صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 177

موضوع: سوالات مربوط به : |مدارک ثبت نام | نقص مدرک | مهلت ثبت نام |شروع کلاسها

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد اصل مدارک مورد نیاز مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_goldenaxe
    سلام می خواستم بدونم بدونه پاسپورت میشه کاری کرد واسه پذیرش؟ من سربازی نرفتم. آخه ترمه 7 هستم
    بله دوست من عرض كردم
    شما بدون رفتن به سربازي هم مي تونيد اپلاي كنيد هم پذيرش بگيريد
    هرجا شماره پاسپورت ازت خواستن شماره شناسنامه يا شماره مليتو وارد كن
    مشكلي نيست شما ابتدا هدفتونو كاملا روشن كنيد بعد قدم به قدم بريد جلو
    اصلا عجله نكنيد
    موفق باشيد

با سلام و ممنون بابت جواب های کاملتون.
    آقا من دانشجوی ترم آخر ارشد مکانیک هستم و می خواستم برای دوره دکترای UM و UPM و .. برای ترم اکتبر و دسامبر.. اپلای کنم. ولی مدارکم ناقصه.
    1. چون سربازی نرفتم و قبل از گرفتن پذیرش نمی تونم پاسپورت بگیرم که یکی از دوستان تو یه تاپیک دیگه گفت شناسنامه و کارت ملی خودت رو ترجمه کن و براشون پست کن.
    2. من ریز نمراتم تا ددلاین اونا آماده نمی شه. می خواستم بدونم دانشگاه مالزی هم مثل دانشگاهی اروپایی یا.. ددلاینش برای پذیرش آن لاینه فقط و بهت فرصت می ده تا بعدا ریزنمراتت رو بفرستی یا نه؟ زیاد سخت که نمی گیرن.
    می ترسم پول application fee دود بشه بره هوا و ما سرمون بی کلاه بمونه.
    Free People! This is us, Let the world know this, This is us, This is us...

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudi_mech
    آقا من دانشجوی ترم آخر ارشد مکانیک هستم و می خواستم برای دوره دکترای UM و UPM و .. برای ترم اکتبر و دسامبر.. اپلای کنم. ولی مدارکم ناقصه.
    1. چون سربازی نرفتم و قبل از گرفتن پذیرش نمی تونم پاسپورت بگیرم که یکی از دوستان تو یه تاپیک دیگه گفت شناسنامه و کارت ملی خودت رو ترجمه کن و براشون پست کن.
    2. من ریز نمراتم تا ددلاین اونا آماده نمی شه. می خواستم بدونم دانشگاه مالزی هم مثل دانشگاهی اروپایی یا.. ددلاینش برای پذیرش آن لاینه فقط و بهت فرصت می ده تا بعدا ریزنمراتت رو بفرستی یا نه؟ زیاد سخت که نمی گیرن.
    ببین دوست من حالا اون application fee که مبلغی نیست اما مهم اینکه کار درست انجام بشه .
    درباره ریز نمره هم شما باید حتما ریز نمراتتون رو هم بفرستین ، دانشگاه های اروپایی هم همینطور هستن شما ریز نمراتتون رو برای تا آخرین ترمی که گذروندین میگیرید همراه یک نامه که مثلا اینقدر واحد مونده و تا فلان موقع هم فارغ تحصیل میشد ، البته روال گرفتن اونطور ریز نمره را دوستانی که تجربه داشتن میگن ،البته تو فروم هم بگردی پیدا میکنید ، بارها درباره این موضوع من تو فروم دیدیم .
    امضا

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    1:بله همون كارو بكن
    2:ريز نمرات ناقص هم بگير و تايد و ترجمه كن و بفرست

گواهی اشتغال به تحصیل هم بگیر و ترجمه و تایید کن خیلی تو روند کارت کمکت می کنه(با توجه به تجربه پسر عمو هام)
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

نقل قول نوشته اصلی توسط Crow
    سلام
    چند تا سوال داشتم ???
    1.من دانشجوی کارشناسی هستم و با توجه به اینکه توی شرایط تقاضا ارائه پرپوزال هستش می خواستم بدونم این برای دانشجویان کارشناسی اجباری هستش ؟ چون توی ایرات تا واحد های درسی رو نگذرونی که پایان نامه ای نباید ارائه بدی چون هیچ ایده ای نداری اگر ممکنه در این مورد توضیح بدید
    2.بعد من دانشجوی سراسری دوره روزانه هستم و بعد از اتمام درسم اصل مدرک رو به من نمی دند تا به گفته خودشون چند سال برای دولت کار کنی ! ایا در این مورد می شه کاری کرد؟
    3.و سوال بعدی من در مورد زبان هستش که قبلا شنیده بودم اونجا ازت یک تست می گیرند و اگر لازم شد توی همون دانشگاهی که پذیرش گرفتی زبان می خونی .
    می خواستم بدونم همین طوره یا حتما باید مدارک ایلتس یا تافل رو قبل از گرفتن پذیرش داشته باشی؟
    1.پروپوزال برای موضوع تحقیقی شما تو دوره master هست .
    2.با پرداخت ترمی 30یا 40 هزار تو من برای کارشناسی و ترمی حدودا 250 هزار تومن برای ارشد می تونی تعهد خدمتت رو بخری.
    3.درست شنیدی اکثر دانشگاها امتحان placement برگزار می کنند اما داشتن مدرک زبان خیلی می تونه بهت کمک کنه.

اگه باز هم سوالی داشتی بهتره نخوای که همشو هلو برو تو گلو یکی واست بگه اگه یه کم وقت صرف می کردی علاوه بر این جواب ها خیلی چیزای بهتری هم می تونستی پیدا کنی.اگه می خوای اونور آب موفق باشی بایدمحقق خوبی باشی از الان شروع کن دوست من
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfallahi
    1.پروپوزال برای موضوع تحقیقی شما تو دوره master هست .
    2.با پرداخت ترمی 30یا 40 هزار تو من برای کارشناسی و ترمی حدودا 250 هزار تومن برای ارشد می تونی تعهد خدمتت رو بخری.
    3.درست شنیدی اکثر دانشگاها امتحان placement برگزار می کنند اما داشتن مدرک زبان خیلی می تونه بهت کمک کنه.

اگه باز هم سوالی داشتی بهتره نخوای که همشو هلو برو تو گلو یکی واست بگه اگه یه کم وقت صرف می کردی علاوه بر این جواب ها خیلی چیزای بهتری هم می تونستی پیدا کنی.اگه می خوای اونور آب موفق باشی بایدمحقق خوبی باشی از الان شروع کن دوست من
    من تعداد زیادی از تاپیک های فروم رو خوندم ولی نتونستم جواب دقیق سوال هام و پیدا کنم
    البته شما هم توضیح کاملی ندادید مثلا من یک جا خوندم در صورتی رشته تحصیلی فقط by research باشه پروپوزال لازم داره ولی مطمئن نیستم این موضوع رو برای همین سوال کردم چون توی ایران سیستم هم واجد درسی و هم پایان نامه و این طور متوجه شدم برای این حالت نباید پروپوزال بدیم که باز نمی دونم این طور هست یا خیر

در مورد دوم که نوشتید 30-40 هزار تومان امروز فهمیدم یکی از دوستانم مدرکش و با 4 میلیون اوکی کرده (شریف می خونده) ولی حرف من این بود واقعا اصل مدرک نیاز ؟چون همون طور دوستان اشاره کردند مثل اینکه می شه با یک گواهی هم پذیر ش گرفت ولی توی شرایط روی اصل مدرک تاکید کرده ???

در مورد سوم هم توی همین فروم خوندم از چند ماه پیش این مطلب اجباری شده و امتحان placement خبری نیست که اگر این جور باشه قبل از این که برای پذیرش اقدام کنم اول باید مدرک زبان رو گرفت

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط Crow
    من تعداد زیادی از تاپیک های فروم رو خوندم ولی نتونستم جواب دقیق سوال هام و پیدا کنم
    البته شما هم توضیح کاملی ندادید مثلا من یک جا خوندم در صورتی رشته تحصیلی فقط by research باشه پروپوزال لازم داره ولی مطمئن نیستم این موضوع رو برای همین سوال کردم چون توی ایران سیستم هم واجد درسی و هم پایان نامه و این طور متوجه شدم برای این حالت نباید پروپوزال بدیم که باز نمی دونم این طور هست یا خیر

در مورد دوم که نوشتید 30-40 هزار تومان امروز فهمیدم یکی از دوستانم مدرکش و با 4 میلیون اوکی کرده (شریف می خونده) ولی حرف من این بود واقعا اصل مدرک نیاز ؟چون همون طور دوستان اشاره کردند مثل اینکه می شه با یک گواهی هم پذیر ش گرفت ولی توی شرایط روی اصل مدرک تاکید کرده ???

در مورد سوم هم توی همین فروم خوندم از چند ماه پیش این مطلب اجباری شده و امتحان placement خبری نیست که اگر این جور باشه قبل از این که برای پذیرش اقدام کنم اول باید مدرک زبان رو گرفت
    این بحث پروپزال برای دانشگا های مختلف فرق میکنه ، مثلا UPM اگه رشته شما course&research باشه پروپزال میخواد ، اما utm یا usm فقط برای رشته هایی که by research باشند میخواد و برای mixed
    mode نمیخواد .

هزینه هم برای آزاد کردن مدرک از خود دانشگاه تون باید بپورسید چقدر هست ، بله دوستانی بودن گه فقط با مدرک گواهی موقت پذیرش گرفتن و اصل رو ندادن ، اما یک ریسک هست ،شاید یهو دانشگاه تصمیم گرفت امسال بدون اصل مدرک پذیرش نداده که شما فرصت و هزینتون رو از دست میدید ، پس بهتر کاری رو که توش شک نیست انجام بدین .که البته پروسه آزاد کردن مدرک هم خودش یکم زمان بر هست .

داشتن زبان هم برای upm , um اجباری شده , utm هم موقع ثبت نام ( اون 2تا اولی موقع پذیرش میخوان ) بقیه موقع ثبت نام و بهتر هم هست اصلا فکر امتحان زبان اونجا نباشید همینجا بخونین TOEFL بگیرید با خیال راحت برید.

امید وارم که تونسته باشم جواب شمارو بدم.
    موفق باشید
    به ویکی هم که ایشالا سرزدین ؟
    امضا

پیش فرض پاسخ : مالزي و پايان خدمت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    آره,خريد تعهد خدمت فقط واسه دانشجويان روزانه لازمه و واسه بقيه فرستادن 3 صلوات جلي براي گرفتن مدرك كفايت مي كنه
    دوست عزیز به ما که دانشگاه آزاد خوندیم که گفتن تا نری سربازی هیچی بهت نمی دیم .. دانشگاه ازاد قزوین
    شاید فقط ریز نمرات کامل و بدن
    تازه اونم فکر کنم بعد از تشکیل پرونده تو وزارت علوم و نامه وزارت علاوم به دانشگاه باشه
    میشه روالشو کامل بگید .

پیش فرض پاسخ : بردن مدرک لیسانس برای ثبت نام!

من که 11-30-1388 فارغ التحصیل شدم از دانشگاه آزاد قزوین
    الان هم پذیرش از USM گرفتم برای ارشد 23-02-1388 فکر کنم یه ماه و نیمخ دیگه باید اونجا باشم واسه ثبت نام
    مدرک که خودش 5-6 ماه میگن زمان می بره تا حاضر بشه - تا پایان خدمت هم نداشته باشی بهت نمی دن -
    آیا برای ثبن نام ضروری هست ؟ چی کار باید کرد
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)