صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 177

موضوع: سوالات مربوط به : |مدارک ثبت نام | نقص مدرک | مهلت ثبت نام |شروع کلاسها

پیش فرض پاسخ : بردن مدرک لیسانس برای ثبت نام!

نقل قول نوشته اصلی توسط firstlovecity
    من که 11-30-1388 فارغ التحصیل شدم از دانشگاه آزاد قزوین
    الان هم پذیرش از USM گرفتم برای ارشد 23-02-1388 فکر کنم یه ماه و نیمخ دیگه باید اونجا باشم واسه ثبت نام
    مدرک که خودش 5-6 ماه میگن زمان می بره تا حاضر بشه - تا پایان خدمت هم نداشته باشی بهت نمی دن -
    آیا برای ثبن نام ضروری هست ؟ چی کار باید کرد
    ممنون

این سوال رو من پرسیده بودم قبلا و دقیقا مشکلم مثل شما بود ،

راستش مدرک من دقیقه 90 رسید !
    موقع ثبت نام هم ترجمش رو گرفت و نگاه کرد ، چک کرد و بهم پس داد !

شما آفر رو ببر وزارت علوم ، نامه بگیر برای نظام وظیفه ، وثیقه که بذاری هم ریز نمره بهت میدن و هم مدرک ،

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma

این سوال رو من پرسیده بودم قبلا و دقیقا مشکلم مثل شما بود ،

راستش مدرک من دقیقه 90 رسید !
    موقع ثبت نام هم ترجمش رو گرفت و نگاه کرد ، چک کرد و بهم پس داد !

شما آفر رو ببر وزارت علوم ، نامه بگیر برای نظام وظیفه ، وثیقه که بذاری هم ریز نمره بهت میدن و هم مدرک ،

ممنون از پاسخ - وزارت علوم یا نظام وظیفه یکی شون باید یه معذفی نامه ای بده به دانشگاه . درسته ؟
    مدرک دائمی و می دن ؟ اگه موقت بدن که دارالترجمه ها ترجمه نمی کنن ..
    با این اوصاف میذیم اونجا دست ازپا دراز تر بر می گردیم
    دانشگاه هم که 100 تا بازی در مباره اونم دانشگاه آزاد..

نقل قول نوشته اصلی توسط firstlovecity
    ممنون از پاسخ - وزارت علوم یا نظام وظیفه یکی شون باید یه معذفی نامه ای بده به دانشگاه . درسته ؟
    مدرک دائمی و می دن ؟ اگه موقت بدن که دارالترجمه ها ترجمه نمی کنن ..
    با این اوصاف میذیم اونجا دست ازپا دراز تر بر می گردیم
    دانشگاه هم که 100 تا بازی در مباره اونم دانشگاه آزاد..

روند گذاشتن وثیقه و آزاد کردن مدرک رو میتونی تو سایت پیدا کنی من مشکل سربازی نداشتم و دقیقا اطلاعی ندارم .
    ولی میدونم که با وثیقه مدرک قابل ترجمه بهتون میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma

روند گذاشتن وثیقه و آزاد کردن مدرک رو میتونی تو سایت پیدا کنی من مشکل سربازی نداشتم و دقیقا اطلاعی ندارم .
    ولی میدونم که با وثیقه مدرک قابل ترجمه بهتون میدن.
    الان زنگ زدم به مسئول فارغ اتلتحصیلی دانشگاه - گفتش که اصل مدرک باید بره سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ( از قزوین به تهران-پاسداران) بعدش اونجا یه سری روالش طی بشه ( مهر و وامضاء) دوباره بیاد قزوین و حدود 3 ماه طول می کشه.. با این اوصاف باید بی خیال شد یا با ریز نمرات کامل که میشه الان گرفت و ترجمه کرد میشه ثبت نام کرد

Junior Member

من چند سال پيش فارغ التحصيل شده ام و براي دكتري پذيرش گرفته ام و اصل مدرك ليسانس و فوق ليسانس دستم است . بعد براي پذيرش من ترجمه رسمي همراه قوه فضائيه و امور خارجه ( كپي برابر اصل ) ليسانس و فوق ليسانس و ريز نمرات فرستادم . حال براي ثبت نام اصل مدارك فارسي لازمه. فارسي چه بدرشان مي خورد ترجمه رسمي مدارك كه كپي فارسي مدارك به آنها پانچ شده و مهر امور خارجه و دادگستري هم روي آنها خورده ( كپي برابر اصل ) قبلا فرستادم . يه نسخه ديگر براي محكم كاري ميبريم .
    اصل مدارك را كجا ببريم گم وگور شود .
    فكر كنم بردن اصل مدارك ليسانس يا فوق ليسانس براي كساني است كه ترجمه رسمي نتواسته اند بگيرند

Junior Member

بچه ها دانشگاه های مالزی و یا هر جای دیگه دنیا اگه دانشگاه های معتبری باشن حتما موقع ثبت نام ترجمه رسمی می خوان ازتون.

روال کار به این شکله:
    شما پذیرش + نمره زبان (مثلا IELTS بیشتر از 5) + نامه معرفی به نظام وظیفه رو میبرید وزارت علوم اونجا براتون پرونده تشکیل میشه و پروندتون میره تو جلسه کمیسیون که دوشنبه هاست تا 4 شنبه.
    به این شکل شما 1 هفته ای از وزارت علوم ok می گیرید.

بعد معرفی میشید به نظام وظیفه اونجا یکمی شلوغه و صف داره. اگه بجنبید 1 روز کار داره.
    دوباره اگه پولتون نقد باشه (15 تومن) و براتون فرق نکنه که پولو تو کدوم بانک میزارین, یع بانک قوامین کنار نظام وظیفه هست که تو نیم ساعت!!!!!!!!! پولتون رو میگیره, حساب بلند مدت باز می کنه و ضمانت نامه میده.

بعدش ضمانت نامه رو میبرین نظام وظیفه و نامه می گیرین برا گذرنامه و وزارت علوم.

وقتی برگشتین وزارت علوم بهتون یه نامه میدن که رید مدارک اصل و دائمی رو از دانشگاه بگیرید.
    ما تو دانشگاهمون 2 روزه مدرک اصل رو گرفتیم( البته با سماجت!!)
    بچه های سراسری بدونن که صدور مدرک در حوضه اختیارات دانشگاهه و مدرک هیچ جایی فرستاده نمیشه و اگه "بخوان" و همه ی مسئولین لازمه در دانشگاه باشن باید 1 روزه مدرک اصل و دائمی کارشناسی و ریز نمرات رو صادر کنن (البته به شرط اینکه فارق التحصیل شده باشید )

ApplyAbroad Veteran

to Payesh:

مطمئنید که اصل فارسی رو هم میخوان؟؟ شما مدرک رو بهشون ندیدن. فقط ترجمه رسمی کافیه
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

با سلام
    منظورم اين بود
    در هنگام ثبت نام اصل مدرك فارسي را نمي خواهند( باز هم پرس و جو مي كنم).
    چون هر كسي ترجمه رسمي مداركشو را به دانشگاه مورد نظر فرستاده يا هنگام ثبت نام يك نسخه ارائه مي كند. به اين معني است اصل مدرك فارسي را ارائه مي كند. زيرا ترجمه رسمي شامل ترجمه انگليسي رسمي مدارك و ريز نمرات است كه مهر وزارت دادگستري و امور خارجه را دارد ( يعني وزارت دادگستري و امور خارجه اصل بودن مدرك و ترجمه اش را تاييد كردند).
    در ضمن به همراه هر نسخه ترجمه رسمي , كپي اصل مدارك و ريز نمرات فارسي به همراه مهر وزارت دادگستري و امور خارجه ضميمه شده است( يعني يك نسخه اصل برابر كپي فارسي از مدارك ليسانس و فوق ليسانس همراه هر نسخه ترجمه رسمي است).
    با تشكر
    بقيه باز هم پرس و جو كنند

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of science Polymer Teechnlogy er From UTM malaysia

سلام
    من سال گذشته فارق تحصیل شدم
    با نامه حوزه که دانشگاه داد رفتم پایان خدمت گرفتم (معافی)
    حالا فقط مدرک موقت دارم که قابل ترجمه نیست
    من چیکار کنم
    1 ماه دیگه دارم میرم
    دانشگاه میگه اصل مدرک 1 سال دیگه میاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد اصل مدارک مورد نیاز مالزی

[سلام.
    ما برای دانشگاه utm در مقطع phd پذیرش گرفتیم ولی هنوز اصل دانشنامه ارشد را نگرفته ایم. کسی از دوستان اطلاع دارند بدون مدرک اصلی ثبت نام امکانش هست یا خیر؟ پاشیم بیایم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)