخیه تا یک شهره سیاسی
    گفتا یک دانشجوی BS توی ایران می تونه با مدرکش کار پیدا کنه؟ گفتم آره اگه skill های خوبی یاد گرفته باشه ولی اگر هم مدارک بالاتری گرفته باشه بهتر می تونه کار پیدا کنه (توجیهی برای اینکه چرا خودم دنباله مدرک بالاتر هستم). البته من در مورد رشته خودم می گم. در مورد رشته های دیگه اطلاعی ندارد.

Banned

بچه ها سلام
    من پذیرش مستر بدون فاند مهندسی مکانیک از Northridge دارم و دوشنبه دیگه دارم از آنکارا وقت می گیرم. چندتا سوال داشتم لطف کنین جواب بدین:
    1- BS من واسه 19 آوریله واسه رفتن باید دوباره بگیرم؟
    2- هزینه SEVIS رو کی و کجا باید بدم؟
    3- من شناسنامه ترجمه شده دارم کارت ملی رو هم باید ترجمه کنم؟
    4- سند خونه هم باید ببرم؟

ممنون میشم کامل جوابمو بدین . . .

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

===== بدون جستجو =====

کاربران گرامی، لطفا" پیش از ارسال موضوع جدید جستجو نمایید. ارسال شما بدلیل تکراری بودن حذف گردید.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    لطفا به کاربرانی که قانون را نقض میکنن نیز جواب ندهید. چون در راستای حذف سوال جواب نیز حذف می گردد.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

سلام خیلی تبریک می گم.
    منم راستش شریفیم احیانا شما افت معدل تو ترم 7 داشتین؟از ریزنمراتون چقدر سر در آورد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط masood_mj نمایش پست ها
    خب به نام خدا تجربه مصاحبه و کلاً کارای مربوط به سفارت رو اینجا می خوام بنویسم.
    اوّل اینکه جای فورتیس بانک عوض شده. اومده تو خیابون آتاتورک قبل از اینکه به خود سفارت برسیم. در نتیجه وقتی شما از
    ویرایش توسط MINERVAra : April 30th, 2010 در ساعت 12:20 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M نمایش پست ها
    سلام خیلی تبریک می گم.
    منم راستش شریفیم احیانا شما افت معدل تو ترم 7 داشتین؟از ریزنمراتون چقدر سر در آورد؟
    ریز نمرات من تو پاکت مهر شده بود با بدبختی درشو باز کرد اونم فقط کارنامه MS بعد فقط دید که رشتم کامپیوتر و مشابه چیزیه که می خوام برم. نمی دونم معدّل رو هم نگاه کرد یانه. بعد بهش گفتم کارنامه BS رو هم دارم که اونم از شریفه. گفت اِ لیسانس هم شریف بودی. ولی دیگه کارنامه رو ازم نگرفت. اصلاً نگران نباشید به اون دقّت کارنامه رو نگاه نمی کنن. مگه اینکه رشتتون رشته ای شک برانگیز باشه. در اون صورت کارنامه به درده clearance می خوره که ببینه چه درسایی پاس کردید و درس خطرناکی پاس نکرده باشین!

Member simonalekhin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام.
    من که رشتم شیمی بود کلا یک ثانیه نشد نگاه کردن کارنامه ها. فکر نکنم اصلا به رشته مربوط باشه این دیدن کارنامه.

Junior Member ssoheil آواتار ها

سلام،
    خوبه اینجا لاقل نسبت به تاپیک تجربیات دوبی و قبرس دوستان بیشتر تجربیاتشونو نوشتن تا به بحث های دیگه و همه هم خوش خبرن (-:
    من 2 ، 3 روزه دارم فقط پستها رو می خونم که یه وقت سوال تکراری نپرسم ولی چیزی که متوجه شدم کلا بچه هایی که تجربیاتشونو می نویسن یا اینکه به بقیه کمک می کنن کمتر از رشته ی هنر هستن مخصوصا گرافیک یا انیمیشن که اصلا GRE نمی خواد و شاید پروسش یکم فرق کنه، بعد اینکه یادمه تو پست قبرس یکی از دوستان گفته بودن که اگه فول فاند هستین و اینکه تو I-20 تون مشکل زبان ننوشته برید سفارت آنکارا بعد دوستانی هم که تو همین تاپیک، تجربیات آنکاراشونو نوشتن همه برای دکترا اقدام کرده بودن و ظاهرا هیچ کدوم تو فرم I-20 شون تو قسمت English proficiency مشکلی نیست، یعنی اگه اینجور نباشه و برای یک نفر با شرایط من که فول فاند نیستم و فقط 10،000$ در سال اسکولارشیپ میگیرم و برای انگلیسی هنوز Proficient نیستم، خوب دانشگاه لیسانسمم تهران یا قاعدتا شریف نبوده که آشنا باشه واسشون احتمال ویزا گرفتن تو آنکارا میاد پایین؟
    امیدوارم که سوالمو جای درستی مطرح کرده باشم، اگه نه یکی از مدیرا زحمت جابجایی شو بکشن لطفاً.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssoheil نمایش پست ها
    سلام،
    خوبه اینجا لاقل نسبت به تاپیک تجربیات دوبی و قبرس دوستان بیشتر تجربیاتشونو نوشتن تا به بحث های دیگه و همه هم خوش خبرن (-:
    من 2 ، 3 روزه دارم فقط پستها رو می خونم که یه وقت سوال تکراری نپرسم ولی چیزی که متوجه شدم کلا بچه هایی که تجربیاتشونو می نویسن یا اینکه به بقیه کمک می کنن کمتر از رشته ی هنر هستن مخصوصا گرافیک یا انیمیشن که اصلا GRE نمی خواد و شاید پروسش یکم فرق کنه، بعد اینکه یادمه تو پست قبرس یکی از دوستان گفته بودن که اگه فول فاند هستین و اینکه تو I-20 تون مشکل زبان ننوشته برید سفارت آنکارا بعد دوستانی هم که تو همین تاپیک، تجربیات آنکاراشونو نوشتن همه برای دکترا اقدام کرده بودن و ظاهرا هیچ کدوم تو فرم I-20 شون تو قسمت English proficiency مشکلی نیست، یعنی اگه اینجور نباشه و برای یک نفر با شرایط من که فول فاند نیستم و فقط 10،000$ در سال اسکولارشیپ میگیرم و برای انگلیسی هنوز Proficient نیستم، خوب دانشگاه لیسانسمم تهران یا قاعدتا شریف نبوده که آشنا باشه واسشون احتمال ویزا گرفتن تو آنکارا میاد پایین؟
    امیدوارم که سوالمو جای درستی مطرح کرده باشم، اگه نه یکی از مدیرا زحمت جابجایی شو بکشن لطفاً.
    اینکه تو I20 نوشته باشه English proficient به درد گرفتن وقت emergency می خوره. چون اگه غیر از این باشه سخت تر وقت emergency می دن (باز امتحان بکن). ولی اگه وقت غیر عادی هم گرفته باشی دست خودته که دم در انتخاب کنی که مصاحبت انگلیسی باشه یا نه. غیر از این فکر نمی کنم تأثیر خاصی داشته باشه. اگه فول فاند نیستی خب BS ببر جبرانش می کنه. دیگه بقیشو هم که نمی تونی تغییر بدی. بقیش برمیگرده به اعتماد به نفست و جوابایی که اونجا می دی. باید طرف رو طوری مجاب کنی که فقط داری برای درس خوندن می ری.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)