صفحه 45 از 117 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagoljani نمایش پست ها
    من چندين بار شايد بيش از ده بار تماس گرفتم. تا قبل از دو و نيم ماه كه فقط ميگفتن زوده بعد دو و نيم ماه هم برام درخواست بررسي پر كردن اما بازم خبري نشد. چون من ادميژنم مال تابستون بود و دقيقا سه ماه قبل شروع ترم تابستون من براي تغيير ويزا اپلاي كردم اما مناسفانه با اين همه پيگيري بازم موفق نشدم و ديفر كردم به پاييز. بعد سه ماهم باز ازشون درخواست تسريع پروسه كردم اما گفتن الان مشمول حال شما نميشه و شرايططون از نظر ما امرجنسي نيست!!!! در حالي كه من اگه به پاييز نرسيم ديگه امكان ديفر ندارم !!! دفعه اخرم بهم گفتن تا سپتامبر صبر كنين در حالي كه ثبت نام ها همه تا نيمه اگوسته و عملا اگه سپتامبر جواب بدن به درد نميخوره.
    دوست عزیز شما موقع اومدن به آمریکا پروسه کلیرنس انجام شده بود براتون؟ یا بدون کلیر در جا بهتون ویزا داده بودن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rf-en نمایش پست ها
    دوست عزیز شما موقع اومدن به آمریکا پروسه کلیرنس انجام شده بود براتون؟ یا بدون کلیر در جا بهتون ویزا داده بودن؟
    كلیرنس انجام شده بود.. من درجا ویزا نگرفتم.

Junior Member

دوستان سلام
    من اگه وقت سفارت انگلیس داشته باشم برای 10 اگوستبرای ویزای دانشجویی، میتونم به تغییرش بدم به ویزای توریستی الان؟!!! ممنون میشم اگه جواب بدید و معذرت میخوام اگه تکراری بوده سوالم

Junior Member

ببخشیدببخشید یه سوال داشتم . من یه آماتورم . میخواستم ازتون بخوام که در مورد دعوت نامه ی امریکایی و مراحل بعد از اون توضیح بدید .من میتونم به راحتی از یکی از فامیل های دورمون دعوت نامه بگیرم . اگر گرفتم ، چطوری باید بوسیله ی اون برم امریکا و در اونجا اقامت کنم ؟ من الان 17 سالمه و سربازی نرفتم .
    خواهش میکنم پاسخ بدید ..... ممنون از همتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

سلام دوستان

من الان بیش از 2 و نیم ماه از درخواست تغییر ویزا از F2 به F1 را دادم اما هنوز خبری نیست :-(

حالا باید چی کار کنم؟؟

تا جایی که فهمیدم دوستان گفتن باید ایمیل بزنیم. حالا توی ایمیل چی بنویسم؟؟ چون برخی دوستان گفتم باید درخواست Expedite بزنیم و برخی دوستان گفتن باید Service Request بزنیم!!

کدوم رو باید انجام بدم و چه جوری باید این کار رو بکنم؟؟ میشه منو راهنمایی کنید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanshokooh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان بیش از 2 و نیم ماه از درخواست تغییر ویزا از F2 به F1 را دادم اما هنوز خبری نیست :-(

حالا باید چی کار کنم؟؟

تا جایی که فهمیدم دوستان گفتن باید ایمیل بزنیم. حالا توی ایمیل چی بنویسم؟؟ چون برخی دوستان گفتم باید درخواست Expedite بزنیم و برخی دوستان گفتن باید Service Request بزنیم!!

کدوم رو باید انجام بدم و چه جوری باید این کار رو بکنم؟؟ میشه منو راهنمایی کنید. ممنون
    سلام دوست عزیز. من هم الان 2 ماه و 8 روزه که اپلای کردم. و فعلا خبری نیست. من نشنیدم از کسی که بشه ایمیل زد بهشون. معمولا تلفنی تماس میگیرن دوستان. در مورد درخواست هم طبق گفته دوستان همان Service Request ظاهرا باید باشه!!! ولی یه سری هم Expedite هم درخواستش رو دادن!!! کمی گیج کننده است شاید حالا اگه تماس بگیری خودشون راهنماییتون بکنند. من خودم تا حالا اصلا باهاشون تماس نگرفتم و منتظرم که 2.5 بگذره.

یک سوال از شما داشتم. شما کیستون از Accepted به Optimized تغییر وضعیت داده؟ اگه داده کی این انجام شد رو اپلیکشنتون؟

اپلیکیشن من همون در وضعیت Accepted است!
    ممنون
    ویرایش توسط rf-en : July 27th, 2015 در ساعت 06:13 PM

http://www.immihelp.com/forum/showth...-for-fall-2015

http://www.immihelp.com/forum/showth...isa-conversion

دوستان این دو تا تاپیک تبادل اطلاعات در مورد تغییر وضعیت ویزا اف 2 به اف 1 از تو گوگول سرچ کردم!!!

ظاهرا پروسه بیشتر از سه ماه شده!!! ((( یکی نوشته 21 اکتبر اپلای کرده بود 13 مارچ اپروو شده!

لطفا هر کس هر اپدیتی یا خبری از کاستمر سرویس USCIS میگیره اینجا به اشتراک بزاره. ممنون از همگی

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanshokooh نمایش پست ها
    سلام دوستان

حالا باید چی کار کنم؟؟

سلام. تماس بگیرین با National Customer Service Center خیلی سر راسته و راحت میتونین درخواست expedite بدین ولی اینکه قبول میکنن تسریع کنن یا نه رو نمیدونم.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز

آره از من Optimized شده! دقیق یادم نیست که کی اینکار انجام شده اما فکر کنم 1-2 هفته شده باشه.

سلام دوست عزیز. من هم الان 2 ماه و 8 روزه که اپلای کردم. و فعلا خبری نیست. من نشنیدم از کسی که بشه ایمیل زد بهشون. معمولا تلفنی تماس میگیرن دوستان. در مورد درخواست هم طبق گفته دوستان همان Service Request ظاهرا باید باشه!!! ولی یه سری هم Expedite هم درخواستش رو دادن!!! کمی گیج کننده است شاید حالا اگه تماس بگیری خودشون راهنماییتون بکنند. من خودم تا حالا اصلا باهاشون تماس نگرفتم و منتظرم که 2.5 بگذره.

یک سوال از شما داشتم. شما کیستون از Accepted به Optimized تغییر وضعیت داده؟ اگه داده کی این انجام شد رو اپلیکشنتون؟

اپلیکیشن من همون در وضعیت Accepted است!
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

آره منم اینا رو دیدم. خیلی نگران شدم و ترسیدم :-((((((( دوستان با تجربه کمی راهنمایی کنن دقیقا چیکارا کردن که زودتر نتیجه گرفتن. ممنون

http://www.immihelp.com/forum/showth...-for-fall-2015

http://www.immihelp.com/forum/showth...isa-conversion

دوستان این دو تا تاپیک تبادل اطلاعات در مورد تغییر وضعیت ویزا اف 2 به اف 1 از تو گوگول سرچ کردم!!!

ظاهرا پروسه بیشتر از سه ماه شده!!! ((( یکی نوشته 21 اکتبر اپلای کرده بود 13 مارچ اپروو شده!

لطفا هر کس هر اپدیتی یا خبری از کاستمر سرویس USCIS میگیره اینجا به اشتراک بزاره. ممنون از همگی

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)