صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7891011121314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 169 , از مجموع 169

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۱۰

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۱۰

سلام دوستان عزیزم

من الان سوئد دانشجو هستم . برای انجام یک کار از طرف یک کمپانی قراره از 8 تا 15 ژانویه 2011 برم آمریکا .
    دوشنبه (20 دسامبر 2010 ) هم وقت مصاحبه سفارت دارم
    الان برای ویزای B1 بیزینس اقدام کردم . (همه مدارکم هم تکمیله)
    1- با توجه به این که 8 ژانویه بلیط دارم و معرفی نامه هم از کمپانی دارم که توش ذکر شده در تاریخ 8 ژانویه باید برم آمریکا ، آیا امکان داره تا اون زمان کلیر نشم ؟!
    2-اینکه بلیط خریدم توی نتیجه تاثیری داره ؟
    3- توی بخش ویزای توریستی دیدم که اعتبار ویزای توریستی 4 ماه هست . اینم همین طوره؟ یعنی مثلا من 2 ماه دیگه میتونم دوباره باهاش برم آمریکا؟

خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی بکنه
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member

من و شوهرم F1,F2 رفتیم کابل پذیرفته شدیم.
    COMPUTER SCIENCE ,PHD,NO FUND

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم

من الان سوئد دانشجو هستم . برای انجام یک کار از طرف یک کمپانی قراره از 8 تا 15 ژانویه 2011 برم آمریکا .
    دوشنبه (20 دسامبر 2010 ) هم وقت مصاحبه سفارت دارم
    الان برای ویزای B1 بیزینس اقدام کردم . (همه مدارکم هم تکمیله)
    1- با توجه به این که 8 ژانویه بلیط دارم و معرفی نامه هم از کمپانی دارم که توش ذکر شده در تاریخ 8 ژانویه باید برم آمریکا ، آیا امکان داره تا اون زمان کلیر نشم ؟!
    2-اینکه بلیط خریدم توی نتیجه تاثیری داره ؟
    3- توی بخش ویزای توریستی دیدم که اعتبار ویزای توریستی 4 ماه هست . اینم همین طوره؟ یعنی مثلا من 2 ماه دیگه میتونم دوباره باهاش برم آمریکا؟

خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی بکنه
    دوست عزیز، نظر شخصی من اینه که کاملا امکان داره زود کلیر نشین، سعی‌ کنین CV تون رو خیلی خیلی خلاصه کنین که نخوان رو چیزی برسی‌ و وقت صرف کنن. اینکه بلیت خریدین هم به نظر من کوچکترین تأثیری نداره. در مورد اعتبار و ورود دوباره ، باز نظر من اینه که ویزا برای اتباع محترم ایرانی‌ ۱ بار ورود صادر میشه اینه که با یک بار ورود شما باطل میشه و پس از خروج مجددا باید اقدام کنین.

موفق باشید و لطفا نتیجه رو اینجا بنویسید که چی‌ شد
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    دوست عزیز، نظر شخصی من اینه که کاملا امکان داره زود کلیر نشین، سعی‌ کنین CV تون رو خیلی خیلی خلاصه کنین که نخوان رو چیزی برسی‌ و وقت صرف کنن. اینکه بلیت خریدین هم به نظر من کوچکترین تأثیری نداره. در مورد اعتبار و ورود دوباره ، باز نظر من اینه که ویزا برای اتباع محترم ایرانی‌ ۱ بار ورود صادر میشه اینه که با یک بار ورود شما باطل میشه و پس از خروج مجددا باید اقدام کنین.

موفق باشید و لطفا نتیجه رو اینجا بنویسید که چی‌ شد
    درود

حتما نتیجه رو می نویسم . ضمنا مگه من که برای ویزای B1 بیزینس اقدام کردم، لازمه CV هم ببرم ؟!
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    درود

حتما نتیجه رو می نویسم . ضمنا مگه من که برای ویزای B1 بیزینس اقدام کردم، لازمه CV هم ببرم ؟!
    I think so. Because U definitely need to be under administrative process and it is not possible without ur CV. U can have it with urself for the case they asked for that ,and else don`t give it to them.a,
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط shebel نمایش پست ها
    tiene usted alguna experiencia de España para obtener visa de EE.UU
    Google translate!: you have some experience from Spain for U.S. visa

دوست من، بعید میدونم کسی اینجا زبان اسپانییایی بلد باشه! و همینطور تجربه ای در مورد گرفتن ویزای امریکا از اسپانیا داشته باشه.

پ ن: با وجود اینکه نوشتن به زبان اسپانیایی بر خلاف قوانین نیست، اما در این فروم معمولا در اکثر انجمن ها از جمله این انجمن از زبان انگلیسی یا فارسی استفاده میشه. لذا اگر از هر زبان دیگه ای استفاده کنید شانس اینکه کسی بفهمه و جواب بده بسیار کمه!
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

رشته و دانشگاه

Hi

Unfortunately , they didn't give me the visa because of not having a strong social tie..........
    they didn't ask about my Cv

Junior Member

I went to US embassy in Kuala Lumpur , and I get Rejected , Because I have many relatives there and also my uncle ,who is sponsoring me ,is US citizen.
    the officer couldn't evaluate that I'll return back to my country.

I had Job offer and two property deed .. He didn't let me to explain about anything !

To friends who want to get an appointment for US visa in Canada,according to my friends experience and mine, it is better to get it in Ottawa than Montreal or Vancouver,
    two others of my friends were able to get visa through Ottawa embassy but one with the same quality in Montreal was rejected,
    "You only live once, but if you do it right, once is enough."

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)