صفحه 110 از 117 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

اگر پذیرش با فاند دارید، از طریق امبادسمن اقدام کنید.کلاکه خیلی مسخره هست که شانسی پرونده هر کی رو بفرستن کالیفرنیا رد عرض سه ماه بررسی میشه، بعد واسه ورمانت نزدیک یک سال طول میکشه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid891921300 نمایش پست ها
    راه تماسی وجود نداره، فقط تلفنی میشه درخواست اکسپدایت داد که درخواست من رد شد.

این ابادسمن دقیقا چی هست و چیکار می کنه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Goolinaz نمایش پست ها
    اگر پذیرش با فاند دارید، از طریق امبادسمن اقدام کنید.کلاکه خیلی مسخره هست که شانسی پرونده هر کی رو بفرستن کالیفرنیا رد عرض سه ماه بررسی میشه، بعد واسه ورمانت نزدیک یک سال طول میکشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid891921300 نمایش پست ها
    راه تماسی وجود نداره، فقط تلفنی میشه درخواست اکسپدایت داد که درخواست من رد شد.
    میشه بگید با چه تلفنی تماس بگیرم. مدارک منم اول دسامبر تو سنتر ورمونت دریافت شده. میخوام درخواست اکسپدایت بدم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim_kk نمایش پست ها
    میشه بگید با چه تلفنی تماس بگیرم. مدارک منم اول دسامبر تو سنتر ورمونت دریافت شده. میخوام درخواست اکسپدایت بدم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

اول دسامبر یعنی تازه 20 روز پیش؟ همون رسیدی که واستون فرستادن که مدارکتون دریافت شده پایینش یه شماره کاستومر سرویس هست. ولی فک کنم یکم زوده واسه درخواست اکسپدایت چون در حالت عادی میانگین زمان ورمونت 7 ماهه

دوستان لطفا اگر کسی مدارکش رو ورمونت فرستاده و درخواست تغییر استاتوسش قبولشده، تاریخی که فرستاده و تاریخی که درخواستش قبول شده رو بذاره تا بقیه هم استفاده کنن. من با OIS دانشگاه که صحبت کردم گفت شاید حتی واسه ایرانی ها طولانی تر هم بشه. امروز هم زنگ زدم به کاستمر سرویس و واسه من که اواخر جون فرستادم، گفت سه ماه دیگه نوبتت میشه! دیشب هم یه جلسه مربوط به ویزا، دانشگاه دوک برگزار کرده بود که مسئول ویزاش گفت: امسال خیلی طول میکشه که از داخل واسه تغییر استاتوس اقدام کنید و اگر ایرانی نبودین، اولین پیشنهادم این بود که برید خارج از امریکا و از طریق سفارت اقدام کنید.

Junior Member

دوستانی که درخواست تسریع تبدیل f2 به f1 از طریق uscis دادن از طریق گزینه Outside Normal Processing Time اقدام کردند ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط priiintemps نمایش پست ها
    سلام من برای تغییر از F2 به F1 اقدام کردم ولی ویزام هنوز نرسیده و به این ترم نمیرسم در نتیجه باید دیفر کنم.
    سوالم اینه که وقتی دیفر کردم باید دوباره برای USCIS مدارک بفرستم؟
    شما به هیچ وجه سرخود چیزی براشون نفرستید. خود uscis وقتی نوبتتون بشه نامه میفرسته و i20 جدید میخواد ازتون برای ترمی که میخواید ثبت نام کنید. همسر من پارت تایم ثبت نام کرده بود برای پاییز 2017 و وقتی نوامبر نوبتش شد دانشگاه بهش آی20 جدید داد برای تاریخ 22 نوامبر. uscis هم طبق اون وضعیتش رو تغییر داد.

Junior Member

سلام، کیس من هم اپروو شد. پروسه تغییر ویزا نیاز به صبر و حوصله زیاد داره و شاید مراحل کار من بتونه به بعضی از دوستان کمک کنه. تغییر ویزای من از F2 به F1 و پذیرشم برای Spring 2018 بود. با توجه به شماره رسیدم مرکزی که مدارک من قرستاده شده بود Vermont بود.

18 جولای: ارسال مدارک از طریق پست،
    24 جولای : دریافت رسید نامه و در سایت case was received،
    27 نوامبر:
    e-request مبنی بر case outside normal processing time بدون دریافت هیچ پاسخی،
    5 دسامبر: درخواست برای Ombudsman،
    8 دسامبر: ایمیل از طرف
    Ombudsman که با توجه به درخواست من یک نامه پیگیری برای ارگان مربوطه فرستادند و به محض دریافت جواب به من اطلاع می دهند.
    21 دسامبر: دریافت ایمیل دوم از Ombudsman مبنی بر اینکه دوباره از ارگان مربوطه پیگیر شده اند.
    9 ژانویه: تغییر سایت به case was approved. البته اصلا نمی دونم که امبادسمن کاری کرد برای تسریع پروسه یا نه!

نقل قول نوشته اصلی توسط S1mahsa نمایش پست ها
    سلام، کیس من هم اپروو شد. پروسه تغییر ویزا نیاز به صبر و حوصله زیاد داره و شاید مراحل کار من بتونه به بعضی از دوستان کمک کنه. تغییر ویزای من از F2 به F1 و پذیرشم برای Spring 2018 بود. با توجه به شماره رسیدم مرکزی که مدارک من قرستاده شده بود Vermont بود.

18 جولای: ارسال مدارک از طریق پست،
    24 جولای : دریافت رسید نامه و در سایت case was received،
    27 نوامبر:
    e-request مبنی بر case outside normal processing time بدون دریافت هیچ پاسخی،
    5 دسامبر: درخواست برای Ombudsman،
    8 دسامبر: ایمیل از طرف
    Ombudsman که با توجه به درخواست من یک نامه پیگیری برای ارگان مربوطه فرستادند و به محض دریافت جواب به من اطلاع می دهند.
    21 دسامبر: دریافت ایمیل دوم از Ombudsman مبنی بر اینکه دوباره از ارگان مربوطه پیگیر شده اند.
    9 ژانویه: تغییر سایت به case was approved. البته اصلا نمی دونم که امبادسمن کاری کرد برای تسریع پروسه یا نه!
    شما جولاي فرستادين؟ واسه امبادسمن چيا نوشتين؟

Junior Member

بله، جولای فرستاده بودم.
    برای امبادسمن صفحه مربوط به درخواست کمک رو کامل پر کردم، گفتم که مدارکم رو کی فرستادم و اینکه ترمم کی شروع میشه و همچنین همه مدارکی رو که قبلا پست کرده بودم رو آپلود کردم در آخر صفحه درخواست کمکم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)