صفحه 9 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 222

موضوع: به چه وسایلی تو فرودگاه گیر میدهند ؟؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

پیش فرض پاسخ : به چه وسایلی تو فرودگاه گیر میدهند ؟؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    چون چمدون ها هم حدقل 2-3 کیلویی خالیشون وزن داره ایا امکانش هست داخل ساکهای یک بار مصرف وسایل رو بزاریم بعدش بدیم دورشو سلفون کشی کنند؟ میترسم اونجا بگن باز کن توی چمدونو ببنیم و خب بعد سلفون کشی امکانش نباشه یا اینکه در اثر پرتاب کردن زیاد پاره بشه و لوازم بریزه بیرون.
    کسی تجربه ای داره؟
    ما برای سفرمون به امریکا از ساک های حجاج مکه استفاده کردیم و دقیقا دادیم حسابی سلفون پیچیشون کردن مثل مومیایی ها. اصلا هیچ جا نیازی نشد که بازشون کنن و مشکلی ایجاد نشد. اما خوب با اینکهزیرشون چرخ داشت حمل و نقلشون یکم سخت بود. تو فرودگاه هم که تاکسی گرفتیم راننده می گفت چرا ساکاتون اینجوریه )

نقل قول نوشته اصلی توسط zghasemi نمایش پست ها
    ما برای سفرمون به امریکا از ساک های حجاج مکه استفاده کردیم و دقیقا دادیم حسابی سلفون پیچیشون کردن مثل مومیایی ها. اصلا هیچ جا نیازی نشد که بازشون کنن و مشکلی ایجاد نشد. اما خوب با اینکهزیرشون چرخ داشت حمل و نقلشون یکم سخت بود. تو فرودگاه هم که تاکسی گرفتیم راننده می گفت چرا ساکاتون اینجوریه )
    به نظر من حتی ساکهای حجاج هم سنگینن. حداقل 2 کیلو میشن دیگه. من میخام از این ساک یک بار مصرفها ببرم که چرخ و اینا هم نداره. بعدش توشو پر کنم ولی برای کشیدن حتما سلفون کشی کنم چون با یک پرت کردن کلا محتویاتش میاد زمین.
    شبیه این عکس که ضمیمه کردم یکم بزرگترشو. 23 کیلو توش جا کنم.به نظرتون خوب میشه؟ دردسر نمیشه؟

http://www.google.com/imgres?imgurl=...FSaN2wodXMUDlg

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    به نظر من حتی ساکهای حجاج هم سنگینن. حداقل 2 کیلو میشن دیگه. من میخام از این ساک یک بار مصرفها ببرم که چرخ و اینا هم نداره. بعدش توشو پر کنم ولی برای کشیدن حتما سلفون کشی کنم چون با یک پرت کردن کلا محتویاتش میاد زمین.
    شبیه این عکس که ضمیمه کردم یکم بزرگترشو. 23 کیلو توش جا کنم.به نظرتون خوب میشه؟ دردسر نمیشه؟

http://www.google.com/imgres?imgurl=...FSaN2wodXMUDlg

من راستش تجربه خودم رو گفتم که به نظر من با اینکه ساکمون خیلی سفت نبود اما با اون سلفون پیچی مشکلی پیدا نکردیم. برای همین فکر نمی کنم شما هم با این ها مشکل داشته باشین چون ماشالله همچین سلفون میپیچن تو فرودگاه دورشون رو که مشکلی نداره. فقط میگم معمولا یهد از سلفون پیچی و جابجایی یکم بلند کردن و جابجا کردنشون سخت میشه. فقط یکم رو اینکه 23 کیلو توش جا بگیره من شک دارم. دیگه اگه شما مطمئنین میشه که به نظرم مشکلی نخواهید خورد. چون اینکه ازتون بخوان ساکتتون رو باز کنین خیلی کم پیش میاد و معمولا با همون دستگاه چک می کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط zghasemi نمایش پست ها
    من راستش تجربه خودم رو گفتم که به نظر من با اینکه ساکمون خیلی سفت نبود اما با اون سلفون پیچی مشکلی پیدا نکردیم. برای همین فکر نمی کنم شما هم با این ها مشکل داشته باشین چون ماشالله همچین سلفون میپیچن تو فرودگاه دورشون رو که مشکلی نداره. فقط میگم معمولا یهد از سلفون پیچی و جابجایی یکم بلند کردن و جابجا کردنشون سخت میشه. فقط یکم رو اینکه 23 کیلو توش جا بگیره من شک دارم. دیگه اگه شما مطمئنین میشه که به نظرم مشکلی نخواهید خورد. چون اینکه ازتون بخوان ساکتتون رو باز کنین خیلی کم پیش میاد و معمولا با همون دستگاه چک می کنن.
    من برای سفرم به ارمنستان که زمینی هم بود بعد از رد شدن از دستگاه گفتن چمدونو باز کنم برای همین یکم ترسیدم.
    و اینکه این ساکهایی که من میگم بزرگتر از عکسه راحت 23 کیلو توش جا میشه شایدم بیشتر فقط نتونستم تونت پیدا کنم ولی واقعا گذاشتن 23 کیلو توش همانا و بلند کردنش همانا چون نه دستگیره محکمی داره نه چرخ داره.
    ولی اگر یک در صد بگه باز کن من نمیدونم دقیقا اونجا باید چه کنم! از طرفی به خاطر زیاد بودن وسایل همین صرفه جویی 3-4 کیلویی در وزن چمدون رو هم غنیمت میشمرم.

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط salomon نمایش پست ها
    بستگی به ایرلاینی که باهاش پرواز میکنی داره
    ولی معمولا توی کابین میتونی یک کیف و یه ساز ببری به شرطی که اندازه ی سازت خیلی بزرگ نباشه و بشه توی باکس بالای سر مسافر جاش داد مثلا یه KLM گفته طول و عرض و ارتفاع سازت نباید بیشتر از 115 سانت باشه
    باز میتونی توی سایت ایرلاین ها قوانین کاملشونو بخونی

توی همین انجمن چند تا پست خوندم که رفته بودن وزارت ارشاد گفتن اگر سازت عتیقه نباشه مشکلی برای خروج نداری و مجوز نمیخواد
    سلام، با توجه به مطلبی که نوشتید در مورد طول ساز، به نظرتون من می تونم سه تارم رو با حودم توی کابین ببرم؟ و اگه نه، چه پیشنهادی برای بردین سه تار دارین، چون توی چمدون جا نمی شه. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان من چند تا سوال داشتم تو تاپیک های قبلی گشتم نبودن
    آیا به چاقوی کوچک ویکتورینوکس چند کاره تو فرودگاه گیر میدن اگه تو چمدون باشه ؟ ( این چاقو از طرف خانواده برام مونده و برام ارزش معنوی داره خیلی مهمه)؟ اگه نمیشه چطوری میشه برد
    و آیا بردن کیتار برقی ایراد داره یا نه ؟
    یه مدال هم دارم که از مامان بزرگم مونده واسم به طلا هم گیر میدن ؟
    ممنون
    کشور مقصدم آلمان هستش و دانشجویی میخوام برم

نقل قول نوشته اصلی توسط farid1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند تا سوال داشتم تو تاپیک های قبلی گشتم نبودن
    آیا به چاقوی کوچک ویکتورینوکس چند کاره تو فرودگاه گیر میدن اگه تو چمدون باشه ؟ ( این چاقو از طرف خانواده برام مونده و برام ارزش معنوی داره خیلی مهمه)؟ اگه نمیشه چطوری میشه برد
    و آیا بردن کیتار برقی ایراد داره یا نه ؟
    یه مدال هم دارم که از مامان بزرگم مونده واسم به طلا هم گیر میدن ؟
    ممنون
    کشور مقصدم آلمان هستش و دانشجویی میخوام برم

سلام
    اگر چاقو رو توي بار چك اين تون بذاريد مشكلي نداره ولي نميتونيد با خودتون ببريد توي كابين هواپيما
    گيتار برقي يا غير برقي هم مشكلي نداره
    اگر خيلي قيمتي باشه بله ممكنه مشكل ساز باشه

Junior Member

منم یه سری از این چاقو های آشپزخونه برای گوشت و مرغ و اینا این دفعه برگردم باید با خودم ببرم توی چمدون پس کلا گیر نمیدن به چاقو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط path نمایش پست ها
    منم یه سری از این چاقو های آشپزخونه برای گوشت و مرغ و اینا این دفعه برگردم باید با خودم ببرم توی چمدون پس کلا گیر نمیدن به چاقو؟
    اگر به عنوان CHECK-IN BAGGAGE بديد خير
    مشكلی نداره

ایا عروسک پنبه ای بچه ها مشکلی ایجاد نمی کنه؟ تعداد عروسکا زیاده و نو هم نیست. مرسی