صفحه 4 از 117 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط iMang نمایش پست ها
    من در حال حاضر ویزای B1 دارم و تا دو ماه دیگه باید وارد امریکا بشم، آیا می تونم بعد از ورود ویزامو تبدیل به M-1 کنم و در یک کالج ثبت نام کنم، ممنون میشم اگه جواب بدین.
    من توریستی به دانشجویی دیدم که با زحمت نسبتا زیاد انجام شده.
    ویرایش توسط Industrial88 : November 30th, 2012 در ساعت 11:28 PM دلیل: پینگلیش

سلام من با ویزای b1 وارد امریکا شده ام برای شرکت در دو کنفرانس . الان می خوام نوع ویزا رو تبدیل کنم به J1 . مسئله اینجاست که اولا بر اساس یک دعوتنامه از سازمانی که دانشگاه نیست . می توانم اقدام کنم یا حتما بادی از طرف دانشگاه 1i20 و مدارکی از این قبیل داشته باشم .بر این اساس دعوت شده ام تا کارهای تحقیقاتی خود را در آن سازمان انجام دهم آیا می توانم نوع ویزای خود را تبدیل کنم ؟
    2- برای تبدیل نوع ویزا فقط لازم هست فرم های مربوطه پر شوند ومدارک ضمیمه شوند. نیاز به مصاحبه هست یا خیر ؟ این فرم ها را به کجا باید بفرستم .
    3- چگونه با DHS office تماس بگیرم. هر چه در سایت هاشون می گردم چیزی پیدا نمی کنم.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

من H1B هستم . من ویزامو از F1 به H1B تبدیل کردم اخیرا، تاریخه شروع کارم اول آگوست هستش ،حالا میخام برام دوبی واسه ویزا، میخام بدونم برام مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر ویزای F2 به F1 در داخل آمریکا

سلام دوستان
    براي تغيير ويزاي f2 بهf1 در ذاخل آمريكا ميتوانيد از سيستم online application موسوم به ELIS استفاده كنيد اين سيستم از 18 مي 2012 .active شده ودر اين روش نيازي به پست كردنsupporting documentsنيست. تنها با رفتن به وبسايت USCIS و search كردن كلمه ELIS در قسمت search bar مي تونيد براي خودتون account بسازيد و فرم I-539 رو كه مخصوص change of status در داخل آمريكا از F2 به F1 و چند نوع ديگه ار change of status ميشه پر كنيد. بعد هم در همون زمان apply كردن ميتونيد scan از تمامي مدارك رو upload كنيد. پيش از اين تنها application رو ميشد از طريق online پر كرد و بايد مدارك لازم با پست فرستاده ميشد كه الان با اين امكان جديد كار به مراتب راحت تر شده. ضمنا اگر از روش قبلي موسوم به E-Filing براي application for the change of status اقدام كرديد و الان case شما در USCIS در حال بررسي هست امكان اينكه بشه application شما رو با سيستم جديد بررسي كنند نيست و بايد دوباره از طريق ELIS جداگانه apply كرده و fee پرداخت كنيد كه من توصيه نميكنم ضمنا در اين روش جديد بررسي سريعتر انجام ميشه

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

سلام

دوستان من دارم برای fall 2012 برای مستر عمران میرم ایتالیا ! سال اول در دانشگاه ایتالیایی هست و سال دوم رو میشه در دانشگاه columbia in NY درس خوند و dual degree گرفت ! حالا سوال من اینه که بعد پایان سال دوم میشه برای کار در امریکا موند ! ؟ منظورم اینه که اگر کار گیر بیارم (پسرعمم نیویورک زندگی میکنه و هم رشته خودمه و کارش هم عمرانه و احتمالا بتونه برای من کاری کنه ) برای من ویزا صادر میشه برای کار ؟ یا میگن باید برگردی ایتالیا و از همونجا درخواست بدی !!!؟

یعد از پایان تحصیل در امریکا مهلتی برای پیدا کردن کار میدن یا باید سریعا از کشور خارج شد ؟

اگر کار گیر نیارم و بخوام phd بخونم و پذیرش هم بگیرم , ویزای دانشجویی رو تمدید میکنن یا میگن از کشور خارج شو و دوباره درخواست ویزای دانشجویی کن ! ؟

پیشاپیش ممنون

مرسی از دوستان

سلام
    من واسه تغییر نوع ویزا از B1بهJ1 اقدام کردم.کسی میدونه چقدر طول میکشه؟توی سایت uscisنوشته 2.5 ماه.ایا واسه کسایی که از طریق ELISاقدام کردن بازم 2.5 ماه هست؟

سلام
    این روند تغییر ویزا معمولا چقدر طول می کشد؟

Junior Member hadinayebi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS chemistry/tabriz uni ******* MS Organic chemistry/sharif uni

سلام دوستان
    کسی بوده که ویزای f2 رو به F1 تغییر داده باشه؟

من همسرم اولش با ویزای F2 میاد ولی خودشم سال بعد اقدام می کنه واسه پذیرش
    حالا چند تا سوال؟
    اینکه اگه حین اینکه ویزاش F2 هست اقدام به پذیرش کنه مورد نداره؟
    بعد پروسه تغییر ویزا چطوریه؟
    و اینکه برای تغییر داخل آمریکا اقدام می کنه یا باید برا مصاحبه تو سفارتی خارج از آمریکا اقدام کنه واسه گرفتن (یا به قولی تغییر ویزاش به ) F2؟
    ممنونم

Junior Member

تغییر ویزای f2 به f1 معمولا چقدر زمان میبره و اگر دیرتر از شروع کلاسها باشه تا چه زمانی فرصت داره؟ لطفا اگر کسی اطلاع داره بگه.

Junior Member

من و همسرم هردو F1 بدون فاند درخواست دادیم و پس از مصاحبه رفتیم برای Clearance . اگر بخواهیم یکی از ویزاهامون رو F2 کنیم بهترین زمان با حداقل هزینه و گرفتاری کی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)