صفحه 8 از 56 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 556

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۰۹

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M نمایش پست ها
    آقا این Admission Letter حتما باید باشه؟ من I-20 و Offer Letter رو دارم ولی نامه ی Admission که از Graduate Office میدن رو چون با پست معمولی می فرستند بعید می دونم بیاد دستم.

ممنون از جوابت.
    نه لازم نیست. همین ها که داری زیاد هم هست. نگران نباش. در ثانی این offer letter در واقع همون admission letter هست فکر می کنم.

Member simonalekhin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M نمایش پست ها
    آقا این Admission Letter حتما باید باشه؟ من I-20 و Offer Letter رو دارم ولی نامه ی Admission که از Graduate Office میدن رو چون با پست معمولی می فرستند بعید می دونم بیاد دستم.

ممنون از جوابت.
    سلام.
    تو ای میلی که بعد از مصاحبه از سفارت اومد نوشته که اسکن admission letter رو بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simonalekhin نمایش پست ها
    سلام.
    تو ای میلی که بعد از مصاحبه از سفارت اومد نوشته که اسکن admission letter رو بفرستید.
    یعنی این نامه قبل مصاحبه لازم نسیت باشه؟

رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

قبل از مصاحبه لازم نیست.
    من تو اون باجه که مدارک رو میگیره و شماره می ده، admission letter رو هم دادم که اونو بهم برگردوند و گفت لازم نیست.

بچه ها وضعیت partial fund ها امسال آنکارا چطور بوده؟اگه کسی اطلاعاتی داره خواهشاً share کنه چون من بین قبرس و آنکارا موندم.می ترسم اگه برم قبرس clearance ام دیر بیاد اما از یه طرف خوب می دونم راحت تر ویزا می ده...
    Before the Dawn

دوستان وقتی رفتیم با ما مصاحبه کردن اگر ریجکت نشیم باید مدت زمانی اونجا بمونیم؟
    منظورم اینه که مثلا من 2 شنبه در آنکارا مصاحبه دارم مثلا شب اش یا 3 شنبه می تونم برم استانبول؟ یا مثلا پاسپورت ما رو میگیرن یا ... و نیاز هست 1-2 روز یا بیشتر حتما آنکارا بمونیم؟!

Junior Member

We were twelve PhD students havıng our ıntervıew on thırd and forth of May, and we all got our VISA. Almost all of us had got our ıntervıew appoıntment by emergency system, and the offıcer ıntervıewd us was a guy lookıng lıke Koreans who , by the way, dıd not take anythıng from us. He just opened my MS transcrıpt and gave ıt back to me agaın along wıth my I20 form. He gave some of us the lıst of questıons to be ansewred, and the others lıke me were not gıven the 14-questıon form or so. The whole ıntervıew lasted around 2 to 3 mınutes and ıt was really funny and ın a calm envıronment. The Korean guy ıs really frıendly, and I thınk he should be really aware of the sıtuatıon of us Iranıans of beıng fıghtıng for our lıves. For those who are rejected from other consulates I do not thınk of beıng a certaın place to go for theır next try, but one of us was rejected from Cypres, and she got her VISA there wıth us on May, 4th.

رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط sarrez1 نمایش پست ها
    دوستان وقتی رفتیم با ما مصاحبه کردن اگر ریجکت نشیم باید مدت زمانی اونجا بمونیم؟
    منظورم اینه که مثلا من 2 شنبه در آنکارا مصاحبه دارم مثلا شب اش یا 3 شنبه می تونم برم استانبول؟ یا مثلا پاسپورت ما رو میگیرن یا ... و نیاز هست 1-2 روز یا بیشتر حتما آنکارا بمونیم؟!
    سلام.
    بعد از مصاحبه و گرفتن برگ زرد شما هیچ کاری در آنکارا ندارید. پاسپورت هم از شما گرفته نمی شه.

Junior Member

آیا آنکارا کپی I20 قبول می کنه؟ کسی تا حالا با کپی رفته مصاحبه؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    اگه ممکنه راجع به این فرمی که به بعضی از بچه ها می دن یه سری اطلاعات می خواستم.
    این فرم 14 تا سوال داره یا 15 تا؟
    توی هیچ کدوم از سوال ها می خوان که از دانشگاه مقصد براشون نامه ببریم؟
    کسی می دونه که چرا این فرم رو از بعضی می خوان و از بعضی دیگه نمی خوان؟
    همه سوال ها رو همون جا میدن یا بعد email میزنن.
    جواب سوال ها رو باید پست کرد fax یا email.
    اگر که کسی بتونه لطف کنه و بگه که سوال ها چین ممنون می شم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)