صفحه 81 از 117 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Condensed matter physics

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

سلام به همگی
    جدیدا کسی از F2 به F1 تغییر استتوس داده که بگه قدر طول میکشه؟
    قبلا سه ماه طول میکشید الان من شنیدم تا هشت ماهم طول میکشه!
    پیش به سویکشور
    Cowboys

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed45630 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    سلام.
    یکی از آشنایان من آپریل امسال اپلای کرد و دو ماه و نیم بعد approve شد.
    موفق باشید.
    دوستان عزیز، اگر سؤالی در مورد GRE دارید که مایل هستید من به آن پاسخ دهم، لطفن سؤال را در مرتبط ترین تاپیک مطرح نمایید و "تنها" لینک آن را برای من به صورت پیام خصوصی بفرستید. از مطرح کردن سؤال به شکل خصوصی خودداری کنید.

Junior Member

سلام
    ببخشيد كه اگه اين سوالام تكراريه
    يك) اون برگشت ب كشور مبداء به مدت دو سال بعد از تموم شدن درس براي ويزاي اف وان وجودداره؟
    دو) من اگه بخوام براي ارشد يا دكتري بخوام ويزاي اف وان بگيرم و بخوام در طي تحصيل رشته و دانشگاهمو عوض كنم امكانش هست درخواست ويزاي اف وان رو بدون مشكل ب رشته و دانشگاه ديگه تغيير بدم؟ اگه تصميم بگيرم ارشدمو تموم كنم آيا آزادانه مي تونم براي يك اف وان ديگه اپلاي كنم؟

خيلي از كمكتون ممنونم

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MDaRaZ نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد كه اگه اين سوالام تكراريه
    يك) اون برگشت ب كشور مبداء به مدت دو سال بعد از تموم شدن درس براي ويزاي اف وان وجودداره؟
    دو) من اگه بخوام براي ارشد يا دكتري بخوام ويزاي اف وان بگيرم و بخوام در طي تحصيل رشته و دانشگاهمو عوض كنم امكانش هست درخواست ويزاي اف وان رو بدون مشكل ب رشته و دانشگاه ديگه تغيير بدم؟ اگه تصميم بگيرم ارشدمو تموم كنم آيا آزادانه مي تونم براي يك اف وان ديگه اپلاي كنم؟

خيلي از كمكتون ممنونم
    سلام.

1- مربوط به ویزای J هستش نه F
    2- بله میتونید زمانی که در امریکا هستید، به دانشگاه دیگه ای منتقل بشید. توضیه میکنم سایت زیر رو مطالعه کنید چون بنظر میرسه در مورد ویزای F اطلاعات چندانی ندارید؛

https://travel.state.gov/content/vis...e/student.html
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed45630 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    الان تو سایتشون زده هم ورمونت و هم کالیفرنیا دو ماه و نیم طول می کشه ماهم خودمون هنوز منتظریم

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام دوستان عزیز
    من یه سوال دارم لطفا دوستان اگه اطلاعاتی دارن راهنماییم کنن .
    من ویزای F1 میگیرم و همسرم ویزای F2 با هم میریم آمریکا (انشاالله).
    قاعدتا همسرم حق کار ندارن .
    همسرم لیسانس مهندسی عمران 15سال سابقه کار دارن .
    ##########
    1-حضورهمسرم تو خاک آمریکا میتونه به همسرم کمک کنه تا ویزاشو از F2 تبدیل به ویزای کار کنه ؟
    2-اگه میشه راهش چیه ؟
    3-تاحالا کسی بوده که بتونه این کارو انجام بده؟
    I would never say never
    I would fighting for ever

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam95 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من یه سوال دارم لطفا دوستان اگه اطلاعاتی دارن راهنماییم کنن .
    من ویزای F1 میگیرم و همسرم ویزای F2 با هم میریم آمریکا (انشاالله).
    قاعدتا همسرم حق کار ندارن .
    همسرم لیسانس مهندسی عمران 15سال سابقه کار دارن .
    ##########
    1-حضورهمسرم تو خاک آمریکا میتونه به همسرم کمک کنه تا ویزاشو از F2 تبدیل به ویزای کار کنه ؟
    2-اگه میشه راهش چیه ؟
    3-تاحالا کسی بوده که بتونه این کارو انجام بده؟
    در ارسال های پیشین و تاپیک های مربوطه هم اشاره شده، اگر همسر شما بتونه کارفرمائی پیدا کنه که حاضر باشه sponsor ایشون بشه و براشون درخواست ویزای کار بده، بله میتونند از F به H تغییر استاتوس بدن
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

سلام دوستان. يه سوال اگه ويزاي توريستي B2 بگيريم بعد ورود اونجا ميشه به يه نوع ويزاي ديگه اي تبديلش كرد كه مثلا" دو سال اونجا باشيم و نهايتا"
    بتونيم به نوعي تبديل كنيم كه بمونيم. من شنيدم شدنيه دوستان پيشكسوت يه راهنمايي بدند ممنون ميشم.

ببخشيد دوستان يك سوال ديگه اينكه من يكي از دوستام ويزاي كنفرانس گرفته داره ميره آمريكا ايشون ميتونه اونجا درخواست تغيير نوع ويزا بده و بمونه. ايشون
    دانشجوي فوق دكتراست. يه بار هم پارسال با همين نوع ويزا رفته و برگشته. اينم ممنون ميشم يه راهنمايي بديد؟
    ویرایش توسط ienjf2 : August 25th, 2016 در ساعت 01:09 AM

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

وقتی با ویزای توریستی وارد آمریکا بشید، یا باید پذیرش تحصیلی و I20 از دانشگاهی داشته باشید که تقاضا کنید ویزاتون تبدیل بشه به ویزای F1 یا موقعیت تحقیقاتی داشته باشید با فرم DS2019 که تقاضا کنید ویزاتون تبدیل بشه به J1 یا اینکه کارفرمایی در دانشگاهها یا مؤسسات تحقیقی حاضر بشه شما رو استخدام کنه و برای شما ویزای H1 بگیره. در همه این حالتها باید مدارک مربوطه قبل از انقضای مدت مجاز اقامت ویزای توریستی آماده باشه تا بتونید تقاضای تغییر وضعیت ویزا بکنید.

اگه منظورتون ازبیشتر موندن مهاجرت هست، راههای دیگه ای وجود داره (مثل سرمایه گذاری یا ازدواج) که به بحث این تاپیک مرتبط نمیشه و می تونید در تاپیکهای مرتبط با مهاجرت موضوع رو دنبال کنید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    وقتی با ویزای توریستی وارد آمریکا بشید، یا باید پذیرش تحصیلی و I20 از دانشگاهی داشته باشید که تقاضا کنید ویزاتون تبدیل بشه به ویزای F1 یا موقعیت تحقیقاتی داشته باشید با فرم DS2019 که تقاضا کنید ویزاتون تبدیل بشه به J1 یا اینکه کارفرمایی در دانشگاهها یا مؤسسات تحقیقی حاضر بشه شما رو استخدام کنه و برای شما ویزای H1 بگیره. در همه این حالتها باید مدارک مربوطه قبل از انقضای مدت مجاز اقامت ویزای توریستی آماده باشه تا بتونید تقاضای تغییر وضعیت ویزا بکنید.

اگه منظورتون ازبیشتر موندن مهاجرت هست، راههای دیگه ای وجود داره (مثل سرمایه گذاری یا ازدواج) که به بحث این تاپیک مرتبط نمیشه و می تونید در تاپیکهای مرتبط با مهاجرت موضوع رو دنبال کنید.
    قصد من موندن هست منتهی شرایط مهاجرت رو ندارم چون 52 سالمه و خانواده دارم که رو موضوع ازدواج اصلا" فکر نمیکنم سرمایه آنچنانی هم ندارم که بتونم سرمایه گذاری کنم. گفتم با ویزای توریستی که شانس گرفتنش برام خیلی زیاده همگی بریم بعد اونجا بعد پذیرش از دانشگاه؛ کالج یا آموزشگاه فنی
    حرفه ای جایی بگیرم بلکه بتونم با خانواده اونجا مستقر بشم. اگه راهکاری برای تبدیل ویزای B2 حالا به هر نوع دیگه ای میرسه (سهل ترین راه ممکن) ممنون میشم راهنمایی بدید اگه هم اینجا نمیشه مطرحش کرد تو خصوصی بدید ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)