صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 169

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۱۰

ممنون از توضیحاتتون
    ازتون نپرسیدن چرا اومدین کابل واسه مصاحبه؟

Junior Member

یک پیشنهاد دوستانه
    هر کسی با خوندن این مطالب اخیر ترغیب شد بره افغانستان واسه مصاحبه، حتما قبل از هر کاری (بخصوص قبل از گرفتن ویزای افغانستان) یه ایمیل به سفارت امریکا تو افغانستان بزنه و از شدنی شدن این کار واسه خودش مطمئن بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran University of Sceince and Technology, Biomedical Engineering

شدنیه این کار.تا بحال من 4 نفرو دیدم که گرفتن
    آقا ثقفی این ایمیلتم که Waitliste.اگه شما هم بدون فاند بودی ممنون میشم که راهنماییم کنی.
    ویرایش توسط MINERVAra : May 28th, 2010 در ساعت 07:05 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط gheybi نمایش پست ها
    سلام
    يعني اگر در مالزي زندگي نكرده باشي ممكنه كه ريجكت شي؟ من براي PHD پذيرش دارم براي رشته مكانيك اما فاند ندارم... مي خواستم برم مالزي براي ويزا، شما چي پيشنهاد مي دين؟
    سلام
    ۱.اولین چیزی که از ما پرسید گفت تو ملایزیا چیکار میکنید !بدش شماره ویزامون(Malaysia Visa) را نوشت بدش از من فیش حقوقم را خواست .تا جایی که ما فهمیدیم اگه کمتر از یک سال مالزی باشی و برای ویزا از اینجا اپلی کنی رددت میکنند
    ۲.من قبله اینکه برم سفارت بهشون ایمیل زاده بودم در مورده اینکه میتونم اینجام اپلی کنم یا نه ،اینطوری جواب دادند .
    Iranian applicants for non-immigrant visas may only apply in Kuala Lumpur if they have been continuously living, working, or studying in Malaysia for at least the previous year. However, the granting of visa is the sole discretion of the Embassy. In order to apply a US visa from Kuala Lumpur, kindly present your proof of immigration status in Malaysia (e.g. Employment Pass, Students, Dependent Pass, etc.)
    حالا بازم خودتون میدونید تصمیم با خودتون من فقط ون چیزی که میدونستم بهتون گفتم شاید خیلی درست نباشه
    https://www.vfs-usa-my.com/ApplnForms/faqs.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan56 نمایش پست ها
    Congratulations!
    May you tell us what kind of important questions the consular officer asked you?
    How did you persuade him/her as to your intention of returning to Iran?
    TQ.
    Which University?
    What do you do in Malaysia?
    What is your plan after master ? I answered I will continue my studying toward Ph.D
    Just this.
    he never asked about returning to Iran.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون
    ازتون نپرسیدن چرا اومدین کابل واسه مصاحبه؟

سلام.
    نه هیچ سوالی در این مورد نپرسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط homan نمایش پست ها
    یک پیشنهاد دوستانه
    هر کسی با خوندن این مطالب اخیر ترغیب شد بره افغانستان واسه مصاحبه، حتما قبل از هر کاری (بخصوص قبل از گرفتن ویزای افغانستان) یه ایمیل به سفارت امریکا تو افغانستان بزنه و از شدنی شدن این کار واسه خودش مطمئن بشه.
    من به سفارت تو كابل ايميل زدم پرسيدم در مورد امكان براي ايرانيها با وجود اينكه اتو ريپلاي داشت كه اگه جواب سوالتون تو اين متن باشه جواب نميديم دوباره جواب سفارت هيچ ربطي به سوال نداره و در مورده چگونگي وقت گرفتن و اينا توضيح داده
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

سلام
    من قبل از اینکه برم یه ایمیل زدم که این پاسخ رو دادند و لی پیشنهاد می کنم خودتون هم ایمیل بزنید. شاید برنامشون عوض بشه.

Dear Applicant,

The U.S. Embassy in Kabul Afghanistan issues visa for any nationalities. Please kindly visit our website on , http/Kabul.usembassy.gov and fill out online forms of DS-160 and Kabul Supplemental and take online appointment. Try to bring all the needed documents in your interview. (Such as, DS-160 Confirmation , Kabul Supplemental form, I-20 form (from University), SEVIS receipt, admission letter for university, your CV …etc).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saghafi نمایش پست ها
    سلام
    من قبل از اینکه برم یه ایمیل زدم که این پاسخ رو دادند و لی پیشنهاد می کنم خودتون هم ایمیل بزنید. شاید برنامشون عوض بشه.

Dear Applicant,

The U.S. Embassy in Kabul Afghanistan issues visa for any nationalities. Please kindly visit our website on , http/Kabul.usembassy.gov and fill out online forms of DS-160 and Kabul Supplemental and take online appointment. Try to bring all the needed documents in your interview. (Such as, DS-160 Confirmation , Kabul Supplemental form, I-20 form (from University), SEVIS receipt, admission letter for university, your CV …etc).
    ببخشید شما که برای PhD رفته بودید چقدر Bank statement برده بودید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

سلام
    یه 35 میلیون تو حساب خودم و یه 180 میلیون از حساب عموم (محض اطمینان)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)