صفحه 97 از 117 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sharry67 نمایش پست ها
    یه سوال دارم از دوستانی که تجربه فرستادن مدرکی رو به USCIS بعد از درخواست اولیه تغییر وضعیت دارند. همسز من توی i20 قبلیش که باهاش اپلای کرده برای تغییر وضعیت فاند نداره ولی الان یه i20 جدید داره که توش فاندش رو نوشتن و میخواد جدیده رو بفرسته برای USCIS که شانس approve شدنش بیشتر بشه. ولی نمیدونیم به چه آدرسی بفرستیم. بفرستیم همون آدرسی که i-539 رو فرستادیم اول (فکر کنم تگزاس بود) یا بفرستیم کالیفرنیا چون کیسش رفته اونجا؟ روی پاکت چی بنویسیم؟ ممنون.
    فکر کنم باید بفرستید کالیفرنیا که پرونده داره بررسی میشه. برای اطمینان بیشتر زنگ بزنید به USCIS. با شماره پرونده ای که روی رسید I797 نوشته می تونن راهنماییتون کنن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    فکر کنم باید بفرستید کالیفرنیا که پرونده داره بررسی میشه. برای اطمینان بیشتر زنگ بزنید به USCIS. با شماره پرونده ای که روی رسید I797 نوشته می تونن راهنماییتون کنن.
    برای اون دسته از دوستانی که هنوز گیر اینن که تاریخ سایت درسته یا نه. باید بگم درسته! من دوهفته پیش تلفنی ازشون راجع به کیسم پرسیدم که تو ورمانت داره بررسی میشه، اونام گفتن ما داریم فعلا پرونده های دسامبر رو بررسی میکنیم و چون مال شما اپریل سابمیت شده، حداقل چهار ماه دیگه باید منتظر باشی که اثبات میکنه تاریخ توی سایت درسته!
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Junior Member

سلام من 10 روز هست که فرم امبادسمن رو پر کردم و هنوز خبری نشده. شما با امبادسمن تماس هم گرفتین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط serkhume نمایش پست ها
    سلام
    در مورد من اینطوری نبود. من ۲۴ اپریل سابمیت کزدم برا تغییر استتوس و ۴ اگوست فرو امبادسمن رو پر کردم و فرستاد و براشون توضیح دادم که تی ای هستم و باید سر وقت رجیستر کنم. بعد از پیگیری اونا امروز بعد یه هفته ویزام اپروو شد و اینترنشنال افیس به من شبیه همون چیزی که به شما گفتن رو گفت منتها درست نیست و پیشنهاد می کنم حتما از طریق امبادسمن پیگیری کنید. مطمین باشید اگه دلایلتون منطقی باشه براشون پیگیری می کنن. موفق باشید.
    سلام من 10 روز هست که فرم امبادسمن رو پر کردم و هنوز خبری نشده. شما با امبادسمن تماس هم گرفتین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h4b نمایش پست ها
    سلام، من هفته پیش فرم رو پر کردم و بعد از سه روز جواب دادن که با توجه به جدول های USCIS، کیس شما تو بازه زمانی نرمالی هست و در واقع درخواستم رو ریجکت کردن
    امیدوار باشید، به احتمال زیاد در حال پیگیری کیستون هستند.

Junior Member

سلام کسی ویزاش نیومد؟

Junior Member

ويزاي من بعد از ٦ ماه اومد. دوبار درخواست اكسپدايت دادم اولي ريجكت شد دومي را جوابي ندادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa0 نمایش پست ها
    ويزاي من بعد از ٦ ماه اومد. دوبار درخواست اكسپدايت دادم اولي ريجكت شد دومي را جوابي ندادن.
    شما کالیفرنیا بودید یا ورمانت؟

سلام بچه ها،

یه سوال: اگه ویزامون برا این ترم نیاد، چیکار باید کرد؟ آیا باید I20 و bank statement جدید بفرستیم برا USCIS؟... کسی اگه میدونه لطف کنه راهنمایی کنه.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sharry67 نمایش پست ها
    شما کالیفرنیا بودید یا ورمانت؟
    ورمانت بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)