نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 222

موضوع: به چه وسایلی تو فرودگاه گیر میدهند ؟؟!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : به چه وسایلی تو فرودگاه گیر میدهند ؟؟!

سلام دوستهای خوبم

در پرواز به استرالیا - نیوزلند که میدونم روی خوراکی خیلی حساسند ٬ حتی یه سگ گذاشتند که بو میکشه یه وقت خوراکی توی کیفتون نباشه . حتی اگر مقدار ناچیزی هم از قبل توی کیف مونده باشه حساس میشند . پدرم میگفت من خودم اطلاع نداشتم نگو از روز قبل که سر کار بوده یه تیکه سیب گوشه کیفم مونده بوده و خودم اطلاع نداشتم و اصرار میکردم که چیزی همراه نیست اما بعد از اینکه سگه ول کن نبوده و مجبورش کردن سامسونتش را کامل خالی کنه متوجه یه قاچ کوچک سیب گوشه کیفش شده بوده.

در مورد عطر بهتره توی کیف همراه نذارید. چون برای یه سری پروازها اگر مقدار اسپری یا عطر بیش از یه مقدار باشه (مثلا بیش از ۱۰۰ میل)‌ ازتون میگیرند. من که اینطوری نزدیک بود یکی از عطرهای خیلی گرون و دوست داشتنیم را از دست بدم منتها یارو که قیافه ناراحت منو دید و در عین حال دید عطرم نصفه است بیخیال شد.

مورد بعد پایه دوربین هست ٬‌من چون خودم به عکاسی علاقه دارم بند بساط دوربین حرفه ایم بیشتر از وسایل دیگه است توی سفر ٬ بعضی از هواپیماها اجازه نمیدند پایه دوربین را داخل ببری و اگر نذارند٬ اون لحظه که دیگه چمدون هارا هم دادی توی بار مکافات میشه . بهتره از اول توی چمدونی که میخواهید بدید توی بار جا سازی کنید. تازه اون را هم به خاطر شکل خاصش ممکنه سوال کنند که چیه یا بخواهند ببیند پس باز بهتره که روی چمدونتون بذارید که اگر نیاز شد چمدون راباز کنید وسایلتون به هم نریزه.

بعضی از فرودگاهها روی خود دوربین های حرفه ای هم به خاطر لنزش شنیدم که ممکنه حساس بشند که باز بستگی به مامورش داره. و ممکنه ازتون بخواهند که یکی دو تا شات جلوی خودش بزنی که مطمئن بشه چیز دیگه نیست.

شاد باشید
    ویرایش توسط motahhar : September 22nd, 2012 در ساعت 01:30 PM