صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 169

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۱۰

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۰۹

نقل قول نوشته اصلی توسط mina.doroud
    سلام دوستان
    من يه سوال دارم. در واقع نميدونم بهترين راه چيه و بايد چي كار كنم كه ريسك نكرده باشم. ممنون ميشم اگه نظراتتون رو بگيد و كمكم كنيد

من براي phd، full fund از يك دانشگاه دولتي در آمريكا پذيرش دارم. الان دو تا وقت سفارت دارم. يكي براي اواخر مي از دبي، يكي براي اواخر جون از مونيخ.
    ويزاي شنگنم برخلاف روال ويزاهاي توريستي چندبار ورود هست و براي بازديد از اقوام (فاميل درجه دو) براي سه ماه از اتريش صادر شده. يك ويزاي شنگن ديگه و يه چندتا مهر خورده ريز هم توي پاس پورتم هست
    حالا ميترسم كه اگه برم اونجا بگه كه ما نمي تونيم كيس تورو بررسي كنيم !!! اينكه بگم تمام تابستون رو به قصد سفر ميخوام بمونم به نظر شما قانع كننده است؟
    نتايج دبي چندان خوب نيست... اما به جاش ايرادهاي اين جوري نميگيره
    شما بوديد چي كار ميكرديد؟ خيلي ممنون ميشم اگه زودتر كمكم كنيد چرا كه اگه بخوام برم دبي بايد دو هفته ديگه اون جا باشم
    سلام دوست عزیز اینطوری که من فهمیدم شما می خواهید برید اطریش درسته؟ من اگر جای شما بودم از همون سفارت امریکا در اطریش وقت می گرفتم. هم از دوبی و هم از آلمان به نظرم بهتره. هم با موارد ایرانی هابیشتر آشنایی دارن هم اینکه دلیلی برای رفتن به اطریش دارید. به نظرم دوبی را کنسل کنید از وین وقت بگیرید حالا در مورد اینکه وقت مونیخ رو نگه دارید یا نه نمی دونم اما فکر کنم بتونید از همون وین ویزا رو بگیرید. موفق باشی

Junior Member

سلام
    من براي پاييز2009 پذيرش فول فاند مقطع دكترا دارم. همونطور كه در يكي ديگه از قسمتها هم گفتم رفتم لبنان چون از يكي دوتا از دوستان شنيده بودم كه اونجا خوب ويزا مي ده و مدت كلير شدنش هم در حد چند روزه. حتي يك هفته قبل از من يكي از بچه ها رفته بود و ويزا گرفته بود. اما من كه رفتم گفت چرا دوبي و تركيه نرفتي؟گفتم وقتها تا آخر جون پربود منم كلاسم اول اگوست است. در نهايت هم بهانه آورد و گفت ما با كيس ايرانيها اينجا آشنايي نداريم. گفتم من مي شناسم كساني كه اومدن اينجا ويزا گرفتن گفت توريستي بودن يا دكتراي مهندسي نبودن!!!و گفت برو جاهايي كه با كيس ايرانيها آشنايي دارن مثل تركيه، دوبي و وين
    حالا چند تا مساله هست:
    1- قبل از اينكه من از لبنان وقت بگيرم(4مي) از باكو وقت گرفته بودم(7مي) وقتي ديدم دارم مي رم لبنان وقت باكو رو انداختم 4جون كه اگه ريجكت شدم يه وقت ديگه داشته باشم به فاصله يك ماه. حالا موندم اگه رفتم سفارت باكو و پرسيد چرا لبنان بهت نداد يا چرا اول نيومدي همين جا چي بگم؟ اگه بگم به عنوان زائر رفتم سوريه خواستم با يه تير دونشون بزنم و وقت سفارت از لبنان گرفتم، نگن انقدر وقت سفارت براش بي اهميت بوده. اگه بگم وقت پيدا نكردم مي گه تو كه قبلش اينجا وقت داشتي و نيومدي؟بگم سفارت امريكا تو باكو هنوز امتحانشو پس نداده بود؟...
    2- جاب آفري كه از من خواستن و من ارائه دادم مربوط به جاييه كه من واقعا توش كار نكردم اما براي اينكه جاب آفر معتبر بشه نوشته كه پارت تايم حدود 2 سال منقطع كار مي كردم اونجا و اينو توي رزومه و فرمهاي دي اس هم آوردم. حالا از اين ميترسم كه با توجه به اينكه پروسه كليرنس باكو هنوز معلوم نيست اين رزومه با رزومه اي كه به دانشگاه دادم رو انطباق بدهند و ...

خواهش مي كنم اونايي كه تو اين مسائل صاحب نظرند نظر بدهند.
    منتظر جوابتون هستم
    ممنون

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط e_sh2001
    سلام
    من براي پاييز2009 پذيرش فول فاند مقطع دكترا دارم. همونطور كه در يكي ديگه از قسمتها هم گفتم رفتم لبنان چون از يكي دوتا از دوستان شنيده بودم كه اونجا خوب ويزا مي ده و مدت كلير شدنش هم در حد چند روزه. حتي يك هفته قبل از من يكي از بچه ها رفته بود و ويزا گرفته بود. اما من كه رفتم گفت چرا دوبي و تركيه نرفتي؟گفتم وقتها تا آخر جون پربود منم كلاسم اول اگوست است. در نهايت هم بهانه آورد و گفت ما با كيس ايرانيها اينجا آشنايي نداريم. گفتم من مي شناسم كساني كه اومدن اينجا ويزا گرفتن گفت توريستي بودن يا دكتراي مهندسي نبودن!!!و گفت برو جاهايي كه با كيس ايرانيها آشنايي دارن مثل تركيه، دوبي و وين
    حالا چند تا مساله هست:
    1- قبل از اينكه من از لبنان وقت بگيرم(4مي) از باكو وقت گرفته بودم(7مي) وقتي ديدم دارم مي رم لبنان وقت باكو رو انداختم 4جون كه اگه ريجكت شدم يه وقت ديگه داشته باشم به فاصله يك ماه. حالا موندم اگه رفتم سفارت باكو و پرسيد چرا لبنان بهت نداد يا چرا اول نيومدي همين جا چي بگم؟ اگه بگم به عنوان زائر رفتم سوريه خواستم با يه تير دونشون بزنم و وقت سفارت از لبنان گرفتم، نگن انقدر وقت سفارت براش بي اهميت بوده. اگه بگم وقت پيدا نكردم مي گه تو كه قبلش اينجا وقت داشتي و نيومدي؟بگم سفارت امريكا تو باكو هنوز امتحانشو پس نداده بود؟...
    2- جاب آفري كه از من خواستن و من ارائه دادم مربوط به جاييه كه من واقعا توش كار نكردم اما براي اينكه جاب آفر معتبر بشه نوشته كه پارت تايم حدود 2 سال منقطع كار مي كردم اونجا و اينو توي رزومه و فرمهاي دي اس هم آوردم. حالا از اين ميترسم كه با توجه به اينكه پروسه كليرنس باكو هنوز معلوم نيست اين رزومه با رزومه اي كه به دانشگاه دادم رو انطباق بدهند و ...

خواهش مي كنم اونايي كه تو اين مسائل صاحب نظرند نظر بدهند.
    منتظر جوابتون هستم
    ممنون
    سلام
    من نمی دونم دوستان چرا به بدین نحو عمل میکنند.
    دوست عزیز شما اگر دبی هم می رفتین بهتر از لبنان بود چه برسه به باکو. حالا نه تنها به این ترم احتمالا نخواهید رسید البته هزینه زیادی هم کردید.شما اگر اون زمان اول خودتان را هم باکو می رفتید احتمال کلیرنس شدنتون هم بیشتر بود.مثل ویزا و کلیر شدن مثل از هل حلیم افتادن تو دیگ است. الان دیگه شما بهیچ وجه نباید به این فکر کنید که کی میرسم آمریکا و کلیر من چقدر طول می کشه چون اولین هدف و فکر شما دیگه باید گرفتن ویزای آمریکا باشه چون شما یه رجکتی متاسفانه تو کارنامه دارید.هرچند که آرزوی بهترین ها برای شما دارم.
    باید در تجربیات مربوط به باکو بپرسید تا بدونید آیا دوستانی که اونجا رفتن و ویزا گرفتن کسانی بودن که سابقه ریجکت شدن داشتند یا نه؟ بعد می توانید در مورد رفتن به اونجا تصمیم بگیرید. معمولا بعد از این شرایط بهتر است ترکیه یا قبرس شانس خودتان را امتحان کنید.
    جواب سئوال دومتان هم چون به کلیرنس مربوط می شه در واقع به یک عالمی دیگه ربط داره که تا حال هیچ کس در مورد اون اظهار نظر روشن ندارد.
    موفق باشید.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

ممنون آقا بهرنگ از جوابتون اما من هرچي فكر مي كنم ميبينم جوابي كه به من داده معنيش ريجكت نبوده!!! نگفت من بهتون ويزا نمي دم برگه ريجكتي هم به من نداد.گفت من نميتونم ويزا بدم چون ازسوپروايزرم سول كردم نمونه كيس شما تا حالا نداشتيم بايد بري جايي كه با موارد ايرانيا آشنايي دارن. البته يه چيز ديگه هم گفت كه من تا حالا نگفتم.گفت ما نمي خوايم اين يك rule بشه كه ايرانيا بيان اينجا ويزا بگيرن!!! من خودم فكر مي كنم كه چون ديدن ايرانيا ماشالا هرجا كه پيدا مي كنن داره ويزا مي ده مثل موروملخ ميرن اونجا(نمونه اش باكو) نخواسته اين بلا سر لبنان بياد و متاسفانه شانسي از من شروع كرده. حالا بازم به نظر شمامن ريجكت شدم؟!

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

والا نمی دونم.یعنی چی؟
    مگه شما هزینه مصاحبه را پرداخت نکردید؟مگه فرم DS ها را از شما نگرفتند؟ باید در انتها یک برگه بشما بدهند ومعمولا هم می گویند مثلا: من امروز نمی تونم بشما ویزا بدهم بهتر است دبی یا آنکارا بروید تا اونها بررسی کنند. این یعنی ریجکت و قرار نیست که تو پاسم مهری بزنند و فقط تو دیتا بیسشان وارد می کنند.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

والا همه كارايي كه شما گفتي رو كردم اما آخرش به من برگه اي نداد بهش گفتم يعني نميتونيد درموردش قضاوت كنيد گفت آره من نميتونم بررسي كنم. ما تاحالا مورد اينطوري نداشتيم. شايدم معني ريجكت بده نمي دونم

سلام.
    من حدود اول جولای برای کنفرانس میرم اتریش. به این فکر افتادم که هم برای صرف جویی در هزینه ها و هم افزایش شانس قبولیم تو ویین (اتریش) وقت مصاحبه بگیرم. با توجه به اینکه پذیرشم partial fund و باید برای مصاحبه BS هم همراهم ببرم، کسی می دونه که اونجا با BS های ایرانی آشنا هستن یا مثل باکو ممکنه بگن ما از این مدارک ایران سر در نمی آریم؟!
    Life is like a piano, Depends on how you play it...

Junior Member

آفیسر توی لبنان همونطور که قبلا" هم گفتم یکی از جاهایی که بهم پیشنهاد داد اتریش بود اما من نمی دونم می خواست بپیچونه یا واقعی گفت

در جواب سوال اول میتونید بگید فکر کردم راحت تر می‌تونم اونجا ویزا بگیرم ولی‌ اشتباه فکر کردم
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali65a
    سلام.
    من حدود اول جولای برای کنفرانس میرم اتریش. به این فکر افتادم که هم برای صرف جویی در هزینه ها و هم افزایش شانس قبولیم تو ویین (اتریش) وقت مصاحبه بگیرم. با توجه به اینکه پذیرشم partial fund و باید برای مصاحبه BS هم همراهم ببرم، کسی می دونه که اونجا با BS های ایرانی آشنا هستن یا مثل باکو ممکنه بگن ما از این مدارک ایران سر در نمی آریم؟!
    دفتر وين و فرانكفورت در اروپا كاملا با كيس هاي ايران آشنا هستن و BS هم هيچ چيز پيچيده اي نداره كه طرف ازش سر در نياره!
    حتي در BS من نرخ برابري ريال ودلار ذكر نشده بود كه افسر به من گفت اين به رياله و من نميفهمم چند دلار ميشه؟
    منم بهش گفتم هر دلار تقريبا 10000 ريال هستش و گفت OK ...
    پند بزرگان گر بجان و دل نياموزي <br />طبيعت با دوصد تلخي بياموزد تورا روزي

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)