صفحه 95 از 117 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1166

موضوع: تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    دوست عزیز کی نتیجه دوستت اومده؟ کیس منم 18 مارچ رسیده دستشون (همون ورمانت)ولی هنوز خبری نشده. خودشون که میگن به ترتیبی که دستشون میرسه بررسی میکنن.اگه اینطوره که میبایست مال من تا حالا بررسی میشد.
    با عرض پوزش،یه لحظه داده هام به هم ریخت ، در واقع کیس من 18 اپریل دریافت شده! پس باید امیدوار باشم، شاید برای منم بزودی خبری بشه!
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

دوستانی که قبلا درخواست اکسپدایت دادن یه سوال دارم ازتون.
    من تلفنی درخواست اکسپدایت دادم به دلیل مورد emergency، بهم گفتن در عرض پنج روز بهتون نامه میاد که اویدنس بفرستین، ولی هنوز نیومده. آیا اویدنس رو باید همراه با اون نامه ای که بهم میفرستن بفرستم؟ یا میتونم منتظر نامه شون نباشم و نامه ی درخواست همراه با مدارکم رو بفرستم بهشون. چون وقتم کمه و نمیخوام بیشتر منتظر بمونم. و اینکه آدرسی که باید بفرستم همون آدرسیه که زیر ریسیپت نوتیسم نوشته؟ آیا مدارک رو از طریق ایمیل هم میشه فرستاد؟
    یه سوال دیگه اینکه نامه هایی که از استاد و دپارتمان گرفتم برای تایید حرفم، آیا نیازی هست مهر و موم شده باشه؟ یا فقط امضا شده و حتی کپیشون هم قابل قبوله براشون؟

خیلی ممنون
    ویرایش توسط sapphire15 : August 8th, 2017 در ساعت 03:19 AM

Junior Member

اميدوارم. مال من هم ١٧ آپريل دريافت شد. شما درخواست خاصي دادين؟

Junior Member

منم درخواست دادم جمعه (الان شده ٤ روز البته دو روزش ويكند بوده نميدونم محسوب ميشه يا نه). من فقط offer letter دانشگاه رو دارم. بايد نامه ي ديگه اي هم باشه؟

درخواست من رو رد کردن. حدس میزنم روندشون اینطوریه که مواردی که برای دلیل درخواست اعلام میکنیم رو بررسی میکنن اگه به نظرشون منطقی بود اعلام میکنن که مدارک نشون بدین برای اثبات ادعاتون. از من هیچ مدارکی نخواستن ولی ریجکت کردن

Junior Member

خيلي متأسفم. خيلي فرآيند استرس زايي هست. Ombudsman ميخواين فرمشو پر كنين؟

Junior Member

درخواست من هم ریجکت شد . میترسم امبادسمن پر کنم فرستاده بشه کالیفورنیا باز بره کیسم توی صف

نقل قول نوشته اصلی توسط h4b نمایش پست ها
    خيلي متأسفم. خيلي فرآيند استرس زايي هست. Ombudsman ميخواين فرمشو پر كنين؟
    من با اینترنشنال آفیس دانشگاهمون صحبت کردم درباره ی Ombudsman، بهم گفتن هیچ تاثیری نخواهد داشت و خیلی راحت بهم گفت که اصن براشون مهم نیس مشکلاتی که برات پیش میاد.
    و اینکه از اونجایی که شروع کلاسا 21 آگوسته، دیر نمیتونی ثبت نام کنی ( گرچه کسایی که ویزاشون دیر میاد یه مقدار مهلت دارن برای دیر اومدن، ولی بهم گفتن پروسه ی تغییر استتوس از داخل فرق میکنه تو این مورد امکان دیر ثبت نام کردن وجود نداره) در نتیجه وقتی نمیمونه برام. بنابراین فک میکنم بهترین راه حل اینه که کنسل کنم و شانسم رو برای ویزا امتحان کنم. حداقل تو این حالت شانس اینکه تا اواسط سپتامبر ویزام رو بگیرم و کمی دیر بیام رو دارم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نمی دونم چرا گفتن نمی تونید دیرتر ثبت نام کنید. من مواردی رو سراغ دارم که دیرتر از تاریخ I20 ثبت نام کردن. چه با ویزا وارد آمریکا بشید و چه داخل آمریکا F1 status بگیرید، اصل قضیه فایل سویس F1 شما هست. یعنی در هر حال باید قبل از اینکه فایل سویس بسته بشه، ثبت نام کنید. دانشگاهها حتی اگه خیلی سختگیر باشن و فایل سویس رو به صورت دستی ببندن، بعیده بلافاصله بعد از تاریخ I20 فایل سویس رو ببندن و معمولا تا زمان حذف و اضافه (حدود ۲ هفته بعد از شروع ترم) صبر می کنن. مگه اینکه مسوول سویس دانشگاه خیلی عقده ای و گیر باشه. توضیح بیشتر در مورد دیر ثبت نام کردن رو می تونید در FAQ مربوط به late arrival و defer دنبال کنید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8-Late-Arrival

فکر کنم در برخی پستهای قدیمی همین تاپیک تبدیل ویزا هم بتونید موارد مربوط به دیر ثبت نام کردن ببینید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sapphire15 نمایش پست ها
    من با اینترنشنال آفیس دانشگاهمون صحبت کردم درباره ی Ombudsman، بهم گفتن هیچ تاثیری نخواهد داشت و خیلی راحت بهم گفت که اصن براشون مهم نیس مشکلاتی که برات پیش میاد.
    و اینکه از اونجایی که شروع کلاسا 21 آگوسته، دیر نمیتونی ثبت نام کنی ( گرچه کسایی که ویزاشون دیر میاد یه مقدار مهلت دارن برای دیر اومدن، ولی بهم گفتن پروسه ی تغییر استتوس از داخل فرق میکنه تو این مورد امکان دیر ثبت نام کردن وجود نداره) در نتیجه وقتی نمیمونه برام. بنابراین فک میکنم بهترین راه حل اینه که کنسل کنم و شانسم رو برای ویزا امتحان کنم. حداقل تو این حالت شانس اینکه تا اواسط سپتامبر ویزام رو بگیرم و کمی دیر بیام رو دارم.
    همسر من هم اقدام کرده برای تغییر استتس و خوشبختانه کیسش کالیفرنیاس که نهایتا چهار ماه طول میکشه. اینترنشنال آفیس دانشگاه بهش گفته که با ویزای f2 میتونه پارت تایم درس بخونه تا ویزاش بیاد و اگه تا آخر اکتبر ویزاش بیاد فوری میتونه تغییر بده به فول تایم. در طول مدتی که ویزاش بیاد سه واحد برمیداره ولی بقیه کلاسها رو به صورت غیررسمی میشینه سر کلاس و بعد از تایید ویزا رسما برای اون کلاسها ثبت نام میکنه. خواستم بگم اینم یه گزینه ای هستش برای کسایی که نمیخوان دیفر کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)