صفحه 50 از 117 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

ایمیلی که بعد از درخواستتون دریافت میکنید همچین چیزی هست:

A case already filed in USCIS ELIS

no-reply@uscis.dhs.gov

Thank you for your inquiry dated XXX, regarding the status of your I-539 - Application To Extend/Change Nonimmigrant Status.

Our system shows that a Service Request was created for you on XXX regarding the status of your XXX. Your Service Request was assigned to the California Service Center and given Referral ID number XXX...CSC.

The California Service Center should respond to you within 15 days from the date the Service Request was created informing you of what the office has done to resolve the issue you raised. If you do not receive a response to your inquiry or further notice concerning your case within 30 days, please contact the USCIS Customer Contact Center for additional information.

نقل قول نوشته اصلی توسط diamond2015 نمایش پست ها
    وقتی وارد پروفايل الیس تون میشید پایین صفحه یه گزینه هست به اسم Status check یا یه همچین چیزی. روش کلیک کنید و در صفحه جدید یک پروفايل بسازید بعد هم رسیپت نامبرتون رو اد کنید. اونجا میتونید تاریخی که درخواست service request کردین و کد referral رو ببینید.
    امیدوارم زودتر خبرهای خودتون رو شیر کنید.
    دوست عزیز در پایین صفحاه الیس یه گزینه هست به اسم My case status که وقتی روش کلییک میکنم میره به این سایت :
    https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do

منظورتون اینه که تو این سایت Sign up کنم؟ و اینجا اکانت درست کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rf-en نمایش پست ها
    دوست عزیز در پایین صفحاه الیس یه گزینه هست به اسم My case status که وقتی روش کلییک میکنم میره به این سایت :
    https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do

منظورتون اینه که تو این سایت Sign up کنم؟ و اینجا اکانت درست کنم؟
    متاسفانه من با گوشیم آن هستم و این لینک برام باز نمیشه. در صفحه الیستون همون MY STATUS CHECK رو که بزنید صفحه ای باز ميشه که نوشته case status online. پایینش نوشته account login و sign up.
    Sign up که کردید شماره رسیدن رو اد کنید.
    اونجا case history هست که روز درخواست سرویس و نتیجشو بعد از چند روز مینویسه

دوستانی که روند تغییر وضعیت از f2 به f1 رو دنبال میکنند یه سوال!!!

کسی میدونه این داستان Infopass چیه؟ یعنی میشه وقت گرفت رفت با کارمند های اداره مهاجرت از نزدیک صحبت کرد؟ تاثیری داره؟ کسی این کار کرده تا حالا؟

لطفا اگه تجربه ای در این زمینه دارید به اشتراک بزارید ممنون میشم. براتون آرزوی موفقیت داارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - شريف

دوستان ما امروز تماس گرفتیم، درخواست expedite کردیم و یه سری موارد مطرح کردیم ( از جمله مسائل مالی و نرسیدن به ترم)، بهمون گفتن که درخواست شما ثبت شد ولی هیچ کد رهگیری ندادند و گفتن که تا 5 روز براتون ایمیل می اد و از نتیجه خبر دار میشین!!
    این یعتی اینکه time service request برامون پر شده !؟!؟
    یا باید دقیقا بگیم که ما time service request می خوایم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Javadshafiei نمایش پست ها
    دوستان ما امروز تماس گرفتیم، درخواست expedite کردیم و یه سری موارد مطرح کردیم ( از جمله مسائل مالی و نرسیدن به ترم)، بهمون گفتن که درخواست شما ثبت شد ولی هیچ کد رهگیری ندادند و گفتن که تا 5 روز براتون ایمیل می اد و از نتیجه خبر دار میشین!!
    این یعتی اینکه time service request برامون پر شده !؟!؟
    یا باید دقیقا بگیم که ما time service request می خوایم!
    دوست عزیز شما اون اکانتی که در چند پست بالا توضیح داده رو باز کردین؟ از اونجا میتونیم متن درخواست هایی که دادیم رو با هم مقایسه کنیم شاید فرق این expedite و service request برامون مشخصتر بشه.

دوستانی که روند تغییر وضعیت از f2 به f1 رو دنبال میکنند یه سوال!!!

کسی میدونه این داستان Infopass چیه؟ یعنی میشه وقت گرفت رفت با کارمند های اداره مهاجرت از نزدیک صحبت کرد؟ تاثیری داره؟ کسی این کار کرده تا حالا؟

لطفا اگه تجربه ای در این زمینه دارید به اشتراک بزارید ممنون میشم. براتون آرزوی موفقیت داارم.
    گویا تاثیری نداره. یکی از اعضای فروم trackitt این کار رو کرده بود. افیسرهای اداره مهاجرت لوکال کمکی نکرده بودن ولی بهش گفته بودن اگه اینترنشنال آفيس با USCIS تماس بگیره احتمال خیلی کمی هست که بررسی پرونده سریعتر انجام بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط diamond2015 نمایش پست ها
    گویا تاثیری نداره. یکی از اعضای فروم trackitt این کار رو کرده بود. افیسرهای اداره مهاجرت لوکال کمکی نکرده بودن ولی بهش گفته بودن اگه اینترنشنال آفيس با USCIS تماس بگیره احتمال خیلی کمی هست که بررسی پرونده سریعتر انجام بشه.
    ممنون از راهنمایتون. دوست عزیز میشه بگین شما کی اپلای کردین و الان پروندتون تو چه وضعیتی قرار داره؟ شما از Service Request که دادین تونستین بعد از 15 روز ازشون جواب درست حسابی بگیرین؟ تغییری در روند بررسی پروندتون ایجاد کرد؟
    موفق باشین

جهت اطلاع. ...دوستان این پیامی است که تو پرفایل من بعد از اینکه درخواست service request دادم ظاهر شده !!!!!

.On *******, your inquiry about why your case is taking longer than our processing time, referral number ******************CSC, was assigned to an officer for response.

لطفا اگه از دوستان expedite کردن بگن مسیج اونا به چه شکلی هست تو پرفایلشون ...
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - شريف

جهت اطلاع. ...دوستان این پیامی است که تو پرفایل من بعد از اینکه درخواست service request دادم ظاهر شده !!!!!

.On *******, your inquiry about why your case is taking longer than our processing time, referral number ******************CSC, was assigned to an officer for response.

لطفا اگه از دوستان expedite کردن بگن مسیج اونا به چه شکلی هست تو پرفایلشون ...
    ممنون
    برای من این اومده:
    On XXXX , 2015, your request to have your case expedited, referral number XXXXXXXXXCSC, was assigned to an officer for response.

پس به نظر می رسه این دو تا باهم فرق دارن!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)