صفحه 112 از 117 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

سلام دوستان كسي تجربه تغيير ويزا از f2 به f1 در خارج امريكا رو داره؟ من الان امريكا هستم ولي با توجه به احتمال طولاني شدن پروسه تغيير استتوس ميخوام خارج از امريكا اقدام كنم. كسي هست تجربه اي تو اين زمينه داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zbooyavi نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي تجربه تغيير ويزا از f2 به f1 در خارج امريكا رو داره؟ من الان امريكا هستم ولي با توجه به احتمال طولاني شدن پروسه تغيير استتوس ميخوام خارج از امريكا اقدام كنم. كسي هست تجربه اي تو اين زمينه داشته باشه؟
    من اکتبر اقدام کردم ولی هنوز خبری نیست زنگ هم زدم گفتن 9 تا 12 ماه باید صبر کنی، case assistance هم درخواست دادم ولی بازم نتیجه نداد. یکی از دوستام رفت خارج آمریکا و بعد یک ماه ویزاشو گرفت ولی من نمیخواستم ریسک کنم و اینکارو نکردم.

Junior Member

سلام دوستان. اگر به امید خدا من موفق بشم ویزای f1 بگیرم آیا به محض رسیدن میتونم از طریق یک کارفرمای آشنا که منو تایید کنه ویزامو به h1 تبدیل کنم؟ پروسه تبدیل به طور معمول چقدر طول میکشه و تا کی باید دانشگاه رو ادامه داد ؟
    ممنون از توجهتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-فوق لیسانس پیوسته

سلام. ورمونت از دیروز time processing رو عوض کرده و تبدیلش کرده به ده و نیم تا سیزده و نیم ماه!! و تا پریروز نوشته بود که پرونده های هجده جون در حال بررسی هستند و الان عوض کرده و تغییر داده به بیست و نه آوریل!!! من نمی دونم چطور چنین چیزی ممکنه. اگه پرونده های جون در حال بررسی بوده چطور حالا پریده روی آوریل؟ عقب گرد کردند؟ من از جولای 2017 تا حالا منتظرم و سه بار تا حالا این processing time رو عوض کردند. واقعا احمقانه است مرکز ورمونت. در حالیکه دفتر کالیفرنیا رسیدگیشون حداکثر چهار ماهه است.

Junior Member

من هم مرتب تایمهای مرکز ورمانت رو چک می کردم، نشون می داد که پرونده های اواسط جون داره بررسی میشه که یهو عقبگرد کرد به آخر اپریل. اصلا معلوم نیست که تاریخ درست کدومه.
    از دوستان خواهش می کنم که اگر کسی تازگیها استتوس جدیدش اومده بیاد اینجا بگه که تاریخ سابمیت پروندش و تاریخ دریافت استتوسش کی بوده، حداقل یه تخمینی دستمون بیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad033 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوست عزیز. بسیار خوشحال شدم که Ombudsman تونسته به شما کمک کنه. الان وضعیت خیلی خیلی بدتر شده و سنتر ورمونات شده 9 تا 12 ماه. میشه یه توضیحی بدید در نامتون به چی دقیقااشاره کردید و چه مدارکی رو برا Ombusdsman فرستادید.
    من یکم با سایت Ombusdsman مشکل دارم و نمی دونم چطوری باید درخواست بدم.

سلام، همانطور که خدمت یکی دیگر از دوستان عرض کردم، برای امبادسمن صفحه مربوط به درخواست کمک رو کامل پر کردم، گفتم که مدارکم رو چه زمانی فرستادم و اینکه ترمم کی شروع میشه و همچنین همه مدارکی رو که قبلا پست کرده بودم رو آپلود کردم در آخر صفحه مربوط به درخواست کمک. امیدوارم همه دوستان زودتر کارشون درست بشه.

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirex نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر به امید خدا من موفق بشم ویزای f1 بگیرم آیا به محض رسیدن میتونم از طریق یک کارفرمای آشنا که منو تایید کنه ویزامو به h1 تبدیل کنم؟ پروسه تبدیل به طور معمول چقدر طول میکشه و تا کی باید دانشگاه رو ادامه داد ؟
    ممنون از توجهتون.
    https://wolfsdorf.com/5-things-know-...ow-death-trap/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-فوق لیسانس پیوسته

نقل قول نوشته اصلی توسط Miracle0 نمایش پست ها
    من هم مرتب تایمهای مرکز ورمانت رو چک می کردم، نشون می داد که پرونده های اواسط جون داره بررسی میشه که یهو عقبگرد کرد به آخر اپریل. اصلا معلوم نیست که تاریخ درست کدومه.
    از دوستان خواهش می کنم که اگر کسی تازگیها استتوس جدیدش اومده بیاد اینجا بگه که تاریخ سابمیت پروندش و تاریخ دریافت استتوسش کی بوده، حداقل یه تخمینی دستمون بیاد.

من به آمبادسمن ایمیل زدم و فرم رو پر کردم . جواب داد و مدارک تکمیلی خواست (حدود دو هفته همه این جریانات طول کشید) حالا امروز لطف کردند ایمیل زدند که ما با USCIS تماس گرفتیم و پرونده شما روند نرمال رو طی میکنه و کیس شما برای آمبادسمن بسته میشه دیگه :-| منم جواب دادم بهشون که وقتی من اقدام کردم پروسه هشت ماهه بود و من فکر کردم به ترم بهار میرسم، بعد تغییرش دادند به 12 ماه و حالا یکدفعه شده 13 ماه. اگه حالا یکهو تغییر کنه بشه 14 ماه و یا بیشتر، باز پرونده من نرمال پروسسینگه؟!! جواب داد نگرانی شما با مرکز مربوطه قبلا مطرح شده.
    یعنی هیچی. بی حساب کتاب و الکی. هیچ فایده ای هم نداشت.

salam, shoma dar zamane darkhaste case assistant, sharayetetoon taghir ham kardeh? masalan TA, RA ya Scholarship?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-فوق لیسانس پیوسته

من از اول RA بودم و فول فاند که چون ویزام نرسید ملغی شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)