صفحه 102 از 109 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1082

موضوع: بالاترین زمان برای کلیرنس

پیش فرض پاسخ : بالاترین زمان برای کلیرنس

نقل قول نوشته اصلی توسط Aphsheen نمایش پست ها
    دوست عزیز شما هم لطفا ابتدایه جوابه بنده رو به ایشون دوباره بخونید به دلیله اینکه من به ایشون در ابتدا گفتم در ceac چه پیغامی می گیرید!‌

در مورد section 221(g) شما هم لطفا جوابی که دادید دقیق تر مطالعه کنید "ویزای شما "رد شده" مگر اینکه کلیر بشید" بنده واژه ریجکت یا رد رو به کار بردم یا به قوله اون وبسایت Visa Denials در اینجا هم از دوستمون bingooo عذر خواهی می کنم مطمئنا جوابه دوستمون mehrdad1125 صحیح تر هست با تجربه ایشون.

ولی جنابه mehrdad1125 من خوشحال میشم آدمهایه مثبت گرایی مثل شما رو می بینم و به قوله شما شاید موجه منفی در برخی تاپیک هایه اینجا باشه ولی بنده فکر می کنم یه بالانسی همیشه باید بینه مثبت گرایی و به قوله فرنگی ها realistic یا واقع بین بودن باشه با توجه به این administration جدید و مشکلاتی که ماه ها هست بوجود اومده ولی زندگی ادامه داره و همچنین امید.

برایه شما آرزویه موفقیت می کنم
    دوست عزیز، بنده احیانا قصد جسارت نداشتم. اگر اینطور برداشت شد عذرخواهی میکنم. حرف شما رو در مورد واقع گرا بودن قبول دارم. من خودم الان شش ماهه منتظر کلیر شدن هستم و هنوز دانشجو ولی من فکر میکنم جو اینجا خیلی منفی هست شاید هم علتش این هست اکثر کسانی که جواب مثبت میگرن دیگه اینجا نمیان و ما فقط پیغام های منفی رو میبنیم. به هر حال امیدوارم که مشکل ویزای همگی حل بشه و اگر هم نشد زندگی همچنان جاری. ارزوی موفقیت متقابل برای شما.

دارم پیشکسوت میشم
    سوم می مصاحبه تا امروز 105 روز Administrative Processing بدون هیچ آپدیتی
    دوستان لطفا انرژی مثبت ، دعا ،نذر ،مدیتیشن و غیره برام فراموش نشه

کجایی جوون من الان 1 سال و 3 ماه هست که منتظرم از انکارا 13 جون 2016 تاریخ مصاحبه توریستی ویزای شینگن داشتم همسرمم ایران می موند و همه چی اکی ولی . . .

سلام دوستان. مادر من
    27
    اکتبر در سفارت آمریکا در بلژیک برای ویزای توریستی مصاحبه داشتند و از اون زمان هیچ آبدیتی نداشتند. در حالیکه در روز مصاحبه قول کلیرنس یک ماه داده بودند. اما از اون روز به بعد که الان
    10
    ماه شده سفارت به هیچ عنوان پاسخی به تلفن و ایمیل نمیده
    .
    چندین مرتبه با واشنگتن تماس گرفتم و همه میگن ادمین پروسس. آیا کسی از کلیرنس ویزاهای توریستی خبر داره؟ آیا امیدی به اومدن ویزا هست؟ من شنیدم اگه یک سال از روز مصاحبه بگذره اکسپایر می شه. بعد باید چی کار کرد.

Junior Member

سلام بچه ها
    منم اف دو ریترنینگ از 7 دسامبر 2016 از دبی منتظرم. سه تا اف یک هم میشناسم و یک اچ وان بی که بالای هفت ماهه از دبی منتظرن.... واقعا موندم دیگه

منم اف 1 از جون 2016 منتظرم

با سلام خدمت دوستان
    من 130 روز پیش ارمنستان مصاخبه داشتم و همه چیز مثبت ب نظر میرسید ولی این هفته کلاسام شروع شده و خبری نیس....

قبلا با ویزای J آمریکا بودم...(به والله هیچ خلافی نکردم جان شما) و چند نفر دیگه رو هم میشناسم(3-4 متقاضی ویزا های مخنلف) که قبلا به آمریکلا سفر کردن و ویزاشون خیلی ظول کشیده...کسی اینجا هست که چنین شرایطی داشته باشه؟ یعنی از کسایی مه خیلی طول کشیده ویزاشون میپرسم آیا قبلا آمریکا بودن؟ آیا کسی رو میشناسین قبلا آمریکا رفته بوده باشه ولی ویزا گرفته باشه امسال؟

Junior Member

سلام من کیس نتمبرم دیروز تو سایت پست شد برطبق برگه ای که روز مصاحبه به من دادن در پروفایلم درخواست نوشتم وضعیتم به ارسال مدارک تغییر کرد ولی گزینه چاپ دستورالعمل و رسید پیکی را ندارم چی کار کنم ؟راستی برای من ایمیلی هم نیومده که بگه کلیر شدم فقط شمارمو دیدم لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

Unhappy پاسخ : بالاترین زمان برای کلیرنس

نقل قول نوشته اصلی توسط reyrey نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    منم اف دو ریترنینگ از 7 دسامبر 2016 از دبی منتظرم. سه تا اف یک هم میشناسم و یک اچ وان بی که بالای هفت ماهه از دبی منتظرن.... واقعا موندم دیگه
    سلام من هم از12 جولای 2016 ازدبی منتظرم تا حالا حتی یکبار هم تو ceac آپدیت نشدم

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

خب یه سوال!!
    اگه ویزا تا شروع ترم نیاد، چی؟؟
    تو حالت کلی پیشنهاد میکنید چه مدت قبل شروع ترم بریم برای ویزا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)