صفحه 57 از 117 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

نقل قول نوشته اصلی توسط nedasky نمایش پست ها
    تا انجایی که من می دونم ای۲۰ سفارت و ای۲۰ تغییر استتوس یکی است . چون هر دو را انجام دادم.
    توضیحات بند 3 آی 20 تغییر استتوس و سفارت متفاوت هستند. ولی نمیدونم آیا این توضیحات ماهیت ای 20 رو هم تغییر میده یا نه!!!!!!

در بند 3 آی 20 تغییر استتوس نوشته:

Initial Attendance - Change of Status Requested

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط rf-en نمایش پست ها
    دوست عزیز ماجرایی که شما توضیح دادید به نظر من کمی پیچیده است!

1- اول اینکه مگه میشه همزمان به تغییر استتوس در داخل خاک آمریکا و گرفتن ویزا از خارج آمریکا اقدام کرد؟ آیا فکر نمیکنید که شما باید این اپلیکیشنتون رو در USCIS ، ابتدا withdraw میکردین بعدش میرفتن از خارج از کشور آمریکا برا ویزا اقدام میکردید؟

2- همانطور که میدونید ای 20 تغییر استتوس با آی 20 که داده شده برا سفارت با هم متفاوته. آیا وقتی دانشگاه یه ای 20 دیگه برا شما برای سفارت صادر میکنه به نظر شما آیا اون ای 20 که برا تغییر استتوس داده شده بود valid میمونه؟

این موضوع جالبی هست برا من. امیدوارم دوستانی که تجربه و اطلاعات زیادی در این زمینه دارن کمک کنند.
    ممنون
    مرسی از پاسختون. والا ما دو تا نامه withdrawal فرستادیم به سنترهای کالیفرنیا و ورمونت اما با خود USCIS که تماس گرفتیم گفتن withdraw کردن ضروری نیست.
    valid بودن i-20 که به تاریخ و sevise هستش فکر کنم. اما توی i-20 که دانشگاه داده بود نوشته بود initial attendance and change of status که فکرکنم کفایت میکنه.

آره این کیس ما خیلی پیچیده هستش. کمتر از 3 ساعت دیگه مصاحبه انجام میشه، نتایج رو حتما اینجا می نویسم.

Member
    رشته و دانشگاه

البته فکر میکنم کیس انقدر پیچیده بوده دوستان یه برداشت اشتباه کردن همسر من با i-20 که من سال پیش براش گرفتم و مصاحبه f2داشته دوباره داره برای ویزای f2 مصاحبه میشه. پس بحث initial attendance یا change of statusنیست. این i20 قبلا برای همین منظور استفاده شده خوبم جواب داده من میخوام بدونم چون تقربیا 10 ماه از طدورش میگذره هنوز اکیه استفاده ازش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyares67 نمایش پست ها
    البته فکر میکنم کیس انقدر پیچیده بوده دوستان یه برداشت اشتباه کردن همسر من با i-20 که من سال پیش براش گرفتم و مصاحبه f2داشته دوباره داره برای ویزای f2 مصاحبه میشه. پس بحث initial attendance یا change of statusنیست. این i20 قبلا برای همین منظور استفاده شده خوبم جواب داده من میخوام بدونم چون تقربیا 10 ماه از طدورش میگذره هنوز اکیه استفاده ازش؟
    شما فرمودین دو تا مصاحبه میخواد انجام بشه یکی برای F1 و یکی هم برای F2
    من مورد توجهم مربوط به F1 بود.
    در مورد ای 20 که برای اف 2 هستش من فکر میکنم مشکلی نداره اون همچنان valid هستش.
    حالا امیدوارم مشکلی پیش نیاد و همون جا ویزای اف 1 رو بگیرن.
    ممنون. ما رو بی خبر نزارین منتظریم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rf-en نمایش پست ها
    شما فرمودین دو تا مصاحبه میخواد انجام بشه یکی برای F1 و یکی هم برای F2
    من مورد توجهم مربوط به F1 بود.
    در مورد ای 20 که برای اف 2 هستش من فکر میکنم مشکلی نداره اون همچنان valid هستش.
    حالا امیدوارم مشکلی پیش نیاد و همون جا ویزای اف 1 رو بگیرن.
    ممنون. ما رو بی خبر نزارین منتظریم
    نه من بد نوشتم. برای ویزای f1 کهمصاحبه اصلیش هست i-20 جدید داره. به علت نداشتن اینترنت هنوز خبری ندارم اما تو سایت واشنگتن کیس f1 به ready تغییر کرده و کیس f2 هنوز no status هست.

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان خوشبختانه همه چی به خیر گذشت و ویزای درجا ملتیپل f1 صادر شد. با توجه به کیس ما و اطلاعاتی که در اینجا به دست آوردم فکر میکردم حتما clearance میخوریم اما خداروشکر اکی شد.

دوستان

19 آگوست درخواست اکسپدایت دادم. امروز 24 آگ.ست ریجکت کردن.

به نظر شما بازم امیدوارم باشیم؟ من نهایت تا 8 سپتامبر فرصت دارم. اخرین روز حذف و اضافه

لطفا دوستان دیگه اگه اپدیتی دارن همه رو درجریان بزارن.

ممنون از همگی

دوستان امروز تماس گرفتم اکسپدایت دوم رو بدم قبول نکردن. گفتن باید حداقل 5 روز از روزی که اکسپدایتت ریجکت شده بگذره.

لطفا اگه کسی در مورد اکسپدایت دوم و .... تجربه ای داره راهنمایی بفرمایید ممنون

Junior Member

منم August 20th تلفنی درخواست Expedite دادم که دیروز رد شد.

Junior Member

کسی میدونه که فرایند security check به طور معمول چه قدر طول میکشه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)