صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: SOP برای مقطع کارشناسی

Banned

پیش فرض به يک فوق ديپلم لطفاً کمک کنيد

سلام دوستان من فوق ديپلم مواد متالورژی دارم گرايش ريخته گری ميخوام به حرف هام گوش بدين و اگه نصيحتی یا نکته ای به ذهنتون ميرسه بهم بگين

من ميخوام واسه رشته های Apply international business administration ، industrial management کنم.البته برای ليسانس اکثراً واسه ليسانسsop نميخوان اما من که يه مدرک دارم بهتر نيستsop بنويسم و اين رو توش ذکر کنم؟؟
    چه پيشنهادی دارين که بتونم بجای اينکه از اول بخونم بتونم اين فوق ديپلم رو ادامه بدم؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : به يک فوق ديپلم لطفاً کمک کنيد

این مطلبی که می‌گم مطمئن نیستم که حتما درست باشه، ولی به احتمال زیاد اگر بتونید پذیرش بگیرید دانشگاه یک سری از واحد‌هایی که در طول فوق دیپلم گذرونده‌اید رو قبول می‌کنه و لازم نیست که مجددا اون درس‌ها رو بگیرید. در نتیجه عملا به نوعی فوق دیپلم رو ادامه می‌دهید و از اول شروع نمی‌کنید. البته انتظار نداشته باشید که همه واحدها رو قبول کنند و ممکنه بعضی‌ها رو مجددا مجبور بشید بگیرید.
    ضمنا شما امکان گرفتن فاند ندارید و در نتیجه خودتون (پدر و مادرتون ) رو برای پرداخت هزینه‌های سنگین دانشگاه و زندگی آماده کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    این مطلبی که می‌گم مطمئن نیستم که حتما درست باشه، ولی به احتمال زیاد اگر بتونید پذیرش بگیرید دانشگاه یک سری از واحد‌هایی که در طول فوق دیپلم گذرونده‌اید رو قبول می‌کنه و لازم نیست که مجددا اون درس‌ها رو بگیرید. در نتیجه عملا به نوعی فوق دیپلم رو ادامه می‌دهید و از اول شروع نمی‌کنید. البته انتظار نداشته باشید که همه واحدها رو قبول کنند و ممکنه بعضی‌ها رو مجددا مجبور بشید بگیرید.
    ضمنا شما امکان گرفتن فاند ندارید و در نتیجه خودتون (پدر و مادرتون ) رو برای پرداخت هزینه‌های سنگین دانشگاه و زندگی آماده کنید.
    ممنون از شما بابت توجهتون ميشه بگين شما واسه رشته های چه دانشگاه هايی رو سراغ دارين تو کدوم کشور؟
    من خودم دارم توی سايتstudera.nu رشته ها رو انتخاب ميکنم
    من خواهرم Concordiaدرس ميخونه نميتونه هيچ کمکی به من بکنه که مثلاً واسه من پوئن مثبت باشه؟؟؟

Senior Member

اگر می خواهید توی کانادا درس بخونید به Studera چه ربطی داره؟ اگر هم می خواهید توی سوئد درس بخونید پس حتماً اطلاع دارید که رشته های undergraduate در اونجا به زبان سوئدی برگذار میشه و شما باید به این زبان مسلط باشید. نه؟

تحصیل خواهرتون در Concordia هیچ نقطه مثبتی برای ثبت نام به شمار نمیره، فقط شاید بتونه راهنمایی کنه شما رو و یا کارهاتون رو اونجا سریعتر انجام بده و یا مواردی از این قبیل، اما مثلاً با ذکر این مورد نمی تونید دانشگاه رو متقاعد کنید که شما رو حتماً ثبت نام کنن
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    اگر می خواهید توی کانادا درس بخونید به Studera چه ربطی داره؟ اگر هم می خواهید توی سوئد درس بخونید پس حتماً اطلاع دارید که رشته های undergraduate در اونجا به زبان سوئدی برگذار میشه و شما باید به این زبان مسلط باشید. نه؟

تحصیل خواهرتون در Concordia هیچ نقطه مثبتی برای ثبت نام به شمار نمیره، فقط شاید بتونه راهنمایی کنه شما رو و یا کارهاتون رو اونجا سریعتر انجام بده و یا مواردی از این قبیل، اما مثلاً با ذکر این مورد نمی تونید دانشگاه رو متقاعد کنید که شما رو حتماً ثبت نام کنن
    سلام ممنون دوست عزيز منظور من هم اين نبود که بره بگه داداش من رو ثبت نام کنيد

درضمن سوئد کلی رشتهBachelor به زبان انگليسی داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Memari Tehran Markaz

پیش فرض SOP برای مقطع کارشناسی

میشه یکی راجع به این SOP به من بگه که برای مقطع کارشناسی هم نیاز به نوشتن SOP هست یا نه؟ آخه من رشته تحصیلی ام را نامعین انتخاب کردم.درباره چی حالا بنویسم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : توضیحی درباره SOP

نمیدونم واسه کارشناسی هم هست یا نه. ولی خوب شما می خواید از تواناییهاتون بنویسید، میزان روحیه جمعی، پشتکار و روحیات... اینا ربطی به رشته می تونه نداشته باشه و می تونه کاملا مستقل از رشته نوشته بشه یا به عبارتی شما به گونه ای بنویسید که در هر زمینه ای که وارد شوید می تونید به موفقیت برسید. یعنی همه فن حریف
    موفق باشید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : توضیحی درباره SOP

هر دپارتمانی می خوای apply کنید نوشته چه مدارکی می خوان برای هر مقطعی. (مثلا SOP) . در مورد SOP تو forum مطلب زیاده. می تونید اونا رو بخونید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : SOP برای مقطع کارشناسی

سلام. من شدیدا نیاز دارم که یک نفر sop منو بخونه و نظر بده. چکار باید بکنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : SOP برای مقطع کارشناسی

سلام .
    من که فعلا وارد دانشگاه نشدم باید یرای نوشتن sop چیکار کنم؟ باید درباره رشته ای که دوست دارم در اون تحصیل کنم بنویسم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)