صفحه 108 از 109 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1082

موضوع: بالاترین زمان برای کلیرنس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بالاترین زمان برای کلیرنس

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام از کجا فهمیدید وارد مرحله ap هستید؟ویور چند ماه کشید؟
    سلام از طریق چک کردن کیس نامبر در سایتceac.state.gov و آخرین وضعیتی که دارم هم Administrative Processing هستش

Senior Member esf11 آواتار ها

سلام. اینجا خیلی وقت هست آپدیت نشده. کسایی که کلیرنس بودن همه گرفتن ویزاشون رو؟
    چه کسانی هنوز منتظرن و برای چه مدت؟
    من بالای 100 روز شد از فرانکفورت واسه جی 1.
    ممنون از وقتتون.

Junior Member

سلام
    من هم از جولای منتظر کلیرنس هستم. از تورنتو برای جی 1 اقدام کردم

Junior Member

دوستان من قصد دارم که برای پیگیری وضعیت کلیرنس ویزای امریکا وکیل بگیرم. اگر چند نفر اقدام کنیم هزینه کمتر خواهد شد. اگر کسی مایل بود پیام بده

Junior Member

احتمالا بنده رکورد دار باشم از دسمبر ۲۰۱۷ توی کلیرینسم واسه جی وان از تورنتو....کلی از فکر و انرزی مو گرفت. تو این مدت نه ریجکت کردن نه ویزا دادن! ایشالا بایدن بیاد یه حرکت بزنه رو این کیس ما

نقل قول نوشته اصلی توسط blueplanet نمایش پست ها
    دوستان من قصد دارم که برای پیگیری وضعیت کلیرنس ویزای امریکا وکیل بگیرم. اگر چند نفر اقدام کنیم هزینه کمتر خواهد شد. اگر کسی مایل بود پیام بده

سلام. به جایی رسیدین؟ وکیل کاری کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستان لطفا اگر کسی اطلاعی داره به سؤال من جواب بده واقعا سردرگم شدم. من 22 جون رفتم کلیرنس تا اینکه 5 روز پیش ایمیل کلیری برام اومد بابت پیک اپ. ولی چون برای فال 2022 دیفر کردم نمی تونم برم برا پیک اپ بنا بر قانون 120 روز مانده به شروع پروگرام. الان وضعیت چی میشه و چه میشه کرد؟ به سفارت هم ایمیل می زنم تمپلیت می فرسته. در ضمن دیفرم و فاندم هم قبول شده ولی هنوز i 20 جدید رو دریافت نکردم.

Junior Member

سلام دوستان من تجربه کلیرنس طولانی دارم و خواستم نتیجه با شما هم شیر کنم. من بعد از حدود دو سال انتظار در تورنتو بالاخره با کمک وکیل تونستم ویزا بگیرم و وارد امریکا بشم. در طول مدت انتظار چندین بار از جاهای مخلتف DS گرفتم ولی به دلیل تاخیر در کلیرنس پوزیشن از دست میرفت. وقتی هم که کلیرنس اومد سفارت گفت برای ما مهم نیست از همون دانشگاهی که اولین روز برای ویزا اقدام کردی میخای دی اس بفرستی یا هر جای دیگه فقط یک دی اس معتبر برای ما بفرست. اگر چه خیلی طول کشید ولی کنسولگری تورنتو هم ویزا مولتی داد و هم اون 2 سال بازگشت و اعمال نکرد. امیدوارم که ویزای همه سریع بیاد و وارد امریکا بشین بفهمین که هیج خبری نیست اسم وکیلم Jennifer Nimer بود که واقعا کارش درسته.موفق باشید

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط blueplanet نمایش پست ها
    سلام دوستان من تجربه کلیرنس طولانی دارم و خواستم نتیجه با شما هم شیر کنم. من بعد از حدود دو سال انتظار در تورنتو بالاخره با کمک وکیل تونستم ویزا بگیرم و وارد امریکا بشم. در طول مدت انتظار چندین بار از جاهای مخلتف DS گرفتم ولی به دلیل تاخیر در کلیرنس پوزیشن از دست میرفت. وقتی هم که کلیرنس اومد سفارت گفت برای ما مهم نیست از همون دانشگاهی که اولین روز برای ویزا اقدام کردی میخای دی اس بفرستی یا هر جای دیگه فقط یک دی اس معتبر برای ما بفرست. اگر چه خیلی طول کشید ولی کنسولگری تورنتو هم ویزا مولتی داد و هم اون 2 سال بازگشت و اعمال نکرد. امیدوارم که ویزای همه سریع بیاد و وارد امریکا بشین بفهمین که هیج خبری نیست اسم وکیلم Jennifer Nimer بود که واقعا کارش درسته.موفق باشید

فارغ از بک گراند شما
    وقتی شما ویزا بگیرید. سفارت دیگه با شما کاری نداره.
    اون فرم DS هم فقط برای ورود بکار میاد و به سفارت هیچ ربطی نداره. سفارت اون فرم اولیه + تمام مدارک رو برمیگردون (باید).
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

اینطور نیست. ویزای شما و فرم دی اس شما برای همون دانشگاه صادر میشه و شما برای تغییرش باید وارد امریکا بشین و خودتون به دانشگاه معرفی کنید. اگر بخواین به دانشگاه دیگه ای برید باید از دانشگاه اول مجوز بگیرین. ضمنا اگر دو تا دی اس از دو جای مختلف در سامانه باشه موقع ورود به مشکل میخورین. فرم دی اسی نهایی هم که فرستادین به سفارت بعد از ورود برای اب خوردن هم باید همراه داشته باشین تا انشاالله برای اقامت اقدام کنید و از شرش راحت بشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)