صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 222

موضوع: به چه وسایلی تو فرودگاه گیر میدهند ؟؟!

پیش فرض پاسخ : به چه وسایلی تو فرودگاه گیر میدهند ؟؟!

ایا به سی دی ممکنه در فرودگاه مقصد گیر بدن؟ از نظر قوانین کپی رایت منظورمه. ( نرم افزار مهندسی و کارتون و اموزش زبان و جمعا ده تا سی دی هست)! مرسی
    م

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    ایا به سی دی ممکنه در فرودگاه مقصد گیر بدن؟ از نظر قوانین کپی رایت منظورمه. ( نرم افزار مهندسی و کارتون و اموزش زبان و جمعا ده تا سی دی هست)! مرسی
    م
    100 تا هم سی دی ببرین گیر نمیدن. اصلا در فرودگاه مساله کپی رایت مطرح نیس! انقدر بحثهای امنیتی با اون همه مسافر هست که کار به سایر موارد نمیرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    100 تا هم سی دی ببرین گیر نمیدن. اصلا در فرودگاه مساله کپی رایت مطرح نیس! انقدر بحثهای امنیتی با اون همه مسافر هست که کار به سایر موارد نمیرسه.
    البته در ایران که کاری به این چیزها ندارند ولی پاسخ شما فقط راجع به فرودگاه تهران بود یا شامل فرودگاه های اروپا ( مقصد) هم میشه. نگرانی ما از اینجاست.
    ممنون از وقتی که میذارید .

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    البته در ایران که کاری به این چیزها ندارند ولی پاسخ شما فقط راجع به فرودگاه تهران بود یا شامل فرودگاه های اروپا ( مقصد) هم میشه. نگرانی ما از اینجاست.
    ممنون از وقتی که میذارید .
    اتفاقا منظورم مقصد بود. حداقل در مورد امریکا که دو بار من این کار رو انجام دادم. گفتم که فرودگاه محل بررسی موارد امنیتی (موارد ممنوعه) هست نه چنین مسایلی. شما موارد ممنوعه که ذکر شده رو بخونید فقط اونها رو رعایت کنید.
    خواهش

سلام دوستان... یه سوالی داشتم. 3 عدد cpu (پلمپ و کارتن ) داخل چمدون باشه و بخوام بدم بار هواپیما مشکلی پیش میاد؟ اصلا میفهمن یا اگه بفهمن مشکلی داره؟ پرواز از آمریکا به ایران
    خواستم مطمئن بشم که مشکلی پیش نمیاد.
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin92 نمایش پست ها
    سلام دوستان... یه سوالی داشتم. 3 عدد cpu (پلمپ و کارتن ) داخل چمدون باشه و بخوام بدم بار هواپیما مشکلی پیش میاد؟ اصلا میفهمن یا اگه بفهمن مشکلی داره؟ پرواز از آمریکا به ایران
    خواستم مطمئن بشم که مشکلی پیش نمیاد.
    خیلی ممنون
    در پرواز مشکلی نخواهد داشت. در فرودگاه ایران شاید گمرک اذیتتون کنه.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام دوستان،

من تا به حال تمام سفرهایی که با خانواده داشتم اقامتمون اکثرا در هتل بوده و اصلا نیازی به این چیزی که می خوام بگم نداشتم، برای همین واقعا نمی دونم در فرودگاه به این مورد ایرادی گرفته می شه یا خیر.
    می خواستم بدونم تو فرودگاه به سم سوسک و حشره که کاملا کارخونه ای بسته بندی شده باشه ایرادی گرفته میشه؟ داخل چمدون میزارم.
    می دونم که میشه از کشور مقصد به راحتی تهیه کرد ولی من بعد سالها امتحان یه سم خیلی قوی پیدا کردم که رو هر حشره ای جواب میده و می خوام برای پاک سازی محل اقامتم در روزهای اول ازش استفاده کنم.

ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه دارن پاسخ بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من تا به حال تمام سفرهایی که با خانواده داشتم اقامتمون اکثرا در هتل بوده و اصلا نیازی به این چیزی که می خوام بگم نداشتم، برای همین واقعا نمی دونم در فرودگاه به این مورد ایرادی گرفته می شه یا خیر.
    می خواستم بدونم تو فرودگاه به سم سوسک و حشره که کاملا کارخونه ای بسته بندی شده باشه ایرادی گرفته میشه؟ داخل چمدون میزارم.
    می دونم که میشه از کشور مقصد به راحتی تهیه کرد ولی من بعد سالها امتحان یه سم خیلی قوی پیدا کردم که رو هر حشره ای جواب میده و می خوام برای پاک سازی محل اقامتم در روزهای اول ازش استفاده کنم.

ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه دارن پاسخ بدن.
    سلام
    به نظرم ریسک نکنید... و این که به این نکته دقت کنید سم یه چیزیه واسه محیط زیست هم بده.....شاید به این گیر بدن
    به نظرم زیاد سخت نگیرید.......یه نکته بگم؟ اگه منطقه سردسیر میرین اصلا نگران این چیزا نباشید! عمرا سوسک اینا پیدا نمیشه!
    و متاسفانه ایران خیلی آلوده تر از کشور های دیگه است...من توی مدت زندگی در یک منطقه یکم سردتر از ایران حتی یه بارم سوسک ندیدم!!!!

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

ممنونم از شما بابت وقتی که برای پاسخگویی گذاشتید.
    بله هر دو ایالت منطقه سردسیر حساب میشن (چه آمریکا رو انتخاب نهایی کنم چه کانادا).
    آخه حقیقتش سوسک چیزی نیست که من بتونم حتی احتمال یه درصد بودنش رو تحمل کنم.
    بر طبق تحقیقات فراوون من در مورد این حشره، به این نتیجه رسیدم که همه جا پیدا میشه جز قطب! و البته این سم خصوصا رو نژاد آمریکایی خیلی اثر گذار هست. نژاد آمریکایی همون هایی هست که ما بهش سوسک فاضلاب یا حموم می گیم (حتی فکر کردن بهش چندش آوره!)

شاید یه گزینه معقول تر این باشه که قبل رفتنم، یه سرچ اینترنتی در فروشگاه های اطراف مقصد بزنم و ببینم اگه سم دارن، من دیگه با خودم نبرم و همون ابتدای کار اولین خریدی که انجام میدم این باشه.
    حالا سوال دیگه که مطرح میشه اینه که فروشگاه ها به همین راحتی ایران سم حشرات رو می فروشن؟ اگه من نخرم و اونجا هم دستم تو پوست گردو باشه و نتونم تهیه کنم که شب خواب ندارم!

جدا خوشحال می شم اگه باقی دوستان که از این مورد تجربه شخصی دارن هم راهنمایی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط annesh نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم ریسک نکنید... و این که به این نکته دقت کنید سم یه چیزیه واسه محیط زیست هم بده.....شاید به این گیر بدن
    به نظرم زیاد سخت نگیرید.......یه نکته بگم؟ اگه منطقه سردسیر میرین اصلا نگران این چیزا نباشید! عمرا سوسک اینا پیدا نمیشه!
    و متاسفانه ایران خیلی آلوده تر از کشور های دیگه است...من توی مدت زندگی در یک منطقه یکم سردتر از ایران حتی یه بارم سوسک ندیدم!!!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

ممنونم از شما بابت وقتی که برای پاسخگویی گذاشتید.
    بله هر دو ایالت منطقه سردسیر حساب میشن (چه آمریکا رو انتخاب نهایی کنم چه کانادا).
    آخه حقیقتش سوسک چیزی نیست که من بتونم حتی احتمال یه درصد بودنش رو تحمل کنم.
    بر طبق تحقیقات فراوون من در مورد این حشره، به این نتیجه رسیدم که همه جا پیدا میشه جز قطب! و البته این سم خصوصا رو نژاد آمریکایی خیلی اثر گذار هست. نژاد آمریکایی همون هایی هست که ما بهش سوسک فاضلاب یا حموم می گیم (حتی فکر کردن بهش چندش آوره!)

شاید یه گزینه معقول تر این باشه که قبل رفتنم، یه سرچ اینترنتی در فروشگاه های اطراف مقصد بزنم و ببینم اگه سم دارن، من دیگه با خودم نبرم و همون ابتدای کار اولین خریدی که انجام میدم این باشه.
    حالا سوال دیگه که مطرح میشه اینه که فروشگاه ها به همین راحتی ایران سم حشرات رو می فروشن؟ اگه من نخرم و اونجا هم دستم تو پوست گردو باشه و نتونم تهیه کنم که شب خواب ندارم!

جدا خوشحال می شم اگه باقی دوستان که از این مورد تجربه شخصی دارن هم راهنمایی کنن.
    تجربه شخصی دوستم براش فرستاده بودن. ولی برا خود من پست dhl گفت نمیفرستیم! شاید شهرستان بود ندیده بودن چنین چیزی. البته برا من پودر بود نمیدونم برا شما مایع هست یا پودر.
    من جای شما باشم اوردنش که ضرر نداره نهایت میندازن دور. هر چند به صراحت اشاره نشده غیرقانونیه. از فرودگاهی هم که میایین باز مهمه. تازگیا هم دید بازدبد پلیسا از چمدونا زیاد شده! شما توضیح میدین بزارین داخل چمدون یه دونه هم روش برچسب بزنین بنویسین.
    در ضمن حق با شماست. اون سمی که در ایران هست لامصب امریکا پیدا نمیشه. کاملا حس میکنم چی میگن. سوسک هم یه جور فوبیا میاره برا ادم. البته نقلط سردسیر کمتره ولی نقاط جنگلی به خصوص ماشاللا سوسکهاش اندازه سنجابه!