صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 169

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۱۰

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۰۹

نقل قول نوشته اصلی توسط e_sh2001
    آفیسر توی لبنان همونطور که قبلا" هم گفتم یکی از جاهایی که بهم پیشنهاد داد اتریش بود اما من نمی دونم می خواست بپیچونه یا واقعی گفت
    در مورد اتريش بهتون درست گفته.اگر ميتونيد حتما اونجا بريد يعني اگه ميتوني ويزاي شينگن بگيري.

در مورد سوال اولتم بايد بگم كه بنظر بهترين و منطقي ترين جواب اينه كه راستشو بگي.بگو اونجا با كيسهاي ايراني
    آشنايي نداشتن و با من اصلا كامل مصاحبه نكردن و جاهاي ديگه اي رو پيشنهاد دادن تا كارم رو پيگيري كنم.
    پند بزرگان گر بجان و دل نياموزي <br />طبيعت با دوصد تلخي بياموزد تورا روزي

سلام
    من براي پاييز2009 پذيرش فول فاند مقطع دكترا دارم. همونطور كه در يكي ديگه از قسمتها هم گفتم رفتم لبنان چون از يكي دوتا از دوستان شنيده بودم كه اونجا خوب ويزا مي ده و مدت كلير شدنش هم در حد چند روزه. حتي يك هفته قبل از من يكي از بچه ها رفته بود و ويزا گرفته بود. اما من كه رفتم گفت چرا دوبي و تركيه نرفتي؟گفتم وقتها تا آخر جون پربود منم كلاسم اول اگوست است. در نهايت هم بهانه آورد و گفت ما با كيس ايرانيها اينجا آشنايي نداريم. گفتم من مي شناسم كساني كه اومدن اينجا ويزا گرفتن گفت توريستي بودن يا دكتراي مهندسي نبودن!!!و گفت برو جاهايي كه با كيس ايرانيها آشنايي دارن مثل تركيه، دوبي و وين ...
    وقتي كشورهايي غير از اطراف ايران رو براي گرفتن ويزا انتخاب ميكنيم، معمولا سوال "چرا اينجا اومدي زياد پرسيده ميشه"
    به نظر من بايد جواب خيلي منطقي باشه ! نه اينكه بگيد براي سفارت رفتن امديد. چون اون آدم فكر ميكنه اينكه هزينه ي بيشتري براي سفرش داده و يك كاره غير روتين كرده شايد ميخواسته از ناآشنايي ما به كيس هاي ايران سو استفاده كنه
    من اگه جاي شما بودم يك دليل ديگه ميوردم، دلايل منطقي كه البته نياز به مدرك هم داره يعني بايد واقعي باشه، يكيش مثلا براي كنفرانس رفتن و يا بازديد از خانواده و دوست هست.

Junior Member

من امروز لبنان مصاحبه داشتم. رشته من برق بود دکترا پذیرش داشتم و فول فاند. بعد از کلی سوال و جواب و دیدن همه مدارکم آخر سرگفت من نمیتونم مورد شما رو بررسی کنم. باید بری دوبی یا ترکیه
    what did you say then?

Junior Member

بچه ها کسی در مورد اتریش چیزی می دونه؟؟

پیش فرض گرفتن ویرای دانشجویی امریکا از طریق هلند

سلام. من چند وقت دیگه برای شرکت تو یک کنفرانس می رم آمستردام هلند. می خواستم بدونم که آیا میشه برای ویزای امریکا از طریق سفارت امریکا تو آمستردام اقدام کنم. من برای دکترا از امریکا پذیرش گرفتم. نمی خوام دوباره یه سفر به قبر س یا ترکیه داشته باشم! وقتم هم خیلی محدوده!
    ممنون میشم اگه کسی تجربه داره راهنماییم کنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویرای دانشجویی امریکا از طریق هلند

یک email بهشون بزن (به سفارت آمریکا در اونجا) و بگو من دارم برای کنفرانس میام اونجا، آیا میتونم برای فلان نوع ویزا apply کنم یا نه.
    هرگز در راه رسیدن به آرزوها محافظه کار نباشید!

من به سفارت امریکا تو آمستردام ایمیل زدم و این جوابو بهم دادند:
    Everyone may apply for a visa in Amsterdam but please be aware of visa processing times for certain nationalities and that you will have to demonstrate strong ties to the Netherlands.
    Kindest regards,

نمی دونم منظور از نشان دادن strong ties به هلند چیه؟! کسی از دوستان تجربه مشابهی نداشته؟
    من برای مصاحبه دکترا هم دعوت شدم.آیا این چند روز موقتی که من اونجام tie حساب میشه؟! یعنی نمی تونم اقدام کنم اگه tie نباشه؟!

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1k
    من به سفارت امریکا تو آمستردام ایمیل زدم و این جوابو بهم دادند:

نمی دونم منظور از نشان دادن strong ties به هلند چیه؟! کسی از دوستان تجربه مشابهی نداشته؟
    من برای مصاحبه دکترا هم دعوت شدم.آیا این چند روز موقتی که من اونجام tie حساب میشه؟! یعنی نمی تونم اقدام کنم اگه tie نباشه؟!
    سلام
    احتمالا منظورش این بوده که همون Tie داشته باشید به کشور خودتان(که منظور همان هلند بوده)
    What Goes Around...Comes Around

احتمالا منظورش این بوده که همون Tie داشته باشید به کشور خودتان(که منظور همان هلند بوده)
    سلام. میشه این tie رو توضیح بدین با مثال؟!
    یعنی من می تونم اقدام کنم با شرایطس که گفتم یا نه؟!

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1k
    سلام. میشه این tie رو توضیح بدین با مثال؟!
    یعنی من می تونم اقدام کنم با شرایطس که گفتم یا نه؟!
    سلام
    منظور از Tie ها Social and economical and family هستند که شما باید نشان بدهید که این وابستگی ها را نسبت به کشورتان دارید. در مورد سئوال دومتان هم جوابی ندارم.

موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)