صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: نحوه‌ی مشاهده و وارد کردن نتایج پذیرش

ApplyAbroad Champion

پیش فرض نحوه‌ی مشاهده و وارد کردن نتایج پذیرش

امکان وارد کردن نتایج پذیرش و مشاهده‌ی نتایج پذیرش سایر کاربران به فروم اضافه شده است.
    برای دیدن نتایج پذیرش روی «نتایج پذیرش» در منوی اصلی (بالای صفحه) کلیک کنید. لیستی از نتایج پذیرش وارد شده به نمایش در می‌آید. این لیست بر اساس زمان آخرین تغییرات مرتب شده است. با کلیک کردن روی نام کاربری کاربران در این لیست می‌توانید جزئیات بیشتری از اطلاعات وارد شده توسط کاربران را مشاهده نمایید.
    در بالای این لیست لینکی وجود دارد به نام «نتایج پذیرش من» که با کلیک کردن روی آن می‌توانید نتایج پذیرش خود را وارد یا نتایجی که قبلا وارد کرده‌اید را تغییر دهید.
    در پایین صفحه‌ای که مشخصات خود را وارد می‌کنید، گزینه‌ای وجود دارد به نام «هویت من مخفی بماند». در صورتی که این گزینه را فعال کنید سایر کاربران تنها شرایط و نتایج پذیرش شما را می‌بینند و نام کاربری شما مخفی می‌ماند.

پیش فرض پاسخ : نحوه‌ی مشاهده و وارد کردن نتایج پذیرش

بخش خوبی رو اضافه کردید. ولی کاش رشته رو هم میذاشتید.نمیشه اضافه کرد؟

اگر امكان اضافه كردن اين گزينه هم باشه كه نحوه گرفتن پذيرش به چه صورت بوده يعني درخواست مستقيم براي دانشگاه يا از طريق استاد ميتونه خيلي كمك كننده باشه .
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    امکان وارد کردن نتایج پذیرش و مشاهده‌ی نتایج پذیرش سایر کاربران به فروم اضافه شده است.
    برای دیدن نتایج پذیرش روی «نتایج پذیرش» در منوی اصلی (بالای صفحه) کلیک کنید. لیستی از نتایج پذیرش وارد شده به نمایش در می‌آید. این لیست بر اساس زمان آخرین تغییرات مرتب شده است. با کلیک کردن روی نام کاربری کاربران در این لیست می‌توانید جزئیات بیشتری از اطلاعات وارد شده توسط کاربران را مشاهده نمایید.
    در بالای این لیست لینکی وجود دارد به نام «نتایج پذیرش من» که با کلیک کردن روی آن می‌توانید نتایج پذیرش خود را وارد یا نتایجی که قبلا وارد کرده‌اید را تغییر دهید.
    در پایین صفحه‌ای که مشخصات خود را وارد می‌کنید، گزینه‌ای وجود دارد به نام «هویت من مخفی بماند». در صورتی که این گزینه را فعال کنید سایر کاربران تنها شرایط و نتایج پذیرش شما را می‌بینند و نام کاربری شما مخفی می‌ماند.
    بابک جان از زحمتت جداً ممنون، فقط چندتا نکته:
    1. IELTS را هم دریاب، تو لیست امتحانات نیست اصلاً.
    2. GMAT را هم دریاب، اونم تو لیست نیست.
    3. اگر زحمت رشته را هم بکشی که دیگه خیلی خوب خواهد بود.

ممنون.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

سلام بابک جان،

خیلی ممنون از امکان خوبی که اضافه کردی.

فقط یکی دو تا نکته ریز:
    1. اگه میتونی لطفا تو بخش مربوط به مقالات، کنفرانس و ژورنال رو جدا کن، هر کدوم داخلی و خارجی، در ضمن واسه ژورنال هم اگه میشه Impact Factor بذار که اگه ISI بود بچه ها بزنن.
    2. همونطور که بقیه بچه ها هم گفتن فکر می کنم جزو ضروریاته که "رشته تحصیلی" رو هم شامل بشه، چون همونطور که خودت میدونی واسه اینکه این نتایج برای بقیه مفید باشه، حتما رشته لازمه
    3. به نظرم یه گزینه "اطلاعات دیگر" بذار که هر کی خواست اطلاعاتی اضافه بر چیزایی که فرم براش مشخص کرده بنویسه، بتونه اضافه کنه
    4. اگه بتونی این بخش رو به تفکیک رشته و دانشگاه مقصد و سال پذیرش قابل جستجو کنی خیلی خوب میشه، چون با اضافه شدن نتایج بقیه بچه ها حجم اطلاعات میره بالا و پیدا کردن اطلاعات مربوط یک کم سخت میشه

راستی یه نکته بی ربط، تو چرا USC نرفتی؟ تو مهندسی جزو بهترین هاست
    بازم ممنون از اضافه کردن این بخش خوب

ApplyAbroad Champion

از لطف همگی ممنون.
    الآن که گفتید چرا رشته توش وجود نداره، خودم هم تعجب کردم! اون قدر به فکر سایر موارد بودم که مورد اصلی رو به کل یادم رفت!
    IELTS و GMAT رو هم اضافه می‌کنم.

برای Amiraliz:
    مقالات نمی‌دونم چقدر لازمه که جدا بشه، می‌تونم کنفرانس و ژورنال رو تفکیک کنم، ولی IF و ISI بودن دیگه خیلی جزئیاته و تاثیرش در پذیرش اون قدر بزرگ نیست که ارزشش رو داشته باشه یک قسمت مجزا برای این اطلاعات بگذاریم.
    قسمت «اطلاعات دیگر» هم بد نیست، می‌شه یک قسمت گذاشت برای این کار.
    امکان جستجو و مرتب سازی هم حتما اضافه خواهد شد، اما به تدریج.

اینجا جای صحبت در مورد USC نیست، ولی مساله این بود که USC به من فاند نداده بود.

بابک جان،

در مورد مقالات حق با توست، خیلی شاید Impact مهم نباشه.

مطمئنا این قسمت یکی از نقاط قوت گروه Apply Abroad خواهد شد.

ApplyAbroad Champion

خوب من فعلا اطلاعات رشته و مقطع تحصیلی و همچنین کشور رو که از واجبات بود اضافه کردم. به زودی بقیه موارد رو هم اضافه خواهم کرد.

ضمنا اون دوستانی که امتحانات رو داده‌اند و از نتایج پذیرششون خبر ندارند هم می‌تونند اطلاعات‌شون رو وارد کنند و بعدا که پذیرش‌ها اومد اسم دانشگاه‌ها رو هم اضافه کنند. مطمئنا تعداد بچه‌هایی که TOEFL و GRE و ... داده‌اند خیلی زیاده، ولی الان فقط ۳ نفر اطلاعات‌شون رو وارد کرده‌اند!
    ضمن این که دوباره تاکید می‌کنم،‌ اگر دوست ندارید هویت شما فاش بشه، می‌تونید گزینه‌ی «هویت من مخفی بماند» رو انتخاب کنید.

ApplyAbroad Veteran

بابک جان دستت درد نکنه. فقط یه مشکل کوچولو هست:
    توی firefox عرض table رو scroll نمی شه کرد!!! دو تا ستون آخرش میفته بیرون صفحه.
    ولی توی IE می شه scroll کرد.

مرسی.

I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من چند باری خواستم بگم مثل همون databaseیی که توی گروه یاهو بود رو اینجا پیاده کنین ... مرسی که خودتون به فکر بودین ...
    فکر کنم اگه اطلاعات رو هم بر اساس سال یه category بندی کنید هم خوب باشه ... اینا که معلومه برای امساله ولی برای سال های آینده یا اطلاعات قدیمی که توی گروه یاهو هست معلوم نیست کی بچه ها پذیرش گرفتن ...

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)