صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 177 , از مجموع 177

موضوع: سوالات مربوط به : |مدارک ثبت نام | نقص مدرک | مهلت ثبت نام |شروع کلاسها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به : |مدارک ثبت نام | نقص مدرک | مهلت ثبت نام |شروع کلاسها

سلام دوستان
    پذيرش من برای يو تی ام ترم اول 2013/2014 اومده ميخواستم بدونم برای ثبت نام کی بايد برم؟ ترمشون کی شروع ميشه و پروسه ثبت نام چقدر طول ميکشه؟
    ممنون ميشم سريع جواب بديد
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به : |مدارک ثبت نام | نقص مدرک | مهلت ثبت نام |شروع کلاسها

سلام
    تو نامه پذیرشتون مینویسه دیگه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط js1220 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پذيرش من برای يو تی ام ترم اول 2013/2014 اومده ميخواستم بدونم برای ثبت نام کی بايد برم؟ ترمشون کی شروع ميشه و پروسه ثبت نام چقدر طول ميکشه؟
    ممنون ميشم سريع جواب بديد
    ممنونم
    کلیه موارد لازم در فایل راهنمای پذیرش شما و همچنین همراه با نامه پذیرش برای شما ارسال میشه.احیانا اگر در این موارد چیزی دستگیرتون نشد میتونید به سایت دانشگاه مراجعه و از اونجا اطلاعات لازم رو کسب کنید.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member

***فوری فوری***

سلام دوستان لطفا سریع جواب بدید. من برای UPM انلاین همه مدارک را فرستادم و همه ی فیلد ها را پر کردم. اسکن ها، فیش واریزی 60 دلار و ... و همه قسمت ها به جز پروپوزال Completed هست ولی خودش گفته فقط برای WITH THESIS ONLY من هم که برای WITHOUTH THESIS اقدام کردم. ولی هنوز STATUS روی NEW APPLICATION مانده است. در ضمن خودشون نوشتن که :

Please note:-
    Your appliction will remain NEW/INCOMPLETE until SGS receive all required documents.

به نظر شما من مدارکم ناقصه هنوز چی کار باید بکنم که نکردم؟
    خواهشا اگر اطلاعاتی دارید زود جواب بدید ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : مالزي و پايان خدمت؟

سلام. ما برای دانشگاه یو ام فوریه 2015 اپلای کردیم. کسی می دونه کی جواب ادمیشن ها میاد؟
    بعد هم اگه شروع کلاسا سپتامبر باشه از کی برای رفتن به مالزی مجاز هستیم؟راجع به آقایون تا ادمیشن رو بدند میشه باهاش رفت مدرک دانشگاه رو از وزارت علوم گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD of Cyber Security - UNSW

سلام؛

من لیسانس دانشگاه آزاد دارم و میخوام توی چندتا دانشگاه مالزی برای ارشد ثبت نام کنم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که reference letter استادای قبلی باید توی سربرگ دانشگاه آزاد باشه یا باید از توی سایت دانشگاه مالزی فرم بخصوصی رو دانلود کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rrrrrr نمایش پست ها
    سلام؛

من لیسانس دانشگاه آزاد دارم و میخوام توی چندتا دانشگاه مالزی برای ارشد ثبت نام کنم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که reference letter استادای قبلی باید توی سربرگ دانشگاه آزاد باشه یا باید از توی سایت دانشگاه مالزی فرم بخصوصی رو دانلود کنم؟

سلام بر شما

دوست عزيز، ممكنه هر دانشگاهي روند خودش رو داشته باشه... اگر مدارك مورد نياز دانشگاه رو ببينيد كاملا شفاف مشخص هست كه فرم دانشگاه بايد پر بشه يا اينكه يك نامه با فرمت آزاد لازمه.

موفق باشيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)