صفحه 94 از 117 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

نقل قول نوشته اصلی توسط hjn91 نمایش پست ها
    میشه توضیح بدید چطور درخواست اکسپدایت دادید؟
    من تلفني با customer service تماس گرفتم و شرايطم را براش توضيح دادم و درخواستم را تحت عنوان financial loss ثبت كرد. توي وبسايتشون expedite criteria را توضيح دادن كه هر كدوم براتون صدق ميكنه بايد تحت اون درخواستتون را ثبت كنيد. البته درخواستم ريجكت شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa0 نمایش پست ها
    من تلفني با customer service تماس گرفتم و شرايطم را براش توضيح دادم و درخواستم را تحت عنوان financial loss ثبت كرد. توي وبسايتشون expedite criteria را توضيح دادن كه هر كدوم براتون صدق ميكنه بايد تحت اون درخواستتون را ثبت كنيد. البته درخواستم ريجكت شد.
    شما چه مدت بعد از زمانی که مدارکتون رو فرستاده بودین درخواست expedite دادین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hjn91 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون، میشه لینک این وبسایت رو بفرستید؟
    https://cisomb.dhs.gov/oca/form7001.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط sapphire15 نمایش پست ها
    سلام
    دوستتون که این کار رو انجام دادن چه مدت بعد از اینکه درخواست تغییر استتوس داده بودن این کار رو انجام دادن؟ من هم فاند کامل دارم و اوایل جون مدارکم رو فرستادم ولی کمتر از یک ماه دیگه فرصت دارم برای ثبت نام ترم فال
    برای اینکه از آمبادسمن بشه کمک گرفت گویا طبق چیزی که خودشون نوشتن (اگه درست فهمیده باشم) باید تاریخ کیس تو بازه ی 60 روز بعد از پروسسینگ تایمی که تو سایت uscis پست کرده ( در حال حاضر 5 دسامبر برای مرکز ورمنت) باشه (Cases Must be 60 Days Past Posted Processing Times) و اینکه قبلش از خود uscis کمک گرفته باشیم. این موارد برای دوست شما صادق بود؟ چه مدت منتظر جواب بودن قبل از اینکه این کار رو انجام بدن؟

خیلی ممنون از راهنماییتون
    سلام. تو اوایل ماه می case was recieved شد تو مرکز ورمانت، اواسط جولای (حدود 70 روز بعد از تاریخ اپلیکیشن) در خواست اولیه توی آمبادسمن داده شد، چند روز بعد درخواست سند برای ادعا کردن، و بعد دو هفته روز آخر جولای اپلیکیشن آپدیت و پذیرفته شد. بله درسته باید بگید که قبلا با خود uscis تماس گرفتین. بنابراین اگه اینکار رو نکردین تا الان یک بار انجام بدین قبلش.
    سعی کنین دلیلتون رو محکمه پسند براشون توضیح بدین، و اون نامه از طرف استاد یا آفیس آینترنشنال خیلی کمک کننده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sapphire15 نمایش پست ها
    شما چه مدت بعد از زمانی که مدارکتون رو فرستاده بودین درخواست expedite دادین؟
    بيش از ٤ ماه

Junior Member

من انقدر از موقعی که این پست رو خوندم هم خوشحال شدم هم confuse. من 24 آپریل case was recieved شدم. هنوز موفق به صحبت با آفیسر نشدم . چون یه مادر تمام وقت هستم خیلی به ندرت میتونم پای تلفن بشینم. ولی بسیار ممنون که گفتین . دوستان کس دیگه ای شروع کرد به پر کردن این فرم رو؟ نامه ی مدیر گروه برای فایننشال لاس کفایت میکنه؟ من برای مهد تمام وقت پسرم هم 700$ پرداخت کردم از شروع ترم : اون هم فایننشال لاس محسوب میشه؟

Junior Member

من الان داشتم گوگل میکردم دیدم نوشته شده این روش شکایت یه جورایی به uscis احتمال داره آفیسر رو عصبانی بکنه و کار بیشتر به تعویق بیفته. همچنین تردیدی اصلا وجود داره؟
    ویرایش توسط h4b : August 4th, 2017 در ساعت 08:36 AM

فکر نمیکنم آفیسر رو عصبانی کنه چون قرار نیست دلیل دروغ بگید! من خودم چون دیدم با وضعیت پروسسینگ نرمال ترم پاییز رو از دست میدم، یجورایی all-in کردم. یا میگیره یا ریجکت میشه! اگه بگیره که فبه المراد! اگه نگیره هم کار خلافی انجام ندادید که نگران نباشید (مادامی که حرفهایی که میزنید صحت داشته باشند).
    امیدوارم واسه همه به موقع برسه.

Junior Member

خبر: يكي از دوستانم آخر مارچ رسيده بود case إش و ٣ روز پيش جوابش از مركز ورمونت اومد. پس خيلي اعتباري به پروسسينگ تايم آنلاين نيست خدا رو شكر

نقل قول نوشته اصلی توسط h4b نمایش پست ها
    خبر: يكي از دوستانم آخر مارچ رسيده بود case إش و ٣ روز پيش جوابش از مركز ورمونت اومد. پس خيلي اعتباري به پروسسينگ تايم آنلاين نيست خدا رو شكر
    دوست عزیز کی نتیجه دوستت اومده؟ کیس منم 18 مارچ رسیده دستشون (همون ورمانت)ولی هنوز خبری نشده. خودشون که میگن به ترتیبی که دستشون میرسه بررسی میکنن.اگه اینطوره که میبایست مال من تا حالا بررسی میشد.
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)