صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: نحوه‌ی مشاهده و وارد کردن نتایج پذیرش

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش تو firefox مشکل داره

اگر در firefox یکی-دو درجه zoom out کنید (CTRL+Scroll )، میتونین جدول را به صورت کامل ببینید.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نحوه‌ی مشاهده و وارد کردن نتایج پذیرش

امکان جستجو در نتایج پذیرش به امکانات فروم اضافه شد. جستجو در نتایج پذیرش بر اساس نام کشور و همچنین نام دانشگاه امکان پذیر است.

سلام
    اگه اشتباه نکنم «رشته» که در بخش نتایج پذیرش باید بنویسیم، مربوط به رشته ای هست که الان میخونیم! ???
    اما ممکنه کسی رشته مقطعی که پذیرش میگیره با این رشته فرق کنه، یا حتی گرایش خاصی در مقطع بالاتر پذیرش بگیره. اگه ممکنه بخشی برای رشته پذیرش شده هم اضافه بشه.
    در ضمن اگه اینجا باید رشته ای که پذیرش گرفتیم رو بنویسیم، اگه امکان داره اسمش رو بزارید «رشته پذیرش»، بر وزن «مقطع پذیرش» ، اینجوری کمتر امکان اشتباه پیش میاد!

من خودم فعلا رشته پذیرش گرفته ام رو به صورت توضیحات در فیلد اختیاری آوردم.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

ApplyAbroad Champion

فکر کنم در این مورد یک بار بحث شد و قرار شد که رشته‌ی پذیرش رو در قسمت «رشته» بنویسید و اگر رشته‌ی قبلی‌تون همین نبوده در قسمت «سایر نکات» بنویسید.

ApplyAbroad Champion

همون طور که در قسمت نظرات و پیشنهادات گفته شد، امکان دیدن جزئیات نتایج پذیرش کاربران مخفی هم اضافه شده است.
    همچنین من تغییر کوچک دیگری هم در این قسمت دادم. سوال «سالی که اقدام کردید» به «سال شروع تحصیل» تغییر عنوان پیدا کرد. دلیل اصلی هم این بود که برای شروع در مثلا پاییز سال ۲۰۰۹ بعضی از بچه‌ها سال ۲۰۰۸ اقدام کرده بودند و بعضی اوایل ۲۰۰۹ و در نتیجه ما هر دو عدد رو در این قسمت می‌دیدیم که تا حدودی مبهم بود. به همین دلیل از این به بعد سال شروع تحصیل رو در این قسمت وارد کنید و اگر قبلا اطلاعات‌تون رو وارد کرده‌اید لطفا بر اساس تغییرات جدید اون‌ها رو به روز کنید.

Junior Member

سلام
    من تازه وارد هستم ومتوجه معنی (N/A)نمی شم اگر ممکن معنی این اختصار که در نتایج پذیرش خیلی ازش استفاده شده را توضیح بدید
    ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima493 نمایش پست ها
    سلام
    من تازه وارد هستم ومتوجه معنی (N/A)نمی شم اگر ممکن معنی این اختصار که در نتایج پذیرش خیلی ازش استفاده شده را توضیح بدید
    ممنون
    سلام دوست گرامی

خوش آمدید

N/A به معنی not applicable یا not available است. مثلا معدل ارشد را میذارن N/A چون معدل ندارن و برای کارشناسی پذیرش گرفتن. همچنین برخی هم خودشون اطلاعاتی را نمیخوان وارد کنند.

موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

دوستان یکی از مهمترین نکات که مربوط به کشور اخذ روادید و مدت زمان کلیرنس هست را قید نمی کنند که باعث کاهش کارآیی این فروم می شود.

کمک خواهشا ! اصلا ارسال نمی تونم بکنم.همچین گزینه ای ندارم اصلا!

Junior Member

من ميخوام تاپيك بزنم بايد به كدام قسمت برم؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)