صفحه 13 از 20 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 195

موضوع: نتایج پذیرش در فنی و مهندسی، 2010

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش در فنی و مهندسی، 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    فکر نمی کنم اگه همینطور بشینی فاندی جور بشه. اگه قرار بود بدن توی این 2 ماه میدادن. به نظرم باید استاد برای خودت جور کنی تا بتونی فاند بگیری.
    خیلی از دانشگاههای معتبر امسال هنوز نتایجیشوت رو اعلام نکردن. ممکته از دانشگاههای دیگه ای که اپلای کردی یه چیزی بگیری.
    دوست عزیز منظورم فاند از دانشگاههایی بود که هنوز نتایج رو اعلام نکردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a نمایش پست ها
    دوست عزیز منظورم فاند از دانشگاههایی بود که هنوز نتایج رو اعلام نکردن.
    من فکر می کنم که خیلی از دانشگاه ها الان دور اول ادمیشن ها رو اعلام کردن و منتظر جواب دانشجو ها هستن. من با یکی از دانشگاه ها که دوستم اپلای کرده تماس گرفتم و گفتم داره دیر می شه و دوستم می خواد بدونه که جاهایی که آفر داره رو قبول کنه یا اینکه منتظر شما بمونه. خانمه graduate assistant گفت که ما دور اول آفر ها رو دادیم ولی گفتن که برای ریجکتی ها فعلا نتیجه ها رو اپلود نکنید و ای میل نزنید. گفت من اگه جای شما بودم یه آفر فعلی رو قبول می کردم. البته نمی گم که این در مورد همه دانشگاه ها صادقه ولی فکر کنم بعضی جاها اینطوری باشه و اگه هنوز جواب نیومده احتمالا لب مرز ادمیشن و ریجکت هستین.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad-a نمایش پست ها
    من فکر می کنم که خیلی از دانشگاه ها الان دور اول ادمیشن ها رو اعلام کردن و منتظر جواب دانشجو ها هستن. من با یکی از دانشگاه ها که دوستم اپلای کرده تماس گرفتم و گفتم داره دیر می شه و دوستم می خواد بدونه که جاهایی که آفر داره رو قبول کنه یا اینکه منتظر شما بمونه. خانمه graduate assistant گفت که ما دور اول آفر ها رو دادیم ولی گفتن که برای ریجکتی ها فعلا نتیجه ها رو اپلود نکنید و ای میل نزنید. گفت من اگه جای شما بودم یه آفر فعلی رو قبول می کردم. البته نمی گم که این در مورد همه دانشگاه ها صادقه ولی فکر کنم بعضی جاها اینطوری باشه و اگه هنوز جواب نیومده احتمالا لب مرز ادمیشن و ریجکت هستین.
    من فكر ميكنم شما با اين حرفتون استرس بچه‌هايي رو كه هنوز جوابشون نيومده، بيشتر ميكنين! اصلا نميشه رو حساب يكي دو مورد بصورت كلي قضاوت كرد (البته خودتون هم اشاره كردين). اولا به كشوري كه اپلاي كردين بستگي داره. يه جايي مثل استراليا، درصد زيادي از دانشگاههاش اعلام كردن. در مورد آمريكا، دانشگاههايي كه ددلاينشون Feb 1 بوده، هنوز جوابهاي خيلياش نيومده. حتي بعنوان مثال نقض ميگم (چون با مثال نقض ميشه يه فرض رو رد كرد!! شد رياضي!!!)، يكي از دوستان من كه از يه دانشگاه رنك 5-20 آمريكا با فاند پذيرش گرفته، هنوز از دانشگاه 150-200 نگرفته. چون ددلاين اولي دو ماه زودتر بود و قاعدتا زودتر جوابش اومد. حالا نميشه گفت ايشون توي مرز ريجكت و پذيرش هستن! من اصلا خودمم يه مثال نقضم!!! من از دانشگاه رنك 50-100 گرفتم ولي در پيت ترين دانشگاهي كه اپلاي كردم، هنوز جواب نداده. اميدوارم دوستان اين موضوع رو در نظر بگيرن و نگران نباشن. البته به موقع فرستادن مدارك بخصوص نتايج امتحانات زبان هم در مدت زمان اعلام نتيجه خيلي تاثير گذاره (طبق تجربه خودم و اون چيزي كه توي فروم ديدم)
    موفق باشين

Junior Member Hwoarang آواتار ها

Unhappy پاسخ : نتایج پذیرش در فنی و مهندسی، 2010

این موضوع شاید کاملا درست نباشه اما به نظرم توی خیلی از موارد اینطوری هست. من 2 تا دانشگاه اپلای کردم. دیدم که نتایجو به چند نفر دادن اما به من هنوز نتیجه ای داده نشده، ایمیل زدم پرسیدم میگن داریم بررسی میکنیم. به نظرتون منم الن ریجکتم؟ یا واقعا دارن بررس میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad-a نمایش پست ها
    از کرده های خویش هیچ هراسان مباش و بی سرپرست شان مگذار! پشیمانی کار پسندیده ای نیست.
    فریدریش نیچه, غروب بتان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    من فكر ميكنم شما با اين حرفتون استرس بچه‌هايي رو كه هنوز جوابشون نيومده، بيشتر ميكنين! اصلا نميشه رو حساب يكي دو مورد بصورت كلي قضاوت كرد (البته خودتون هم اشاره كردين). اولا به كشوري كه اپلاي كردين بستگي داره. يه جايي مثل استراليا، درصد زيادي از دانشگاههاش اعلام كردن. در مورد آمريكا، دانشگاههايي كه ددلاينشون Feb 1 بوده، هنوز جوابهاي خيلياش نيومده. حتي بعنوان مثال نقض ميگم (چون با مثال نقض ميشه يه فرض رو رد كرد!! شد رياضي!!!)، يكي از دوستان من كه از يه دانشگاه رنك 5-20 آمريكا با فاند پذيرش گرفته، هنوز از دانشگاه 150-200 نگرفته. چون ددلاين اولي دو ماه زودتر بود و قاعدتا زودتر جوابش اومد. حالا نميشه گفت ايشون توي مرز ريجكت و پذيرش هستن! من اصلا خودمم يه مثال نقضم!!! من از دانشگاه رنك 50-100 گرفتم ولي در پيت ترين دانشگاهي كه اپلاي كردم، هنوز جواب نداده. اميدوارم دوستان اين موضوع رو در نظر بگيرن و نگران نباشن. البته به موقع فرستادن مدارك بخصوص نتايج امتحانات زبان هم در مدت زمان اعلام نتيجه خيلي تاثير گذاره (طبق تجربه خودم و اون چيزي كه توي فروم ديدم)
    موفق باشين
    من اصلا نمی خواستم باعث بشم استرس کسی زیاد بشه و واقعا معذرت می خوام اگه اینجوری شد. شاید منظورم رو بد بیان کردم. شما درست می گید و کاملا بستگی به دانشگاه داره. مثلا این دانشگاهی که گفتم ددلاینش 15 دسامبر و در آمریکا بود. شاید بهتره اینجوری منظورم رو بگم: معمولا کیس هایی که سرراستن و معلومه که باید قطعا ادمیشن و ساپورت بگیرن یا قطعا ریجکت بشن زودتر جواب می گیرن تا کیس هایی که بیشتر حالت بینابین هستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Illinois Institute of tech/ UC Berkeley -mechanical eng

M.S ---Mechanical Engineering
    Illinois Institute of Technology---------Chicago-USA
    full funding-----TA
    GPA:17.29
    IBT:99
    GRE:420-790-3.5
    بدون مقاله!
    ليسانس دانشگاه صنعتي اصفهان بودم
    اگر كسي شيكاگو ميره خوشحال مي شم در ارتباط باشيم؟
    ویرایش توسط amirarzani : April 6th, 2010 در ساعت 05:58 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirarzani نمایش پست ها
    M.S ---Mechanical Engineering
    Illinois Institute of Technology---------Chicago-USA
    full funding-----TA
    GPA:17.29
    IBT:99
    GRE:420-790-3.5
    بدون مقاله!
    اگر كسي شيكاگو ميره خوشحال مي شم در ارتباط باشيم؟
    ليسانس كدوم دانشگاه بوديد؟
    من واسه PhD از همين دانشگاه گرفتم، ولي 1 دلار هم فاند نداده... رزومم تو پست 75 هست

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post198508

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Illinois Institute of tech/ UC Berkeley -mechanical eng

ليسانس IUT اصفهان سال آخرم
    من با يه استاد جوون اونجا از تابستون تا حالا در ارتباط بوديم اون هم به من فاند داد

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1985 نمایش پست ها
    ليسانس كدوم دانشگاه بوديد؟
    من واسه PhD از همين دانشگاه گرفتم، ولي 1 دلار هم فاند نداده... رزومم تو پست 75 هست

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post198508

Junior Member

Admission and financial support Georgia institute of Technology 24000$ tuition waived (phd)
    Admission from university of Waterloo 26000$ fund per year (MSc)
    Admission from university of Mcgill financial statement is pending(MEng)
    Bachelor of science university of Tehran
    Mechanical engineering
    GRE:450 verbal
    GPA:18.1
    Toefl:93
    1 ISI Journal
    1 Conference

سلام
    Master of Computer Science- University of Georgia
    GPA:13.5
    PBT:580
    GRE:380-770-2.5
    بدون مقاله
    B.Sc, Applied Mathematics-University of Kashan
    گفتن براي فاند هنوز بايد صبر كنم...هنوز وضعيت فاند مشخص نشده. البته گفتن اگه iBT داشتي TA ميگيرفتي.. و گفتن براي RA با استادا صحبت كنم...
    شما نظرتون چيه؟