صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: نحوه‌ی مشاهده و وارد کردن نتایج پذیرش

پیش فرض پاسخ : نحوه‌ی مشاهده و وارد کردن نتایج پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    امکان وارد کردن نمره‌ی IELTS و GMAT و همچنین یک فیلد اختیاری برای وارد کردن سایر مواردی که ممکن است مفید باشد، اضافه شد.
    بابک جان ممنون. فقط یک نکته اینکه نمیشه تو نمره IELTS نیم وارد کرد. یعنی مثلا نمره 7.5 را 7 اعلام میکنه. میشه اینم درست کرد؟

بازم از زحماتت ممنون.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام
    این خوبه که نتیجه پذیرشوو بزنن و این خوبه که بشه !! نام کاربری به هزار دیلیل مخفی بمونه، ولی حداقل چیزی که خداقل من از این جدول انتظار دارم اینه که من بتونم ، بدونم که کسی با این شرایط کجا رفته؟ به نظر من حداقل باید نام دانشگاه و کشور مقصد رو هم به عنوان گزبنه ی اجباری بزارین
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط vigilantboy
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    امکان وارد کردن نمره‌ی IELTS و GMAT و همچنین یک فیلد اختیاری برای وارد کردن سایر مواردی که ممکن است مفید باشد، اضافه شد.
    بابک جان ممنون. فقط یک نکته اینکه نمیشه تو نمره IELTS نیم وارد کرد. یعنی مثلا نمره 7.5 را 7 اعلام میکنه. میشه اینم درست کرد؟

بازم از زحماتت ممنون.
    این مشکل هم حل شد. الان باید بشه نمره رو به صورت اعشاری هم وارد کرد.

ApplyAbroad Champion

من به نظرم يك بخش رو بچه ها اشتباه پر مي كنند:

لطفا در بخش " مقطع" مقطعي كه براي آن پذيرش گرفتيد رو ذكر كنيد، نه مقطعي كه تمام كرده ايد.

ممنون

ApplyAbroad Champion

امکان مرتب‌سازی به جدول نتایج پذیرش اضافه شد. شما با کلیک کردن روی تیتر هر ستون می‌تونید اون ستون رو مرتب‌سازی کنید. به طور پیش فرض مرتب‌سازی بر اساس آخرین تغییراته و کسانی که رکورد خودشون رو اخیرا تغییر داده باشند، اول دیده می‌شوند.
    مرتب‌سازی برای نوع امتحان زبان بر اساس ترتیبی است که انواع این امتحانات در دیتابیس تعریف شده‌اند، نه بر اساس نام امتحانات. ترتیب از این قراره: اول PBT، بعد CBT، بعد iBT و بعد IELTS. همچنین وقتی نمره‌ی امتحان زبان رو مرتب می‌کنید، نمره بر اساس نوع امتحان مرتب می‌شه. به این معنی که نمرات iBT نسبت به هم مرتب می‌شوند و نمرات PBT نسبت به همدیگه و به همین ترتیب.

بابک جان سلام،

در ارتباط با جدول نتایج پذیرش به نظرم 2 تا نکته خیلی مهم میتونه باشه که لازمه براشون فیلد در نظر گرفته بشه و یا فیلدهای طراحی شده اصلاح بشن:
    1. به نظر من نتایج خیلی خوب پذیرش بعضی از بچه ها به خاطر یکسری امتیازات خاصی هست که دارن مثل: مقام و مدال در المپیاد یا رتبه اول در کنکور و ... که برای این موضوعات فیلدی در نظر گرفته نشده. پیشنهاد میکنم فیلدی به نام مثلاً سایر موفقیتهای خاص یا همچین چیزی اضافه بشه که اینجور موارد هم مشخص بشه چون رو تحلیل افراد خیلی اثرگذاره.
    2. دیگه اینکه به نظرم بیشتر از اینکه داخلی و خارجی بودن مقالات مهم باشه، ژورنال و کنفرانس بودن آنها مهم هست. مثلاً یه مقاله تو یک ژورنال قوی از شاید 10 تا مقاله کنفرانس عادی حتی اگر خارجی هم باشه کارسازتره. لذا اگر یک جوری این تقسیم بندی را بشه به بخش مقالات اضافه کرد خیلی مؤثر خواهد بود.

از زحماتت جداً ممنونم.
    حامد.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

مرتب سازی ، قابلیت بسیار خوبی بود که اضافه کردین ، می خواستم پیشنهاد بدم که دیدم اضافه کردین ولی واضح نیست یعنی اگه کسی ندونه که با کلیک روی ستون ها می اونا رو مرتب کرد، کمی گیج می شه و از جدول نمی تونه استفاده کنه. می شه در حداقل شریط یک جمله قرمز رنگ مثل لطفاً به هیچ عنوان پینگلیش ننویسید و از ارسال پست جدید تنها به منظور تشکر خودداری کنید رو بالای جدول بگذارین تا افراد متوجه شوند
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

اول تشکر می کنم به خاطر اضافه شدن قسمت نتایج پذیرش که خیلی مفیده.
    اگر می شد اطلاعات اضافی (مثل دانشگاه هایی که پذیرش گرفتن یا رد شدن یا سایر نکات) مربوط به افرادی که هویتشون رو مخفی کردن رو هم می شد مشاهده کرد خیلی بهتر می شد.
    توی شرایط کنونی این اطلاعات تکمیلی فقط توسط خود افراد قابل مشاهده است و عملاً برای بقیه هیچ مزیتی نداره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

برای vigilantboy:
    ۱. در حال حاضر قسمتی به نام سایر موارد وجود داره که بچه‌ها می‌تونند اطلاعات این چنینی رو وارد کنند.
    ۲. فعلا قصد اضافه کردن چنین فیلدهایی رو نداریم. شاید در آینده این هم اضافه بشه.

برای saber_ar_eng:
    در بالای جدول نتایج پذیرش جمله‌ای اضافه شد. ممنون از پیشنهاد شما.

برای ars:
    یک مشکلی وجود داره و اون هم این که اگر بخواهیم نتایج پذیرش کسانی که هویتشون رو مخفی کردیم رو مثل بقیه با کلیک کردن روی اسم‌شون نشون بدهیم باید User ID اون کاربران رو به دیتابیس بفرستیم. چنین کاری باعث می‌شه که از روی User ID پی به هویت این کاربران برد. در نتیجه در حال حاضر این امکان وجود نداره. باید بیشتر فکر کنم ببینم چه راهی می‌شه براش پیدا کرد.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش تو firefox مشکل داره

در واقع این یک bug در 2 firefox-ه و در firefox 3 حل شده. اگر بتونم سعی می‌کنم تغییراتی در ساختار جدول بدم که firefox 2 هم scroll رو نشون بده.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)