صفحه 115 از 117 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    یعد اینکه از Case was recieved به Correspondence Was Received And USCIS Is Reviewing It چی میشه؟ تاپیک را دنبال کردم جوابی نگرفتم. کسی میدونه؟
    میخواستم خودم جواب بدم٬ من expedition letter فرستاده بودم٬ که اینو برام تو سایت https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do زده بودن٬ امروز کیسم آپدیت و تکمیل شد. این درخواست تسریع نه تنها فایده نداره بلکه باعث طولانی تر کیس هم میشه ٫ تو اینترنت هم بزنید بقیه تجربه مشابه داشتن و گفته بودن اینکارو نکنید.
    تو اینترنت که من گشتم خیلی ها تماس با سناتور را مفید میدونستن. اگر دیدید از حالت عادی کیستون طولانی تر شده تماس با سناتور میتونه کمک کنه. https://www.senate.gov/general/conta...nators_cfm.cfm
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    مهراد جان ممنون بابت راهنمایی. راستش دیروز با اینتر نشنال آفیس دانشگاه همسرم حرف زدیم می‌گفت نمیشه این کارو کرد و باید کنسل کنی از اول یه اپلیکیشن جدید سابمیت کنی.ولی مسیله اینه که اطلاعاتش خیلی کم بود و احتمالش هست که یه جواب فرمالیته داده باشه. حالا سوال من اینه که شما همچین موردی دیدی؟یا اینکه جای خاصی هست من اطلاعات بگیرم؟بازم ممنون
    شاید تازگی USCIS قوانین رو عوض کرده باشه. ولی‌ من موارد اینجوری دیدم قبلا. اینجوری نبوده که همه چی‌ از صفر شروع بشه. فکر کنم پست‌های قبلی‌ همین تاپیک رو بخونید مواردش رو ببینید.
    میتونید زنگ بزنید از خود USCIS بپرسید. البته اونها هم با تجربه خودم دیدم که جواب‌های متفاوت میدن.
    به نظر من اگه فاند دانشگاه دومی‌ در آینده خیلی‌ نزدیک نیست که با تاخیر ویزا به خطر بیفته، صبر کنید که جواب ویزاتون بیاد. بعد با خیال راحت میتونید ترنسفر کنید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    شاید تازگی USCIS قوانین رو عوض کرده باشه. ولی‌ من موارد اینجوری دیدم قبلا. اینجوری نبوده که همه چی‌ از صفر شروع بشه. فکر کنم پست‌های قبلی‌ همین تاپیک رو بخونید مواردش رو ببینید.
    میتونید زنگ بزنید از خود USCIS بپرسید. البته اونها هم با تجربه خودم دیدم که جواب‌های متفاوت میدن.
    به نظر من اگه فاند دانشگاه دومی‌ در آینده خیلی‌ نزدیک نیست که با تاخیر ویزا به خطر بیفته، صبر کنید که جواب ویزاتون بیاد. بعد با خیال راحت میتونید ترنسفر کنید.

یه سوال دیگه اینکه، اینترنشنال آفیس همسرم می‌گفت اگه درخواست تغییر استتوس برای یه دانشگاه خاص بدی بعد که ویزات تبدیل شد از طریق بین دانشگاهی بخوای بری یه دانشگاه دیگه درس بخونی، اینکار از دید uscis مشکوکه و ممکنه بعداً که مثلاً داری برای ویزای کاری ای چیزی بررسی میشی به این گیر بدن و ریجکت بشی! به نظر شما واقعا انقدر گیرن؟ من خودم به شخصه فک میکردم این کار خیلی عادی و خیلیا این کارو میکنن، و اگه انقد گیرن یعنی اینهمه آدم تو دردسر افتادن؟ یا اینکه اینترنشنال آفیس اغراق کرده؟
    ممنون بازم
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها

یه سوال دیگه اینکه، اینترنشنال آفیس همسرم می‌گفت اگه درخواست تغییر استتوس برای یه دانشگاه خاص بدی بعد که ویزات تبدیل شد از طریق بین دانشگاهی بخوای بری یه دانشگاه دیگه درس بخونی، اینکار از دید uscis مشکوکه و ممکنه بعداً که مثلاً داری برای ویزای کاری ای چیزی بررسی میشی به این گیر بدن و ریجکت بشی! به نظر شما واقعا انقدر گیرن؟ من خودم به شخصه فک میکردم این کار خیلی عادی و خیلیا این کارو میکنن، و اگه انقد گیرن یعنی اینهمه آدم تو دردسر افتادن؟ یا اینکه اینترنشنال آفیس اغراق کرده؟
    ممنون بازم
    اینجور گیر دادن‌ها قابل پیشبینی‌ نیست و کاملا به افسر پرونده بستگی داره. ولی‌ ترنسفر چیز عجیبی‌ نیست و خیلی‌‌ها انجام میدن. یعنی‌ فکر می‌کنید که چند سال بعد افسر پرونده بیاد تاریخ پذیرش دانشگاه دومی‌ رو مقایسه کنه با زمانی‌ که تقاضای فعلی‌ تغییر status شما برای دانشگاه اولی‌ در حال بررسی بوده؟ فکر نمیکنم برای ترنسفر به مشکلی‌ بخورید. گیر دادن‌ها معمولا موقعی هست که کار‌های غیر قانونی انجام بدید یا نحوه عملکرد شما در مدت اقامت در آمریکا جوری باشه که به نظر بیاد از مقررات ویزا سؤ استفاده می‌کنید برای طولانی‌ کردن حضور در آمریکا یا اینکه کاری خلاف مقررات ویزا انجام بدید یا تخلف مالیاتی داشته باشید یا مواردی از این قبیل.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم من میتونم با ویزا برای شرکت در کنفرانس امریکا بیام و بعد در خاک امریکا نوع ویزامو به دانشجویی تغییر وضعیت بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gmat2020 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم من میتونم با ویزا برای شرکت در کنفرانس امریکا بیام و بعد در خاک امریکا نوع ویزامو به دانشجویی تغییر وضعیت بدم؟
    دوست عزیز تغییر ویزا داخل آمریکا ممنکه خیلی طولانی بشه (حتی از طول اعتبار ویزای کنفرانستون هم طولانی تر) و این برای پروسه تغییر ویزا ممکنه دردسرساز بشه از اونجا که شرط تغییر ویزا داخل آمریکا خارج نشدن تا زمان تغییر ویزا هست. پس به شدت پیشنهاد میکنم طول پروسه رو برای کیست چک کنی و اعتبار ویزایی که باهاش میای آمریکا رو‌هم در نظر بگیری و اگه مطمینی که شدنیه اقدام کنی.موفق باشی

سلام دوستان،

من تقاضای تغییر استتوس از f2 بهf1 رو چند وقت پیش فرستادم و کیسم داره تو Potomac service center بررسی میشه. سرچ زدم دیدم این سنتر جدید شروع کرده به بررسی استتوس های دانشجویی ولی تو سایتuscis نمیشه جدول زمانی کیساشو دید چون اصلا تو گزینه ها نیست
    خواستم ببینم اینجا کس دیگه ای هم هست که کیسش تو این سنتر بررسی بشه؟

ممنون

سلام بچه ها خواستم بگم کیس من برای فال ۲۰۱۹ اپروو شد. به امید اینکه شمام خبرای خوب بشنوین

درود بر شما دوست گرامی. نوروزتان فرخنده باد. میتونم بپرسم پرونده شما برای کجا رفته بود و چقدر طول کشید تا اپروو شه؟
    سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Khosrosasan90 نمایش پست ها
    درود بر شما دوست گرامی. نوروزتان فرخنده باد. میتونم بپرسم پرونده شما برای کجا رفته بود و چقدر طول کشید تا اپروو شه؟
    سپاسگزارم
    دوست عزیز،
    سال نو شمام مبارک. کیس من آخرین روزای نوامبر ۲۰۱۸ به دستشون رسید و یکی دو پست قبل هم راجع به سنترم توضیح دادم.البته باید بگم من یه بار تو سال ۲۰۱۷ تقاضای تغییر استتوس از f2 به f1 داده بودم که بعد از حدود هفت ماه کنسلش کردم.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)