صفحه 55 از 117 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

دوستان يه سوال، اگه ويزاي ما وسط ترم يعني اكتبر مثلا بياد، و ما ديفر كرده باشيم، چه كار بايد بكنيم؟ مشكلي پيش مياد؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تاحالا تونسته بعد از اتمام مدت زمان ویزای J-1 و در شرایط استفاده از فاند دولت امریکا برای Two-Year Home Residency Requirement معافیت بگیره؟
    من ویزای J-1 دارم و از فاند NIH استفاده میکنم. میخوام ویزای F-1 بگیرم ولی نیاز به معافیت از قانون بالا رو دارم.
    ممنون میشم هرچه سریعتر راهنمایی کنید که چطور میشه اینکارو کرد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bomzic نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تاحالا تونسته بعد از اتمام مدت زمان ویزای J-1 و در شرایط استفاده از فاند دولت امریکا برای Two-Year Home Residency Requirement معافیت بگیره؟
    من ویزای J-1 دارم و از فاند NIH استفاده میکنم. میخوام ویزای F-1 بگیرم ولی نیاز به معافیت از قانون بالا رو دارم.
    ممنون میشم هرچه سریعتر راهنمایی کنید که چطور میشه اینکارو کرد!
    اینکه فاند NIH دارید و چه تاثیری داره رو نمی دونم، ولی یکی از دوستان من نامه از دانشگاه گرفت که دانشگاه دولتی نیست و دانشگاه خصوصیه و این قانون شامل موسسات خصوصی نمیشه و تونست معافیت بگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leolio نمایش پست ها
    اینکه فاند NIH دارید و چه تاثیری داره رو نمی دونم، ولی یکی از دوستان من نامه از دانشگاه گرفت که دانشگاه دولتی نیست و دانشگاه خصوصیه و این قانون شامل موسسات خصوصی نمیشه و تونست معافیت بگیره.
    ممنون بابت پاسختون
    خب احتمالا دوست شما از Fellowship دانشگاه استفاده میکرد. متاسفانه دانشگاه من دولتیه. ممکنه آدرس ایمیل دوستتون رو برام بفرستید تا ازشون بپرسم شرایط معافیت رو؟
    بازم ممنون

دوستان جواب Service Request بعد از 15 روز:

The status of this service request is:

Thank you for your inquiry. This notice acknowledges receipt of your status inquiry concerning a pending ELIS I-539 application. Your case is currently located within the division assigned to adjudicate ELIS I-539 workload. We recognize your interest in the final adjudication of your pending application and are aware of the difficulties caused by any processing delay. The California Service Center is committed to processing this workload and will be making every effort to adjudicate your case in a timely manner

لطفا کسی نظری داره بقرمایید.

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

دوست عزیز شما چه نوع درخواستی داده بودین؟؟ اسم دقیقش رو میشه بگین؟؟ خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rf-en نمایش پست ها
    دوستان جواب Service Request بعد از 15 روز:

The status of this service request is:

Thank you for your inquiry. This notice acknowledges receipt of your status inquiry concerning a pending ELIS I-539 application. Your case is currently located within the division assigned to adjudicate ELIS I-539 workload. We recognize your interest in the final adjudication of your pending application and are aware of the difficulties caused by any processing delay. The California Service Center is committed to processing this workload and will be making every effort to adjudicate your case in a timely manner

لطفا کسی نظری داره بقرمایید.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanshokooh نمایش پست ها
    دوست عزیز شما چه نوع درخواستی داده بودین؟؟ اسم دقیقش رو میشه بگین؟؟ خیلی ممنون
    Type of service requested:
    -- Outside Normal Processing Times - ELIS

Junior Member

سلام به همه دوستان !
    من یه سوالی دارم ! من الان با ویزای F2 و مالتی در امریکا هستم و پذیرش دانشگاهم درست شده. حالا باید Status رو تبدیل به F1 کنم که خوب دوستان پروسه اون رو توضیح دادن ولی سوال من اینه که بعد از اتمام پروسه ، آیا توی پاسپورت من Visa Stamp چسبیده میشه؟ و اگر بلی نوع ویزا سینگل خواهد بود یا مالتی؟ جوابی که از بخش International دانشگاه گرفتم این بود که Visa Stamp توی پاسپورت تو زده نمیشده ولی تا زمانی که آمریکا باشی و Status رو حذف کنی مشکلی نیست ولی اگر خارج بشی برای ورود مجدد باید بری سفارت چون ویزای قبلیت باطل شده و طبیعتا اگر برم سفارت سینگل یا مالتی بودن اون بستگی به سفارت داره.
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirazee نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان !
    من یه سوالی دارم ! من الان با ویزای F2 و مالتی در امریکا هستم و پذیرش دانشگاهم درست شده. حالا باید Status رو تبدیل به F1 کنم که خوب دوستان پروسه اون رو توضیح دادن ولی سوال من اینه که بعد از اتمام پروسه ، آیا توی پاسپورت من Visa Stamp چسبیده میشه؟ و اگر بلی نوع ویزا سینگل خواهد بود یا مالتی؟ جوابی که از بخش International دانشگاه گرفتم این بود که Visa Stamp توی پاسپورت تو زده نمیشده ولی تا زمانی که آمریکا باشی و Status رو حذف کنی مشکلی نیست ولی اگر خارج بشی برای ورود مجدد باید بری سفارت چون ویزای قبلیت باطل شده و طبیعتا اگر برم سفارت سینگل یا مالتی بودن اون بستگی به سفارت داره.
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنین
    وقتی از داخل خاک امریکا بخوان تغییر status اف تو به اف وان انجام بدین, هیچ ویزایی در پاسپورت شما استمپ نمیشه.بلکه uscis یه نامه به شما میده که همون نامه نشون دهنده این هست که با درخواست تغییر status شما در امریکا موافقت شده. و در واقع این تغییر status با ویزایی که خارج از امریکا و توی سفارت میگیرین فرق داره و دیگه مالتی یا سینگل نداره. اگه شما تبدیل status انجام دادین و در طول مدت تحصیل به ایران سفر کردید باز باید برید سفارت و ویزای مجدد بگیرید.چون این کاری که در داخل امریکا انجام میدید در واقع تغییر status هست نه تبدیل ویزا.و ویزای اف توی شما با تغییر status باطل میشه حالا چه مالتی باشه چه سینگل.
    ویرایش توسط hope2014 : August 19th, 2015 در ساعت 06:54 AM

دوستان کسی اخیرا درخواست Expedite داده؟ اگه کسی این درخواست رو داده لطفا نتیجه اش و جوابی که گرفته رو به اشتراک بزاره.... خیلی ممنون میشم. موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)