صفحه 3 از 117 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : changing B1/B2 TO F1

[QUOTE=hosseinab;538698]100%

i do not think that you need to obtain another VISA. if you have the SEVIS just change the status. thats it.[/QUOTE
    thanks for the help. I know that it's possible but I would like to know if someone else could change his status. I just have 2 months to spring semester and it seems that it is not enough for this process.

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا

تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی
    سلام
    یک وکیلی به من گفته در ازاي گرفتن پولي میتوانم ویزای توریستی برات بگیرم
    وقتی وارد آمریکا شدی بعد از 60 روز میتوانی ویزای دانشجویی بگیری
    به نظر شما چنین کاری امکانش هست که ویزای توریستی رو به ویزای دانشجویی تبدیل کرد ؟
    این کار رو انجام بدم ؟
    ویرایش توسط hossein2266 : November 21st, 2011 در ساعت 11:39 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر ویزای F2 به F1 در داخل آمریکا

سلام

خانوم من الان بهمراه من تو آمریکا هست. ایشون یه پذیرش مستر ازیک دانشگاهی داره. میخاد با I-20 اون دانشگاه برای تغییر ویزا از f2 به f1 اپلای کنه که تا وقتی که پذیرش از دانشگاه دیگری (که بهتره) می آید بتونه پروسه تغییر ویزا رو سریعتر انجام بده (یعنی هدف درس خوندن تو دانشگاهی غیر از اونیه که برای تغییر ویزا اپلای کردیم). بعد که ویزا گرفت بره و در دانشگاه دوم (نه اونی که باهاش تغییر ویزا داده) ثبت نام کنه. کسی میدونه این کار شدنیه یا نه و اگر میشه مراحلش چیه؟ آیا باید حتما تو دانشگاه اول ثبت نام بکنه بعد ترنسفر کنه به دانشگاه دوم یا نه میتونه قبل ثبت نام ترنسفر کنه؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی به ذهنتون میرسه بهم بگید

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan20021363 نمایش پست ها
    تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی
    سلام
    یک وکیلی به من گفته در ازاي گرفتن پولي میتوانم ویزای توریستی برات بگیرم
    وقتی وارد آمریکا شدی بعد از 60 روز میتوانی ویزای دانشجویی بگیری
    به نظر شما چنین کاری امکانش هست که ویزای توریستی رو به ویزای دانشجویی تبدیل کرد ؟
    این کار رو انجام بدم ؟

دوست عزيز سلام

چنين مواردي مصداق تقلبه. شما در صورتي مي تونيد ويزاي دانشجويي بگيريد كه از دانشگاههاي امريكا پذيرش داشته باشيد. اينكه شما به صورت حضوري با اساتيد دانشگاهي در امريكا ملاقات كنيد شانس گرفتن پذيرش براي شما رو در حالت كلي زيادتر مي كنه اما باز همه چيز به خودتون و رزومتون بستگي داره و فردي كه به شما اين پيشنهادو داده كار خارق العاده اي در اين زمينه نميتونه انجام بده، موفق باشيد.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaaa نمایش پست ها
    ببخشید نمی دونم مربوط به این فروم میشه یا نه.....type of visa: D یعتی چی؟
    یعنی اینکه :آمریکا ویزا های مختلفی مثل مهاجرتی و یا غیر مهاجرتی داره که هر کدوم انواع مختلفی دارن، مثلا دانشجویی که غیر مهاجرتی است و بحث اکثر بچه های فروم است. و اکثرا ویزای F رو شامل میشن.
    اطلا عات بیشتر فایل زیر رو نگاه کن!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

سلام دوستان
    من با ویزای توریستی دارم میروم آمریکا ، میخواستم بدونم در صورتی که من بتوانم آنجا از یک شرکتی موقعیت کار بگیرم میتوانم از همانجا برای تغییر ویزام اقدام کنم ؟ و اگه کسی از بچه ها شرایط مشابه داشت خوشحال میشم من را بیشتر راهنمایی کند/..
    مرسی از کمکتان

Junior Member

سلام.
    امکان تبدیل ویزا هست هم برای کار h1b هم برای دانشجویی. اما برای ویزای کار یک سهمیه سالانه هست و یه سری شرایط دیگه. به نظر من بهترین مرجع برات سایت USCIS هست. یک سری اطلاعات کلی می تونین بدست بیارین.
    http://www.uscis.gov/portal/site/usc...00b92ca60aRCRD
    نقل قول نوشته اصلی توسط narsy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با ویزای توریستی دارم میروم آمریکا ، میخواستم بدونم در صورتی که من بتوانم آنجا از یک شرکتی موقعیت کار بگیرم میتوانم از همانجا برای تغییر ویزام اقدام کنم ؟ و اگه کسی از بچه ها شرایط مشابه داشت خوشحال میشم من را بیشتر راهنمایی کند/..
    مرسی از کمکتان

بچه ها شما کسی در آمریکا سراغ ندارید که با این روش ویزاشو تبدیل کرده باشه که بتوانه من را راهنمایی کته ؟

Junior Member

سلام به دوستان
    من با ویزای F2 با همسرم 2 ماه هست که وارد آمریکا شدیم. ضمنا برای دانشگاه اینجا اقدام کردم و پذیرش برای ترم آینده اومده. لطفا بفرمایید برای تبدیل ویزا چه کارهایی باید انجام بدم ؟ و چه مدارکی لازمه .
    ممنون

Junior Member

سلام می خواستم بدون تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار راحتر هست یا ویزای دانشجویی؟ و دیگه اینکه تا I20 از طرف دانشگاه صادر نشه ویزام رو تبدیل نمی کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)