صفحه 116 از 117 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

بسیار از شما سپاسگزارم. یک پرسش دیگر هم دارم. من ۸ روز پیش مدارکم رو به تگزاس فرستادم و فرم g-1145 رو هم پر کردم ولی هنوز نه ایمیل و یا پیامکی دریافت کردم و نه بسته پستی. میخواستم ازتون بپرسم چه اندازه زمان می‌بره تا پیامک بدن و یا با پست، کیس نامبرم رو بفرستن؟ سپاسگزارم از شما.

بعد از ۸ روز، امروز هم پیامک و هم ایمیل زدند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Khosrosasan90 نمایش پست ها
    بسیار از شما سپاسگزارم. یک پرسش دیگر هم دارم. من ۸ روز پیش مدارکم رو به تگزاس فرستادم و فرم g-1145 رو هم پر کردم ولی هنوز نه ایمیل و یا پیامکی دریافت کردم و نه بسته پستی. میخواستم ازتون بپرسم چه اندازه زمان می‌بره تا پیامک بدن و یا با پست، کیس نامبرم رو بفرستن؟ سپاسگزارم از شما.

من با پست معمولی فرستادم و حدود چهار پنج روز بعد tracking پست نشون میداد که رسیده. چند روز بعد هم یه text از uscis گرفتم که کیسم رسیده ولی جالب اینجاست که تاریخ دریافت کیسم رو تو فرم همون تاریخ پست زدن نه text. در واقع USCIS با تاخیر تکست داده بود.
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

سلام

من ویزای مولتیپل دارم که ۲ ماه دیگه باطل می‌شه. میدونم که برای تمدید ویزا باید از آمریکا خارج شد. سوالام اینه که آیا اگه یک ماه دیگه از آمریکا خارج شم و برای تمدید اقدام کنم، ویزای مولتیپل‌ام باطل می‌شه؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط kindlysendme نمایش پست ها
    سلام

من ویزای مولتیپل دارم که ۲ ماه دیگه باطل می‌شه. میدونم که برای تمدید ویزا باید از آمریکا خارج شد. سوالام اینه که آیا اگه یک ماه دیگه از آمریکا خارج شم و برای تمدید اقدام کنم، ویزای مولتیپل‌ام باطل می‌شه؟
    همون روزی که برای مصاحبه برید سفارت، ویزای قبلی‌ رو باطل می‌کنن تا نتیجه ویزای جدید مشخص بشه و دیگه نمیتونید با ویزای قبلی برگردید آمریکا.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

درود بر همگی دوستان. نزدیک ۲۰ روز پیش مدارکم رو برای تبدیل ویزای F2 به F1 به تگزاس فرستادم. یک هفته بعد ایمیل دریافت برام اومد و توضیح داد که برای شما روند بررسی پرونده ام در نامه ای ارسال خواهد شد. چند روز پیش یه نامه پستی دریافت کردم که همون حرفهای ایمیل رو در نامه تکرار کردند. حتی نگفته که پرونده من به اداره ورمانت رفته یا کالیفرنیا. کسی تجربه مشابه داره؟ آخه من پستهای بچه ها را خوندم‌ و اینطور که دریافتم در نامه مرکز مشخص میشه. پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Khosrosasan90 نمایش پست ها
    درود بر همگی دوستان. نزدیک ۲۰ روز پیش مدارکم رو برای تبدیل ویزای F2 به F1 به تگزاس فرستادم. یک هفته بعد ایمیل دریافت برام اومد و توضیح داد که برای شما روند بررسی پرونده ام در نامه ای ارسال خواهد شد. چند روز پیش یه نامه پستی دریافت کردم که همون حرفهای ایمیل رو در نامه تکرار کردند. حتی نگفته که پرونده من به اداره ورمانت رفته یا کالیفرنیا. کسی تجربه مشابه داره؟ آخه من پستهای بچه ها را خوندم‌ و اینطور که دریافتم در نامه مرکز مشخص میشه. پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم.
    از رو receipt number ميتوني بفهمي كجا رفته
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

با سلام و درود.
    من هیات علمی هستم 36 سالمه. از یکی از دانشگاه های امریکا دعوت نامه برای ویزیتینگ گرفتم. چه نوع ویزایی اقدام کنم؟ دوم اینکه بعد از ورود اگر بتونم پذیرش برای دکتری دوم بگیرم ایا می تونم ویزام را تبدیل کنم؟

ممنون میشم پاسخ بدهید

Junior Member

سلام من به تازگي ادميشن گرفتم و ميخوام براي ويزا اقدام كنم ولي با شرايطي كه دارم نميتونم ويزاي سينگل بگيرم يعني نميتونم رفت و امد نكنم ميخواستم ببينم راهي هست همين اول كه ميرم وسه ويزا بتونم مالتي بگيرم؟

درود بر همگی. من مدارک تغییر ویزام از f2 به f1 از تاریخ ۲۶ مارچ در سنتر تگزاس دریافت شده و در همون سنتر بررسی میشه. یک ماه بعد از دریافت، نامه ای برام اومد و برای فینگر پرینت به اداره ای در ایالتمون رفتم. ولی هنوز خبری از اپروو شدن ویزا نیست. کسی از دوستان هست که تازگی خبر گرفته باشه. اگر کسی از دوستان هست بفرمایید چه سنتری و اینکه چقدر طول کشیده. سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)