صفحه 5 از 109 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1082

موضوع: بالاترین زمان برای کلیرنس

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : بالاترین زمان برای کلیرنس

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    دوستان فکر کنم خوب توضیح ندادم . من شناسه کاربریم مشکل داشت از اکانت ab2535 در مورد وضعیت خودم توضیح داده بودم .بنابراین ایشون باید از لیستمون حذف بشه. ولی من فکر می کنم تعداد منتظران باید بیشتر از این ها باشه ، حداقل قبرسی ها ! دلیلم اینه که خیلی از کسایی که مدتها منتظر بودن هیچوقت ننوشتند که کلیر شدند. شایدم چون اواخر تابستون در انجمن قبرس جو ناامیدی بدی ایجاد شده بود دیگه هیچکی نمی یومد چیزی بنویسه . امیدوارم هممون حداکثر تا تابستون بعد کلیر بشیم!
    پست ویرایش شد.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

to OK:

Have you ever written to US consulate in Dubai and asked them about your via process? Because I have read in the website of consulate that: if administrative process takes more than 150 days, you can ask consulate about your case by email. If yes, what was the result?

Junior Member

No, I think it is like a joke that after 150 they will answer you. when I contacted them via email they just replied with a template that "your case is under..... we can't predict the time ......." the funniest part is that they don't answer the questions about administrative process on the phone even after 7 months of waiting. I have accepted that we cannot ask about our cases
    although I have kept sending them email every week..

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط OK نمایش پست ها
    No, I think it is like a joke that after 150 they will answer you. when I contacted them via email they just replied with a template that "your case is under..... we can't predict the time ......." the funniest part is that they don't answer the questions about administrative process on the phone even after 7 months of waiting. I have accepted that we cannot ask about our cases
    although I have kept sending them email every week..
    Eight months of waiting tell me that you can not do anything to expedite the process only keep asking about your condition because sometimes they forget to update your case number in the regarding website.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

کسی کلیر نشد؟ Jason mac زدی بالا 8 ماها !! :-(( ما هم داریم میرسیم 8 ماه
    من میدونم تا تو کلیر نشی منم نمیشم....... ای بابا دیوونمون کردن اینا

Junior Member

منم نشدم ،/ ديگه به ايميل هم جواب نمي دن.البته اگه بخوان همون template هميشگي رو بفرستن همون بهتر كه جواب ندن. نميدونم آخرش اينا مي خوان مارو كلير بكنن يا نه ... راستي يه سوال : فكر مي كنيد چند نفر با ويزاي F1 طي امسال و سال قبل از كليرنس رد شدن؟ توي تاپيك مربوطه يه نفر با H1B مثل اينكه رد شده باشه و يكي دو مورد F هم بوده ولي نمي دونم بطور كلي وضعيت F1 ها چطوره ؟؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط OK نمایش پست ها
    کسی کلیر نشد؟ Jason mac زدی بالا 8 ماها !! :-(( ما هم داریم میرسیم 8 ماه
    من میدونم تا تو کلیر نشی منم نمیشم....... ای بابا دیوونمون کردن اینا
    ok جان شده 8 ماه و 2 هفته. اگر کلیر شده بودم که شیرینی محفوظ بود. اما خبری نیست جز سلامتی. راستی من باب شوخی بگم از یک آدمی که به امور ماورالطبیعه وارد هست چند ماه قبل که میومدم آنکارا همینجوری پرسیدم یعنی من نه یکی از دوستام که با طرف دوسته و واقعا هم به کارش اطمینان داره زنگ زد و در مورد کار من پرسید که مثلا به من روحیه بده. منم که نگیم به اینجور چیزا اعتقاد ندارم بگیم در تخصص من نیست (شبیه جمله حضرت علی که گفته بود زیاد گرد این چیزا نگردین) anyway اون طرف به من گفت که تو کارت حل میشه اما طول میکشه. اون موقع گفت حداقل 3 ماه اینا کار داری. (کلی روحیه گرفتم ) با این حساب من تا دو تا سه هفته دیگه باید کلیر بشم. اینو حالا من باب شوخی گفتم که یکمی بهتون روحیه بدم. انشالا همه باهم کلیر بشیم. در ضمن من اینجا آنکارا اونقدر از صبح تا شب درس می خونم و کار می کنم که اصلا دیگه گذشت زمان رو درک نمی کنم. کاش ترم قبل اینکارو کرده بودم که اینقدر روحیه ام خراب نمیشد.
    Once again I am back on the trace.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط MRMI نمایش پست ها
    منم نشدم ،/ ديگه به ايميل هم جواب نمي دن.البته اگه بخوان همون template هميشگي رو بفرستن همون بهتر كه جواب ندن. نميدونم آخرش اينا مي خوان مارو كلير بكنن يا نه ... راستي يه سوال : فكر مي كنيد چند نفر با ويزاي F1 طي امسال و سال قبل از كليرنس رد شدن؟ توي تاپيك مربوطه يه نفر با H1B مثل اينكه رد شده باشه و يكي دو مورد F هم بوده ولي نمي دونم بطور كلي وضعيت F1 ها چطوره ؟؟
    MRMI تو که زیاد طول نکشیده چرا بیخودی خودتو نارحت می کنی. بابا تا 5 ما طبیعی هست. حالا ما اینجوری بد شانس بودیم که دلیل نمیشه. اگر کل تاپیک رد شدن در کلیرنس رو بخونید فقط از 2007 تا حالا 10 نفر اینا رد شدن. اونام بیشتر شیمی و مکانیک بودن. امسال من دانشجویی فقط اون دوستمون که از باکو اقدام کرده بود یادمه که بعد 3 ماه رجکت شد. ناراحت و نگران نباشین. این ترم هممون باهم وگاس قرار می گذاریم و همه چیو فراموش می کنیم.

Junior Member

jason-mack:
    ممنون ، يكم روحيه گرفتم .ايشاله كه هممون حداكثر تا فال 2010 اونجا باشيم و ببينيم توي اين وگاس چه خبره.....!
    راستي اگه تا پنچ ماه هم طبيعي باشه ، كيس من دو هفته ديگه از حالت طبيعي خارج مي شه :-) موفق باشي

Junior Member

Date of interview: september 29 ,2009 at Dubai consulate
    H1B

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)