صفحه 107 از 117 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

سلام دوستان
    من درخواستمو برای تغییر استتوس به اف وان برای مرکز ورمانت فرستادم. هفته پیش درخواست اکسپدایت به علت فایننشال لاست دادم که ریجکت شد. الان در مورد امبادسمن سوال دارم. حتما باید سه ماه از ثبت ریکوئست گذشته باشه که بتونی درخواست امبادسمن بدی یا زودتر از سه ماه هم میشه درخواست داد؟؟ منظورم اینه که این جریان سه ماه یه قانونه یا توصیه؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    بچه ها من یه سوال دارم:
    در حال حاضر تغییر استتوس من به حال خودش رها شده و به این ترم هم نرسیدم. چند روز پیش دیفر کردم برا اسپرینگ و امروز نامه پذیرش جدید بهم دادن.
    حالا من سوالم اینه که اگه از یه دانشگاه دیگه برا اسپرینگ پذیرش بگیرم میتونم i20 اونو بفرستم برا uscis؟ وآیا در این صورت اونها ویزا رو برا دانشگاه دومم صادر میکنن ? یا باید کلا کنسل کنم از نو برای تغییر استتوس دانشگاه جدید اقدام کنم؟
    اینو به خاطر این میگم که قبلا میخواستم بذارم ویزا برا دانشگاه اول بیاد بعد با یه کارای بین دانشگاهی برم دانشگاه دوم که یه جورایی دلم نمیاد استادمو تا دقیقه آخر سر کار بذارم، میخوام دیگه کم کم بهش بگم نمیام که اگه میخواد بره یه دانشجو براخودش پیدا کنه. به همین خاطر میخوام تا یه ماه دیگه به اونا بگم نمیام و i20 دانشگاه جدیدو بفرستم البته اگه شدنی باشه
    پیشاپیش ممنون
    بستگی به افسر رسیدگی کننده به پرونده داره که قبول کنه یا نه. ولی احتمالا کلیرنس طولانی بشه اگه زمینه کاریتون حساس باشه، چون میخوان وضعیت پروژه و استاد رو در دانشگاه دومی بررسی کنن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    بستگی به افسر رسیدگی کننده به پرونده داره که قبول کنه یا نه. ولی احتمالا کلیرنس طولانی بشه اگه زمینه کاریتون حساس باشه، چون میخوان وضعیت پروژه و استاد رو در دانشگاه دومی بررسی کنن.
    ممنون مهراد جان بابت پاسخت. راستش رشتم حساس نیست ، فقط خواستم ببینم اینکار شدنی هست؟ حالا اگه به هر دلیلی به این ترمم نرسید اشکال نداره.
    فقط یه سوال دیگه: من هنوز از دانشگاه دوم i20 نگرفتم. اگه به دانشگاه اول بگم نمیام، اونا میتونن تغییر استتوسمو روش اثر بذارن؟یا تا موقعی که کیسم بررسی میشه (دو ماه دیگه بر اساس جدول uscis) آفیسر نمیفهمه؟ آخه میخوام به دانشگاه اول زودتر بگم که نمیام ولی ممکنه کارای دانشگاه دوم یکم طول بکشه. دیرتر از اون موقع i20 دسم بیاد.
    اینو از این لحاظ میگم که وقتی برای دانشگاه اول درخواست دیفر دادم برای ترم اسپرینگ، انترنشنال آفیسش گفت immigration hold گذاشتیم برات تاi20 جدید صادر شه!!!من که اصلا ربطشو نمیفهمم ولی اگه بالفرض من به استادم بگم نمیام و اینترنشنال آفیس خبر دار شه چی میشه؟ آیا صبر میکنن تا سویس منو به دانشگاه دوم منتقل کنن یا...؟

ممنون از راهنماییتون
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

اگه به دانشگاه اول بگید که نمیایید و این رو به عنوان انصراف از دانشگاه تلقی کنن ممکنه کلا پرونده سویس شما رو ببندن که اگه USCIS بفهمه، اونها هم تقاضای تبدیل status شما رو بیخیال میشن چون فایل سویس شما باطل شده از سمت دانشگاه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان، من برام ی سوالی دارم راجع به امبادسمن و اونم اینه که ریسکی‌ داره پر کردنش؟ یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Prsn نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برام ی سوالی دارم راجع به امبادسمن و اونم اینه که ریسکی‌ داره پر کردنش؟ یا نه؟
    سلام به نظر من هیچ ریسکی نداره اگه موافقت نشه کیستون به حالت عادی بررسی میشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

کسی تجربه ریجکت شدن تبدیل ویزای B2 به F1 رو داره؟

Junior Member

سلام نه هیچ ریسکی نداره من انجام دادم

Junior Member

یکی از دوستان میشه مراحل درخواست امبادسمن رو توضیح بده....ممنون میشم

Junior Member

با سلام
    من حدود دو ماه هست که وارد آمریکا شدم با ویزای اف 2 و تونستم کسی رو راضی کنم که برای بحث پست داک تو آزمایشگاه ش مشغول به کار بشم. کسی می تونه کمک کنه که تبدیل ویزا رو از چه روندی باید شروع کنم؟
    من میخواستم به ویزای J1 تغییر وضعیت بدم، اما شنیدم بعد دو سال J1 بودن باید حتما از آمریکا بری بیرون و ... و البته در مورد مدت زمان احتمالی هم سوال دارم
    اگر کسی لینک به صفحه ای که توضیح داشته باشه رو هم بذاره لطف بزرگی کرده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)