صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 169

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط Anitaz نمایش پست ها
    سلام،

بچه ها خبر جدیدی از کابل ندارید؟
    من فکر کنم ناچار باشم اونجا برم.. چون بعد از حدود 10 روز هنوز خبری از وقت اضطراری دوبی و ترکیه نیست و گویا قصد ندارند جواب ایمیل بدهند..

کسایی که رفتن می تونن یکم اطلاعات راجع به وضعیت حجاب و اینا توی شهر و توی سفارت بدن؟ و اینکه آیا صلاحه من تنها برم یا حتما با پدرم برم؟ (از لحاظ امنیت شهر..)
    سلام،

من 11 july مصاحبه شدم كابل و الحمد لله خوب بود. الان منتظر كليرنسم. ما 3 نفر بوديم. اون روز به سه تامون كه مداركمون كامل بود راحت ويزا دادن. يكيمون SEVIS و نريخته بود، رفت ريخت، فرداش كه رفت مصاحبه ريجكت شد. باز هم اگه سوالي بود در خدمتم.

Junior Member Anitaz آواتار ها

سلام،
    مرسی که خبر دادید، خیلی تبریک می گم :-)
    امکانش هست چند تا سوال بپرسم ازتون؟

- کدوم هتل رفتید؟
    - بین بچه ها کسی بود که سابقه ریجکت شدن داشته باشه؟
    - من پرواز برگشت گیرم نیومد، اونجا اوضاع آژانسها مرتب هست که امیدی باشه همونجا بلیت بگیرم؟
    - ممکنه آدرس ایمیل بدید یا شماره.. من کلی سوال راجع به سفر کابل دارم که می ترسم زیاد با تاپیک جور نباشه.. :-(

مرسی
    AnahitA

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

نقل قول نوشته اصلی توسط salar_snake نمایش پست ها
    سلام،

من 11 july مصاحبه شدم كابل و الحمد لله خوب بود. الان منتظر كليرنسم. ما 3 نفر بوديم. اون روز به سه تامون كه مداركمون كامل بود راحت ويزا دادن. يكيمون SEVIS و نريخته بود، رفت ريخت، فرداش كه رفت مصاحبه ريجكت شد. باز هم اگه سوالي بود در خدمتم.
    سلام
    من میخوام با همسرم برای ویزای توریستی اقدام کنم. خواهرم آمریکا دانشجوست. همسرم هم تا بحال اقدام نکرده. من 2 سال پیش از دوبی اقدام کردم ریجکت شدم که اون موقع همسرم با من اقدام نکرد به امید اینکه شانس من بیشتر بشه. اما هیچ مدرکی ازمن نخواست فقط گفت وابستگی به ایران نداری(خانواده, همسرم ، کارم و درسم که ترم آخر بودم وابستگی نبود!!!!)...ویزای شینگن و مسافرت به اروپا هم زیاد داریم.
    1-به نظر شما بین کابل، عشق آباد، سوریه کدوم بهتره برم؟ هم هزینه هم شانس ویزا؟
    2- آیا هر دو تو یک روز نریم سفارت بهتر نیست مثلا اول من برم بعد اگه ویزا دادن فرداش همسرم بره اگر هم ندادن که ایشون اصلا ویزا نمی خواد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Road & Transportation, AUT

من 17 جون در فرانكفورت مصاحبه دادم، فقط رزومه خواست آي 20 رو هم گرفت و مثل بيروت برگه سفيد داد بهم گفت ايميل خبر مب دن ولي هنوز خبري نشده، اگر كسي اطلاعي در زمينه كليرنس از فرانكفورت داره لطفا به من بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Anitaz نمایش پست ها
    سلام،
    مرسی که خبر دادید، خیلی تبریک می گم :-)
    امکانش هست چند تا سوال بپرسم ازتون؟

- کدوم هتل رفتید؟
    - بین بچه ها کسی بود که سابقه ریجکت شدن داشته باشه؟
    - من پرواز برگشت گیرم نیومد، اونجا اوضاع آژانسها مرتب هست که امیدی باشه همونجا بلیت بگیرم؟
    - ممکنه آدرس ایمیل بدید یا شماره.. من کلی سوال راجع به سفر کابل دارم که می ترسم زیاد با تاپیک جور نباشه.. :-(

مرسی
    خواهش مي كنم؛ من خودم 11 جون از دبي ريجكت شده بودم. به كمك بچه هاي همين سايت شانس كابل و امتحان كردم.

هتل سنترال رفتم. يك اتاق دو تخته بود كه با صبحانه شبي 100$ مي شد (نفري 50$) كلن تو اون سه روزم غذا نزديكه 100$ شده واسه دو نفر.
    پرواز برگشت براي مشهد فكر مي كنم باشه (دو شنبه ها) براي رفت كه بيليت گرفتي اگر به همون خانم زارع پور بگي فكر كنم كمكت كنه (همون كه تو اريانا افغانه)

سواله ديگه اي داشتيد در خدمتيم.

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام با همسرم برای ویزای توریستی اقدام کنم. خواهرم آمریکا دانشجوست. همسرم هم تا بحال اقدام نکرده. من 2 سال پیش از دوبی اقدام کردم ریجکت شدم که اون موقع همسرم با من اقدام نکرد به امید اینکه شانس من بیشتر بشه. اما هیچ مدرکی ازمن نخواست فقط گفت وابستگی به ایران نداری(خانواده, همسرم ، کارم و درسم که ترم آخر بودم وابستگی نبود!!!!)...ویزای شینگن و مسافرت به اروپا هم زیاد داریم.
    1-به نظر شما بین کابل، عشق آباد، سوریه کدوم بهتره برم؟ هم هزینه هم شانس ویزا؟
    2- آیا هر دو تو یک روز نریم سفارت بهتر نیست مثلا اول من برم بعد اگه ویزا دادن فرداش همسرم بره اگر هم ندادن که ایشون اصلا ویزا نمی خواد؟
    در مجموع من كابل رو به خاطر خلوت بودنش پيشنهاد مي كنم. فكر مي كنم سريع تر باشه. ضمن اينكه مي گه به همه مي تونه ويزا بده (فك كنم سوريه مي گه تضمين نمي كنيم كه بتونيم مداركتون رو پراسس كنيم). تركمنستان خودش يه ويزا مي خواد كه فكر كنم 20 روزي طول بكشه.

سوال دوم يكمي سخته. مطمئن نيستم جواب درستي داشته باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط salar_snake نمایش پست ها
    خواهش مي كنم؛ من خودم 11 جون از دبي ريجكت شده بودم. به كمك بچه هاي همين سايت شانس كابل و امتحان كردم.

هتل سنترال رفتم. يك اتاق دو تخته بود كه با صبحانه شبي 100$ مي شد (نفري 50$) كلن تو اون سه روزم غذا نزديكه 100$ شده واسه دو نفر.
    پرواز برگشت براي مشهد فكر مي كنم باشه (دو شنبه ها) براي رفت كه بيليت گرفتي اگر به همون خانم زارع پور بگي فكر كنم كمكت كنه (همون كه تو اريانا افغانه)

سواله ديگه اي داشتيد در خدمتيم.
    سلام ميخواستم بدونم برا كابل هر روز مي تونيم وقت بگيريم يا يه روزهاي خاصي مخصوص ايراني هاست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial man نمایش پست ها
    سلام ميخواستم بدونم برا كابل هر روز مي تونيم وقت بگيريم يا يه روزهاي خاصي مخصوص ايراني هاست؟

سلام. ایرانیها هرروز می تونن وقت بگیرن. تا الان که اینطور بوده. البته پیشنهاد می کنم یه ایمیل هم بزنی تا دیگه جایی برای شک و تردید نمونه.

سلام من هم کابل رفتم 6 may. ولی هنوز کلیر نشدم با دوستم رفتیم که اون 37 روزه کلیر شد.

حتما با پدر برین یکم افغانیها هیض هستن.

لازم نیست ایمیل بزنید برید اوکی هست
    ویرایش توسط MINERVAra : July 19th, 2010 در ساعت 12:43 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

برای بلیط برگشت از کابل برین آژانس آسمان که نزدیک سفارت امریکاست. حتمن بهتون کمک میکنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)