صفحه 2 از 109 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1082

موضوع: بالاترین زمان برای کلیرنس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بالاترین زمان برای کلیرنس

دوستان به نظر شما اگر به دليل طولاني شدن پروسه كليرنس ، فاند از دست بره ارزش داره آدم همينجوري الي اله... بره اونجا ؟! نظر شما چيه ؟

Junior Member

سلام به همگی،
    من فکر کنم استادیار بشم (مصاحبه : 23 جون 2009، باکو). کاش شاگرد تنبل دبستان بودم .
    به امید کلیرنس!

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط ab2535 نمایش پست ها
    نه من دومم . با 7 ماه و 2.5 هفته !!! خیلی تاپیک خوبیه .دستتون درد نکنه .
    به قول دوست خوبم OK لطفا رشته و تاریخ مصاحبه و مقطع و جایی که مصاحبه کردین با ما هم شیر کنین.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

به به دوستان دارن زیاد میشن ..... :-)
    Ebraz جان آره شما الان مقام دوم را داری .......خوب شد الان شماهام دارین میاین میگین . من فکر میکردم باکو کلیرنس طولانی نداشته
    MRMI : من فاندم هنوز مونده برا تابستون . ولی شما هم نا امید نباش به نظر من اگه کلیر شدی تو این چند ماه و وقت مونده بود شما که تونستی یه بار فاند بگیری تلاشتو بکن و دوباره از استادت یا بقیه استادها دنبال فاند برو و چون اینبار ویزات آمادس شاید راحتتر هم بتونی بگیری و بری pick up کنی باش.
    انشالاه از همون بالا به ترتیب هه کلیر بشیم و به ترم تابستون حداقل برسیم

Junior Member

ok جان ، ببينيم تا قسمت چيه ، به قول بعضي ها nothing is impossible.
    راستي اينم بگم كه به ترم تابستون هم چيزي نمونده . ترم تابستون may شروع مي شه يعني نهايتش براي اينكه به تابستون برسيم تا2.5 ماه ديگه بايد تكليف ويزا مشخص شه. به نظرم ترم فال يه مقدار safe تره چون زمان زيادتري مونده و اينكه فكر كنم به احتمال قوي تا اون موقع تكليف همه مشخص شده باشه.
    انشااله همه زودتر كلير شيم

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

من واسه ترم فال هم راضی هستم اصلا تابستون نخواستیم. من تا ترم فال 14 تا 15 ماه میتونه کلیرنسم طول بکشه.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    من واسه ترم فال هم راضی هستم اصلا تابستون نخواستیم. من تا ترم فال 14 تا 15 ماه میتونه کلیرنسم طول بکشه.
    اميوارم براي شما اونقدر طول نكشه و زودتر كلير شي. شما فاند رو مي توني براي فال نگه داري ؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط MRMI نمایش پست ها
    اميوارم براي شما اونقدر طول نكشه و زودتر كلير شي. شما فاند رو مي توني براي فال نگه داري ؟
    من دو بار فاند داشتم. یعنی ترم فال 2009 و اسپرسنگ و الان واسه ترم فال 2010 هنوز با استاد صحبت نکردم. چون خجالت می کشم و استادم هم به خاطر من فاندش برگشت و نتونست استفاده کنه و خیلی از دستم شاکی هست. فعلا یکم بگذره ببنیم خدا چی میخواد. اما من فاندم نداشته باشم با اینکه زیادم وضع مالیم خوب نیست اما میرم. یعنی بعد این همه صبر نمی تونم به خاطر فاند بیخیال شم.

Junior Member

از منم تا 2.5 ماه دیگه میشه 9.5 ماه که دیگه نمیدنم نیاد چی میشه ولی من یکی که دیگه اون موقع میگم گوره بابا هرچی آمریکاییه, میرم سوئد یا آلمان که امسال اپلای کردم برا fall اگه قرار به بی فاند رفتنه .... phd بعدا یه جا خوبتر میرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    من دو بار فاند داشتم. یعنی ترم فال 2009 و اسپرسنگ و الان واسه ترم فال 2010 هنوز با استاد صحبت نکردم. چون خجالت می کشم و استادم هم به خاطر من فاندش برگشت و نتونست استفاده کنه و خیلی از دستم شاکی هست. فعلا یکم بگذره ببنیم خدا چی میخواد. اما من فاندم نداشته باشم با اینکه زیادم وضع مالیم خوب نیست اما میرم. یعنی بعد این همه صبر نمی تونم به خاطر فاند بیخیال شم.
    به نظر من بهتره كه اول تكليف ويزا مشخص شه و بعد با اين استادا چك و چونه بزنيم. چون ممكنه زبونم لال دوباره فاند بدن و ويزا ....
    من افرادي رو مي شناسم كه اول بدون فاند رفتن ولي بعد از يك ترم فاند گرفتن. فكر كنم آدم پاش به اونجا برسه لنگ نمي مونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)