صفحه 12 از 117 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

نقل قول نوشته اصلی توسط GolZ نمایش پست ها
    B2 to F1
    سلام به همگی‌،

امیدوارم کسی‌ اینجا باشه بتونه منو راهنمائی کنه.
    من در حال حاضر با ویزاB2 در آمریکا هستم واسه دکترا پذیرش گرفتم و می‌خوام ویزامو تبدیل کنم اما تا پایان ویزاB2 و پایانI-20 حدوداً ۲ماه وقت دارم
    اینترنشنال آفیس به من گفت که پروسه تبدیل ویزا از داخل آمریکا و از طریق USCISحدودا ۶۰-۹۰ روز طول می‌کشه و احتمال این هست که به ترم نرسی ولی‌ اگه از طریقه سفارت خارج از آمریکا اقدام کنی‌ شاید این روند سریعتر باشه
    من قبلا ایتالیا دانشجو بودم و تاحالا ۲بار ویزا توریستی گرفتم از ایتالیا و هر دو بار بدون clearance و همون روز مصاحبه ویزا رو به من دادن
    با توجه به اینکه اقامت ایتالیای من تموم شده و همهٔ اعضای خانواده من اینجا هستن و خودم فایل مهاجرت دارم می‌خواستم ببینم بهتره که من از همین‌جا اقدام کنم واسه تبدیل ویزا یا اینکه برگردم ایتالیا و از طریق سفارت در ایتالیا واسه ویزا دانشجویی‌ اقدام کنم...فکر می‌کنین چقدر احتمال داره که ویزا ندن
    ممنون
    شما با داشتن فایل مهاجرتی چه جوری میخواهید تقاضای ویزای غیر مهاجرتی F1 بدید؟ از این نظر فرقی‌ بین اقدام برای F1 از داخل یا خارج آمریکا نیست. توی فرم تبدیل ویزا در داخل آمریکا یا فرم تقاضای ویزا از خارج آمریکا یکی‌ از سوال‌هایی‌ که می‌پرسه اینه که آیا فایل مهاجرتی دارید یا نه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان. کسی میدونه ایا میشه ویزای کوتاه مدت J1(6 ماهه) را داخل امریکا به F1 و یا ویزای سه ساله کار تبدیل کرد یا خیر؟ و اینکه این نوع ویزا با توجه به کوتاه مدت بودنش قابل تمدید هست؟ با توجه به اینکه مشمول قانون دو سال خروج نباشیم.

Junior Member

سلام

تاپیک رو خوندم ولی به این سوال جواب داده نشده بود که آیا امکان تغییر ویزای f1 سینگل به مولتی هست؟
    لطفا یه راهنمایی بکنید. خانم من الان 6 ماهه آمریکاست و بورسیه کامل هستش. ولی سینگل دادن بهش. چیکار باید بکنه که مولتی بشه ؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

داخل آمريكا امكان تغيير از سينگل به مالتيپل نيست. براي گرفتن ويزاي مالتيپل بايد به يك سفارت مراجعه و تقاضاي ويزاي جديد بكنيد. البته اگه شانس بياريد و بهتون مالتيپل بدن. به من ويزاي دوم رو هم سينگل دادن. پستهاي تاپيك ويزاي مالتيپل رو هم بخونيد. در پستهاي قبلي همين تاپيك تبديل ويزا هم در مورد نكات مربوط به ويزاي مالتيپل توضيح دادم.

در پاسخ سوال مربوط به J1 هم امكان تمديد ويزاي J1 شش ماهه وجود نداره. در صورتيكه مشمول ممنوعيت دو ساله نباشيد، امكان تغيير ويزا به F1 يا H1 يا بقيه انواع ويزا وجود داره. در پستهاي قبلي همين تاپيك اطلاعات در مورد پروسه تبديل ويزا وجود داره.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام

ببخشید دوستان میشه کسی اگر اطلاع داره به من بگه :
    اگر کسی که با ویزای F1 ریجکت شده و F2 گرفته , آیا تبدیل STATUS به F1 ئر آمریکا مشکل ایجاد میشه؟ آیا موردی بوده که بعد از ریجکت F1 و گرفتن F2 تونسته تغییر STATUS به F1 داده باشه؟؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام

ببخشید دوستان میشه کسی اگر اطلاع داره به من بگه :
    اگر کسی که با ویزای F1 ریجکت شده و F2 گرفته , آیا تبدیل STATUS به F1 ئر آمریکا مشکل ایجاد میشه؟ آیا موردی بوده که بعد از ریجکت F1 و گرفتن F2 تونسته تغییر STATUS به F1 داده باشه؟؟؟؟
    بستگي داره كه اون رجكت تحت چه عنواني بوده باشه. اگه ٢١٤ب بوده كه اصلا اهميت نداره. ٢١٤ب صرفا نظر شخصي اون افسري هست كه رجكت كرده. اين همه آدم هستن كه با ٢١٤ب رجكت ميشن و بعد ميرن سفارت ديگه ويزا مي گيرن. خود من سر هر دو تا ويزام اول يك بار ٢١٤ب خوردم و در اقدام بعدي ويزا گرفتم. در مورد شما هم اگه F1 رو با ٢١٤ب رد شديد، اصلا چيز مهمي نيست. توي آمريكا به راحتي مي تونيد تقاضاي تبديل F2 به F1 بكنيد. البته با توجه به نكاتي كه در پستهاي قبلي من و بقيه دوستان توضيح داديم. به خصوص توضيحات دوستمون usta.

B2 to F1
    سلام به همگی‌،

امیدوارم کسی‌ اینجا باشه بتونه منو راهنمائی کنه.
    من در حال حاضر با ویزاB2 در آمریکا هستم واسه دکترا پذیرش گرفتم و می‌خوام ویزامو تبدیل کنم اما تا پایان ویزاB2 و پایانI-20 حدوداً ۲ماه وقت دارم
    اینترنشنال آفیس به من گفت که پروسه تبدیل ویزا از داخل آمریکا و از طریق USCISحدودا ۶۰-۹۰ روز طول می‌کشه و احتمال این هست که به ترم نرسی ولی‌ اگه از طریقه سفارت خارج از آمریکا اقدام کنی‌ شاید این روند سریعتر باشه
    من قبلا ایتالیا دانشجو بودم و تاحالا ۲بار ویزا توریستی گرفتم از ایتالیا و هر دو بار بدون clearance و همون روز مصاحبه ویزا رو به من دادن
    با توجه به اینکه اقامت ایتالیای من تموم شده و همهٔ اعضای خانواده من اینجا هستن و خودم فایل مهاجرت دارم می‌خواستم ببینم بهتره که من از همین‌جا اقدام کنم واسه تبدیل ویزا یا اینکه برگردم ایتالیا و از طریق سفارت در ایتالیا واسه ویزا دانشجویی‌ اقدام کنم...فکر می‌کنین چقدر احتمال داره که ویزا ندن
    ممنون
    من فکر میکنم بخاطر اقامت ایتالیا اینقدر به شما هر بار راحت ویزا دادن. اگه جای شما بودم به هیچ وجه از امریکا خارج نمیشدم به جاش دنبال راه سریعترواسه تغییر ویزا میگشتم . من یجا خوندم UCSIS یه هزینه ای میگیره و با premium processing زودتر کار رو انجام میدن . البته این رو واسه تبدیل B2 به E2 خونده بودم و نمیدونم B2 به F1 هم شامل میشه یا خیر. دوستان صاحب نظر و مطلع راهنمایی کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    شما با داشتن فایل مهاجرتی چه جوری میخواهید تقاضای ویزای غیر مهاجرتی F1 بدید؟ از این نظر فرقی‌ بین اقدام برای F1 از داخل یا خارج آمریکا نیست. توی فرم تبدیل ویزا در داخل آمریکا یا فرم تقاضای ویزا از خارج آمریکا یکی‌ از سوال‌هایی‌ که می‌پرسه اینه که آیا فایل مهاجرتی دارید یا نه.
    ممنون از توجه شما اما هستند کسانی‌ که با وجود داشتن فایل مهاجرت موفق به گرفتن ویزا دانشجویی‌ شدن هرچند امکان ردّ شدن ویزا هم هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    من فکر میکنم بخاطر اقامت ایتالیا اینقدر به شما هر بار راحت ویزا دادن. اگه جای شما بودم به هیچ وجه از امریکا خارج نمیشدم به جاش دنبال راه سریعترواسه تغییر ویزا میگشتم . من یجا خوندم UCSIS یه هزینه ای میگیره و با premium processing زودتر کار رو انجام میدن . البته این رو واسه تبدیل B2 به E2 خونده بودم و نمیدونم B2 به F1 هم شامل میشه یا خیر. دوستان صاحب نظر و مطلع راهنمایی کنند.
    ممنون از راهنمائیتون. متاسفانه این راه فقط برای انواع خاصی‌ از ویزا کار هست و ویزا دانشجویی‌ رو شامل نمی‌شه..من تصمیم گرفتم بمونم و از داخل آمریکا اقدام کنم. امیدوارم توی این مدت کم بتونم ویزا رو تبدیل کنم

رشته و دانشگاه

ممنون از توجه شما اما هستند کسانی‌ که با وجود داشتن فایل مهاجرت موفق به گرفتن ویزا دانشجویی‌ شدن هرچند امکان ردّ شدن ویزا هم هست.
    خود من هم خیلی‌‌ها رو سراغ دارم که در لاتاری شرکت کردن یا فامیل سیتیزن داشتن، ولی‌ تونستن ویزای F بگیرن. شرکت کردن در لاتاری یا فامیل سیتیزن داشتن در آمریکا با داشتن "فایل مهاجرتی" متفاوته. فایل مهاجرتی داشتن یعنی‌ اینکه شما به صورت رسمی‌ برای مهاجرت به آمریکا تشکیل پرونده دادید (یا کسی‌ به نیابت از شما تشکیل پرونده داده). مواردی که می‌گید آیا فقط در لاتاری شرکت کردن یا اینکه واقعا فایل مهاجرتی داشتن؟ شما وقتی‌ فایل مهاجرتی داشته باشید، این در تضاد با ۲۱۴ب هست. طبق بند ۲۱۴ب افسر فرض رو برای همه متقاضیان ویزای غیر مهاجرتی (مثل F یا B ) بر این میذاره که قصد موندن در آمریکا رو دارن و متقاضی ویزا موظفه افسر رو متقاعد کنه که قصد موندن در آمریکا نداره. داشتن فایل مهاجرتی دلیل کاملاً رسمی‌ هست که متقاضی قصد موندن در آمریکا رو داره. از این نظر تفاوتی بین اقدام برای ویزا در داخل و خارج آمریکا نیست. حالا یه وقت هست که اون افسر پرونده متوجه نمیشه که طرف فایل مهاجرتی داره، خوش شانسی‌ طرفه. ولی‌ وقتی‌ ببینه طرف فایل مهاجرتی داره، طبق ۲۱۴ب رجکت میکنه. به هر حال اقدام از داخل آمریکا برای شما بهتره تا از خارج آمریکا. نتیجه رو هم اینجا اطلاع بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)