صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 177

موضوع: سوالات مربوط به : |مدارک ثبت نام | نقص مدرک | مهلت ثبت نام |شروع کلاسها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسی که فعلا مدرک زبان نداره برای چه دانشگاهی اقدام کنه؟

از دانشگاه خودتون. در فرم ذکر شده.
    ترجیحا عضو هیات علمی باشند.

" 2 تا نسخه ا ترجمه تایید شده از پاستون. (داراترجمه هر نسخه 5 یا 6 تومن. البته اگر خودتون ببرید خیابان میرعماد حداکثر 500 تا تک تومان درمیاد "

منظورتون دقیقا چیه و کجاست؟
    ممنون

Junior Member

ترجمه اشتباه بود. ببخشید.
    ببینید. اگر فرم‌ها رو دانلود کرده باشید نوشته 2 نسخه کپی از همه صفحات پاسپورت باید به همراه سایر مدارک ارسال کنید. (10 صفحه اول کافیه،‌ اگر بعد از صفجه 10 مهر خاصی نخورده باشه)

ولی دو نسخه کپی باید حتما برابر اصل شده باشه. این کار رو دادگستری انجام میده. خودتون دستی ببرید تا ارزان‌تر تموم بشه.
    وگرنه دارالترجمه بابت هرنسخه 5 یا 6 هزار تومان میگیره.

پیش فرض اصل مدرک برای پذیرش در مالزی (رسمی - غیر رسمی)

از دانشگاههای مالزی کدومها برای پذیرش به اصل مدرک نیاز دارن؟ و کدومها رو میشه با ریز نمرات رسمی(منظور ریز نمراتیه که بعد از خرید تعهد خدمت میدن) یا غیر رسمی(منظور همون کارنامه کل بدون مهر و امضاء آموزش دانشگاهه) اقدام کرد.؟ من یه ایمیل به UTM زدم و اینو پرسیدم،گفتن اشکال نداره اگه اصل مدرک نباشه ولی باید توش قید شده باشه که فارغ التحصیلین. نمی دونم منظورشون قید به چه نوع و چه شدتی بود! بچه هایی که پذیرش گرفتین، شما چی ارائه کردین؟(لطفا دانشگاه رو هم اسم ببرین)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : برای پذیرش اصل مدرک رو دادین؟ ریزنمرات رسمی؟ ریز نمرات غیر رسمی؟

واسهUPM هم میتونید اصل مدرک رو ندید و ریزنمرات رسمی کافیه. اگه یه تامه هم بنویسید که به چه علت نمیتونید اصل مدرک رو بدید هم بد نیست
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

سلام
    اگه هنوز درسمون تموم نشده و ترم آخریم مدرک بهمون ندادن
    1- ریز نمرات و باید بگیریم و ترجمه کنیم ???
    1-2 تعداد واحد فرق میکنه که مثلا من ریز نمرات 134 واحدمو بگیرم یا اینکه 128 واحد ???
    2- باید اشتغال به تحصیلم بگیرم و ترجمه کنم تا اونا بفهمن درسم تمئم نشده یا اینکه یه نامه بنویسم بذارم تو یشته پستی؟ ???
    2-1 اگه بخوام اشتعال به تحصیل بگبرم باید به دانشگاه بگم به اسم دانشگاه مثلا UPM بزنه ???؟ یا عنوان مهم نیست. چون دانشگاه میگه مثلا برای کجا(بیمه، راهنمایی رانندگی، نظام وظیفه وUPM) می خوای
    2-1-1 اگه سوال بالا جوابش + باشه، منم بخوام 7-8 جای مختلف apply کنم، پس باید 7-8 تا اشتغال بگیرم با 7-8 تا ترجمه ؟؟ ???

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط firstlovecity
    سلام
    اگه هنوز درسمون تموم نشده و ترم آخریم مدرک بهمون ندادن
    1- ریز نمرات و باید بگیریم و ترجمه کنیم ???
    1-2 تعداد واحد فرق میکنه که مثلا من ریز نمرات 134 واحدمو بگیرم یا اینکه 128 واحد ???
    2- باید اشتغال به تحصیلم بگیرم و ترجمه کنم تا اونا بفهمن درسم تمئم نشده یا اینکه یه نامه بنویسم بذارم تو یشته پستی؟ ???
    2-1 اگه بخوام اشتعال به تحصیل بگبرم باید به دانشگاه بگم به اسم دانشگاه مثلا UPM بزنه ???؟ یا عنوان مهم نیست. چون دانشگاه میگه مثلا برای کجا(بیمه، راهنمایی رانندگی، نظام وظیفه وUPM) می خوای
    2-1-1 اگه سوال بالا جوابش + باشه، منم بخوام 7-8 جای مختلف apply کنم، پس باید 7-8 تا اشتغال بگیرم با 7-8 تا ترجمه ؟؟ ???
    سلام
    1:بله
    2:هرچي بيشتر بهتره نبايد بيش از يك ترم داشته باشي بهتره تو رزومه ات هم قيد كني كه من تعهد ميدم تا فلان روز فارغ التحصيل ميشوم
    3:اگه اشتغال به تحصيل بگيري بهتره من اينكارو كردم
    4:ساير رو بگو بزنن
    5:نه ديگه نشد

پیش فرض نداشتن مدرک اصلی برای پذیرش در مالزی (دلایل و راه حل ها)

سلام دوستان کسی میشه در این مورد راهنمایی کنه.
    من 31/6/87 فارغ التحصیل شدم ؛ هنوز مدرکم آماده نشده، اگرم بیاد موقته میدن که فکر کنم نشه ترجمه کرد.
    میشه منو راهنمایی کنید که برای ثبت نام حتما باید مدرک رو برد؟؟!!!
    چی کار باید کرد، نمیشه ازشون مهلت گرفت؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بردن مدرک لیسانس برای ثبت نام!

برای ثبت نام مدرک رو حتما میخان
    اگه شما فارغ التحصیل دانشگاه آزاد باشید که باید قبل ا ز ترجمه مدرکتون رو ببرید وزارت تایید کنه ولی مدارک دولتی لازم نیست همون مدرک موقت هم فکر کنم کافیه

پیش فرض پاسخ : بردن مدرک لیسانس برای ثبت نام!

فک کنم تو مدرک موقت دانشگاه های دولتی نوشته ارزش ترجمه نداره و نشه ترجمه کرد.
    آیا باید موقع ثبت نام مدرک اصلی رو با خودمون داشته باشیم؟ یعنی باید اون تعهد رو بخریم و آزادش کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)