صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 222

موضوع: به چه وسایلی تو فرودگاه گیر میدهند ؟؟!

پیش فرض پاسخ : به چه وسایلی تو فرودگاه گیر میدهند ؟؟!

سلام،

میخواستم بدونم مقدار مجاز حمل طلا به آمریکا چقدر هست؟ ما حدود ۶ سرویس طلا داریم و دو نفریم. مشکلی پیش میاد؟
    میزان مجاز پول نقد چطور؟ (برای خروج و ورود)

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    همه لپ تاب دارند ؟ چه مشكلي هست؟
    فقط بايد لپ تاپ تون رو در بياريد و زير X-RAY بذاريد
    لپ تاپ بره زیر اشعه x مدارهای داخلیش دچار مشکل نمیشه؟
    ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
    بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    لپ تاپ بره زیر اشعه x مدارهای داخلیش دچار مشکل نمیشه؟
    خير مشكلي نداره

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

سلام دوستان،
    چند تا سوال داشتم :

1- من یکی از دوستانم در آمریکا ازم خواسته که یک باکس سیگار براش ببرم ، چون خودم نمیکشم اصلا. میخواستم بدونم تا چند باکس سیگار میشه برد ؟ پروازم هم با ترکیش هست. آیا این باکس سیگار را مثلا میشه در ترکیه تهیه کنم و ببرم داخل هواپیما با خودم ؟ یا باید در بارم باشه که تهران تحویل میدم و آمریکا تحویل میگیرم؟

2- درمورد هارد اکسترنال، مثلا من تقریبا یک کینگ کامل از نرم افزارهای کرک شده دارم در هارد اکسترنالم که میخوام بزارمش داخله بارم.

3- درمورد دارو ؟ مسکن مثل استامینوفن و ژلوفن و همینطور مولتی ویتامین مشکلی نداره؟ البته تعداد کم مثلا دوبرگ از هرکدوم.

واقعا ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    چند تا سوال داشتم :

1- من یکی از دوستانم در آمریکا ازم خواسته که یک باکس سیگار براش ببرم ، چون خودم نمیکشم اصلا. میخواستم بدونم تا چند باکس سیگار میشه برد ؟ پروازم هم با ترکیش هست. آیا این باکس سیگار را مثلا میشه در ترکیه تهیه کنم و ببرم داخل هواپیما با خودم ؟ یا باید در بارم باشه که تهران تحویل میدم و آمریکا تحویل میگیرم؟

2- درمورد هارد اکسترنال، مثلا من تقریبا یک کینگ کامل از نرم افزارهای کرک شده دارم در هارد اکسترنالم که میخوام بزارمش داخله بارم.

3- درمورد دارو ؟ مسکن مثل استامینوفن و ژلوفن و همینطور مولتی ویتامین مشکلی نداره؟ البته تعداد کم مثلا دوبرگ از هرکدوم.

واقعا ممنونم
    باسلام
    درمورد سیگار اطلاعی ندارم ولی تجربه ب ما ثابت کرده خیلی شانسیه و ب آفیسری ک بهتون میخوره بستگی داره!
    شما اخرای پروازتون ۱فرمی هست ک پر میکنید و در مورد غذا و داروإ، افیسر طبق اون میتونه نظر بده ک ساکتو تا ته خالی و تفتیش کنه یا اصلا ب ساکتون نگاه نکنه و بگه برید!
    همونطور ک برا ما اتفاق افتاد وجلوی ما ۱ایرانی سیتیزن us بود ک نمیدونیم چرا ولی مشکوک شد و کل بارشو تفتیش کرد تا کف ساکش وحتی سوهانی ک از ایران اوردو باز کردو دید و خیلی استرس زا بود اما ما ۴تا چمدونو ۲تا کوله داشتیم و فقط ۲تا سوال درمورد ویزا پرسیدو خواستیم ساکو بذاریم رو میز گفت نیاز نیستو برید!!
    حالا موارد ممنوع شامل ایناس:
    هرنوع دانه گیاه ک قابل کشت باشه (ما انواع میوه خشکو اینا اوردیم اما حتی خرماهم بدون هسته اوردیم) خاک و داروهایی ک کدئین دارن، مثه استامینوفن کدئین ممنوعه و شاید موارد دیگه ک من نمیدونم!
    یکی از بچه ها میگفت برنجشو درآوردن وگفتن نمیتونی ببری ولی ما آورده بودیم وخب اصلا ساکو باز نکرد، انواع داروها بجز موارد ممنوعه اورده بودیم، آموکسی سیلین،کو آموکسی، آزیترومایسین... تا مسکن ژلوفن، مفنامیک اسیدو...، البته ماشنیدیم باید نسخه پزشک داشته باشیم ک من رفتم پیش دکترم و تو دفترچه هامون نوشت ولی فارسی بود، محض احتیاط اونم تو کیفم بود ک راه توجیه داشته باشم، اما مولتی ویتامین ک اصلا مشکلی نداره!
    ولی همه چیو بهتره تو بار بذارید اما بدونید کدوم چمدونه، چون تو اون فرم باید پرکنید و بهتره دروغم نگید، ک در صورت وجود مورد خاصی از نظر آفیسر میگه نشون بدید و بهتره بدونید کجا میذارید!
    و اگر تفتیشی صورت بگیره، در صورتیکه تو اون فرم گفته باشید هیچ مشکلی نداره و فقط میندازن تو زباله ها اما اگر بفهمن چیزیو عمدا نگفتید،عواقبی ممکنه داشته باشه!
    میگن برخوردتون با افیسر مهمه ک کاملا ریلکس باشید، نفر جلویی ما هم داشت از پروازش جا میموند وهی میگفت زود باید برم،من سیتیزنمو اینا و شاید بخاطر این بهش گیر داد!!
    ببخشید طولانی شد، امیدوارم بدرتون بخوره!
    ولی درمورد سیگار حتما پرسوجو کنید چون مخدره شاید ممنوع باشه و براتون دردسرساز بشه!
    واینکه کلا نگران نباشید، اگر قوانینو رعایت کرده باشید یا رعایت نکرده باشیدو صادق باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد، اونجور ک ما حس کردیم ب دانشجوها کمتر گیر میدنو محترمانه برخورد میکنن،خداروشکر برای ماخیلی راحت بود، انشاءلله برای شماهم همینطور باشه!
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alipanah_f نمایش پست ها
    باسلام
    درمورد سیگار اطلاعی ندارم ولی تجربه ب ما ثابت کرده خیلی شانسیه و ب آفیسری ک بهتون میخوره بستگی داره!
    شما اخرای پروازتون ۱فرمی هست ک پر میکنید و در مورد غذا و داروإ، افیسر طبق اون میتونه نظر بده ک ساکتو تا ته خالی و تفتیش کنه یا اصلا ب ساکتون نگاه نکنه و بگه برید!
    همونطور ک برا ما اتفاق افتاد وجلوی ما ۱ایرانی سیتیزن us بود ک نمیدونیم چرا ولی مشکوک شد و کل بارشو تفتیش کرد تا کف ساکش وحتی سوهانی ک از ایران اوردو باز کردو دید و خیلی استرس زا بود اما ما ۴تا چمدونو ۲تا کوله داشتیم و فقط ۲تا سوال درمورد ویزا پرسیدو خواستیم ساکو بذاریم رو میز گفت نیاز نیستو برید!!
    حالا موارد ممنوع شامل ایناس:
    هرنوع دانه گیاه ک قابل کشت باشه (ما انواع میوه خشکو اینا اوردیم اما حتی خرماهم بدون هسته اوردیم) خاک و داروهایی ک کدئین دارن، مثه استامینوفن کدئین ممنوعه و شاید موارد دیگه ک من نمیدونم!
    یکی از بچه ها میگفت برنجشو درآوردن وگفتن نمیتونی ببری ولی ما آورده بودیم وخب اصلا ساکو باز نکرد، انواع داروها بجز موارد ممنوعه اورده بودیم، آموکسی سیلین،کو آموکسی، آزیترومایسین... تا مسکن ژلوفن، مفنامیک اسیدو...، البته ماشنیدیم باید نسخه پزشک داشته باشیم ک من رفتم پیش دکترم و تو دفترچه هامون نوشت ولی فارسی بود، محض احتیاط اونم تو کیفم بود ک راه توجیه داشته باشم، اما مولتی ویتامین ک اصلا مشکلی نداره!
    ولی همه چیو بهتره تو بار بذارید اما بدونید کدوم چمدونه، چون تو اون فرم باید پرکنید و بهتره دروغم نگید، ک در صورت وجود مورد خاصی از نظر آفیسر میگه نشون بدید و بهتره بدونید کجا میذارید!
    و اگر تفتیشی صورت بگیره، در صورتیکه تو اون فرم گفته باشید هیچ مشکلی نداره و فقط میندازن تو زباله ها اما اگر بفهمن چیزیو عمدا نگفتید،عواقبی ممکنه داشته باشه!
    میگن برخوردتون با افیسر مهمه ک کاملا ریلکس باشید، نفر جلویی ما هم داشت از پروازش جا میموند وهی میگفت زود باید برم،من سیتیزنمو اینا و شاید بخاطر این بهش گیر داد!!
    ببخشید طولانی شد، امیدوارم بدرتون بخوره!
    ولی درمورد سیگار حتما پرسوجو کنید چون مخدره شاید ممنوع باشه و براتون دردسرساز بشه!
    واینکه کلا نگران نباشید، اگر قوانینو رعایت کرده باشید یا رعایت نکرده باشیدو صادق باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد، اونجور ک ما حس کردیم ب دانشجوها کمتر گیر میدنو محترمانه برخورد میکنن،خداروشکر برای ماخیلی راحت بود، انشاءلله برای شماهم همینطور باشه!
    موفق باشید.
    اینو فراموش کردم بگم ک اصلا لبتاپ یا هیچ چیز الکترونیکیو از نظر نرم افزاری چک نمیکنن، فقط از نظر امنیتی مثه بقیه وسایل همراهتون از دستگاه رد میکنن!

Junior Member

«سیگار»
    سلام ، من دیدم چند تا از دوستان راجع به خروج سیگار از فرودگاه امام خمینی سوال کرده بودند ولی جوابی به هیچکدوم از سوالات داده نشده
    من میخام با پرواز عمان ، برم تایلند / پاتایا ، اولین بارمه :
    1.میتونم با خودم سیگار ببرم ؟؟ اگه میتونم چه تعداد بسته ؟؟ میشه یه باکس برد اونجا ؟؟
    2. میشه یه ورق ژلوفن با خودم ببرم ؟؟
    3. چند کیلو بار (لباس) میتونم با خودم بیارم ؟؟
    4. من قانونا 300 دلار ارز توی فرودگاه بهم میدن و خودم هم 700 دلار دنبالمه (جمعا هزار دلار) ، این پول رو میتونم با خودم توی هواپیما ببرم ؟؟
    ویرایش توسط manipa : May 30th, 2016 در ساعت 05:34 PM

سلام دوستان من 2 سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1.من از امریکا با تورکیش ایرلاین دارم می یام ایران .برای یکی از دوستان یک گیتار دارم میارم و چون ساز گرونی هست نمیخوام تو بار بره که یک وقتی مشکلی واسش پیش بیاد.ایا میتونم با خودم به داخل هواپیما ببرم؟
    2.من حدود 7 عطر به عنوان هدیه برای دوستانم با خودم دارم می یارم ایا به خاطر تعداد زیاد در فرودگاه به من گیر میدهند؟
    پیشاپیش سپاس از کمک دوستان

سلام دوستان. کسی اطلاع داره خارج کردن تمبر از کشور چه وضعیتی داره؟ کلکسیون با ارزش و قدیمی هم نیست فقط یه سری تمبر پهلوی و خارجی داره. من شنیدم اجازه نمیدن تمبرهای پهلوی از کشور خارج بشه اما منبعش مطمئن نبود.

Junior Member

درود دوستان
    کسی میدونه میتونم گیتارم رو با ایرلاین پگاسوس یا الاتحاد ببرم بولونیا؟ ایرادی نمیگیرن؟
    سپاس