صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: نحوه‌ی مشاهده و وارد کردن نتایج پذیرش

پیش فرض پاسخ : نحوه‌ی مشاهده و وارد کردن نتایج پذیرش

کاش میشد اینکه کجا ویزا گرفتن و چقد طول کشیده پاک بشن رو هم وارد کرد.

سلام
    قسمت دیگه ای که به نظرم خوبه اضافه شه ترم پذیرشه

یه مشکل دیگه که با فایرفاکس داره اینه که من وقتی مشخصاتم رو وارد می کنم این پیغام برام میاد:
    " خطا در بانک اطلاعاتی
    دوباره تلاش کنید . اگر مجدد به این خطا بخوردید ، به مدیریت تالارگفتمان اطلاع بدهید ."
    با IT Tab حل شد.

یک راه حل اولیه برای فایرفاکس، استفاده از IE Tab add on
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1419

شاد و پیروز باشید

«مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

یه مشکل دیگه هم داره. اگر کسی اسم مخفی زده باشه نمی شه دقیقا دید کجاها accept یا reject شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    خوب من فعلا اطلاعات رشته و مقطع تحصیلی و همچنین کشور رو که از واجبات بود اضافه کردم. به زودی بقیه موارد رو هم اضافه خواهم کرد.

ضمنا اون دوستانی که امتحانات رو داده‌اند و از نتایج پذیرششون خبر ندارند هم می‌تونند اطلاعات‌شون رو وارد کنند و بعدا که پذیرش‌ها اومد اسم دانشگاه‌ها رو هم اضافه کنند. مطمئنا تعداد بچه‌هایی که TOEFL و GRE و ... داده‌اند خیلی زیاده، ولی الان فقط ۳ نفر اطلاعات‌شون رو وارد کرده‌اند!
    ضمن این که دوباره تاکید می‌کنم،‌ اگر دوست ندارید هویت شما فاش بشه، می‌تونید گزینه‌ی «هویت من مخفی بماند» رو انتخاب کنید.
    بابک جان، از زحماتت بسیار ممنون. فقط اگر ممکنه این GMAT را هم دریاب تا کسانی که GMAT دادن هم بتونن نتایج را وارد کنن.

ممنون.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiR
    یه مشکل دیگه هم داره. اگر کسی اسم مخفی زده باشه نمی شه دقیقا دید کجاها accept یا reject شدن.
    خوب فکر می کنم هر کی که نتایجش رو وارد می کنه بعدا می تونه همون رو edit کنه، پس اگه بچه ها بخوان می تونن همه نتایجشون رو به تدریج تو همون فرم اولیه وارد کنن تا بشه از نتایج اون فرد با توجه به resume اش یه برداشتی کرد.

[quote=vigilantboy ]
    بابک جان، از زحماتت بسیار ممنون. فقط اگر ممکنه این GMAT را هم دریاب تا کسانی که GMAT دادن هم بتونن نتایج را وارد کنن.

ممنون.
    بابم جان دوباره سلام، آقا بابت اضافه کردن GMAT ممنون اما فرمت اون با GRE فرق داره یکم! اون غیر از سه تا نمره Quantitative، Verbal و Analytical Writing یک نمره overall هم داره که خیلی مهمه. لذا لطفا یک فیلد هم برای اضافه کردن نمره overall اضافه کن لطفاً.

بازم ممنون.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

اين يك ميزاني تقصير منه . اين اطلاعات رو من به آقا بابك دادم.
    مي خواستم فرمت GMAT و GRE شبيه هم باشه تا شكل جدول به هم نخوره .

ApplyAbroad Champion

نمره‌ی کل gmat جمع این ۳ تا نمره است یا این که یک چیز کاملا متفاوته؟ می‌خواهم بدونم آیا می‌شه از روی این ۳ تا نمره محاسبه بشه.

نمره‌ی کل gmat جمع این ۳ تا نمره است یا این که یک چیز کاملا متفاوته؟ می‌خواهم بدونم آیا می‌شه از روی این ۳ تا نمره محاسبه بشه.
    نه بابک جان، کلا نمره متفاوتی هست که Scale متفاوتی هم داره و عمدتاً معیار هم همین نمره هست.
    البته Ordibehesht تو این زمینه صاحب نظره ها.

ApplyAbroad Champion

امکان وارد کردن نمره‌ی IELTS و GMAT و همچنین یک فیلد اختیاری برای وارد کردن سایر مواردی که ممکن است مفید باشد، اضافه شد.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)