صفحه 6 از 109 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1082

موضوع: بالاترین زمان برای کلیرنس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بالاترین زمان برای کلیرنس

سلام به همه دوستان عزیز
    دوستان من هم بعد از 7 ماه و 15 روز این ماراتون را پایان دادم و امروز کلیرنسم اومد. واقعا تحمل سختی بود. من که دیگه بیخیال شده بودم .
    از صمیم قلب ارزو میکنم همه به خصوص jason mac عزیز هم کلیر بشه
    با ارزوی موفقیت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OK نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    دوستان من هم بعد از 7 ماه و 15 روز این ماراتون را پایان دادم و امروز کلیرنسم اومد. واقعا تحمل سختی بود. من که دیگه بیخیال شده بودم .
    از صمیم قلب ارزو میکنم همه به خصوص jason mac عزیز هم کلیر بشه
    با ارزوی موفقیت
    آقا مبارك باشه ، خوشحال شدم . انشااله موفق باشي. فقط يادت باشه فروم رو فراموش نكني و بچه هاي اينجا رو در جريان ادامه كارت قرار بدي.
    براي ما هم دعا كن.

Junior Member

Hi dear friend, I hope you will be successful in your study and life as well En Shaa Allah.

All the best

Junior Member

سلام

یه سوال؟ من برای fall 2009 پذیرش داشتم و بالاآخره 1 DEC 2009 ویزا گرفتم ولی کلیر نشدم. من برای spring تقاضا دادم و گرفتم . حالا برای Summer دادم میگند ما برای Summer نمی تونیم defer کنیم. 1000 جا نامه نگاری کردم گفتند باید ببینیم. می گم حالا اگه من به Summer نرسم، جا دارم که برای FALL 2010 اقدام کنم؟ یا دیگه کارم تموم شده است ؟ آخه تقصیر من نیست که هنوز کلیر نشدم. چیکار می تونم کنم. من Fund ندارم ولی اونجا یک کاری تو LAB پیدا کرده بودم که الان احتمالا پریده. کسی می تونه بگه من چیکار می تونم بکنم.

برای همه تون آرزو می کنم که هر چه زود تر کلیر شید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush نمایش پست ها
    سلام

یه سوال؟ من برای fall 2009 پذیرش داشتم و بالاآخره 1 DEC 2009 ویزا گرفتم ولی کلیر نشدم. من برای spring تقاضا دادم و گرفتم . حالا برای Summer دادم میگند ما برای Summer نمی تونیم defer کنیم. 1000 جا نامه نگاری کردم گفتند باید ببینیم. می گم حالا اگه من به Summer نرسم، جا دارم که برای FALL 2010 اقدام کنم؟ یا دیگه کارم تموم شده است ؟ آخه تقصیر من نیست که هنوز کلیر نشدم. چیکار می تونم کنم. من Fund ندارم ولی اونجا یک کاری تو LAB پیدا کرده بودم که الان احتمالا پریده. کسی می تونه بگه من چیکار می تونم بکنم.

برای همه تون آرزو می کنم که هر چه زود تر کلیر شید.
    من هم براي فال 2009 اپلاي كردم و مجبور شدم به بهار 2010 ديفر كنم ولي چون هنوز كلير نشدم نتونستم به اين ترم برسم . و الان مي خوام براي فال 2010 ديفر كنم. شما هم مي تونيد ديفر كنيد به فال 2010 . ولي خوب بازهم براي اينكه مطمئن شيد با دانشگاه چك كنيد . معمولا اكثر دانشگاهها ترم تابستون آُفر نمي كنند. در رابطه با فاند هم خدا بزرگه. زماني كه كلير شديد مي تونيد با دانشگاه يا استاد وارد مذاكره بشيد. البته اين پيشنهاد منه و نظرات متفاوته... موفق باشيد.
    تاريک ترين ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشيد است،پس هميشه اميد داشته باش.

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

سلام
    منم یه چنین مشکلاتی داشتم . قبلا هم اینجا نوشتم که کلی‌ با استاد و دانشگاه چونه زدم که نه من حتما باید فعلا موقع بیام .دست آخر تا همون موقعیی‌ هم که می‌گفتم هم کلیر نشدم
    به نظر منم بذارین کلیر بشین بعد با استاد یا دانشگاه صحبت کنین چون جداً حساب کتابی‌ نداره.

دیفر کردن و اینکه به چه زمانی می‌شه دیفر کرد هم به نظرم کاملا به دانشگاه بستگی داره و باید کاملا از خودشون بپرسین که چیکار میتونین بکنین.

درسته که تقصیر ما نیست که کلیر نشدیم ولی‌ دنشگاهام در محدودهٔ قوانینشون ما رو درک می‌کنن.جاهایی‌ هستند که اصلا دیفر نمی‌شه کرد و باید دوباره برای ترم بعد اپلی‌ کرد. برای ما که از ایران اقدام می‌کنیم به نظرم خیلی خوب که وقتی‌ داریم آفرها رو بررسی‌ می‌کنیم که کدومو قبول کنیم حتما اینکه امکان دیفر کردن هست رو هم با دانشگاه چک کنیم و مد نظر قرار بدیم تو تصمیم‌گیری.

فعلا که کاری جز امیدوار بودن نمی‌شه انجام داد

امیدوارم همگی‌ زودتر کلیر بشیم

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

Unhappy

سلام دوستان
    امروز زنگ زدم سفارت. بازم همون جواب همیشگی رو داد. کلی با طرف گپ زدیم. گفت امروز سومین نفری هستی که اینجوری زنگ می زنی. گفت یکیشم 11 ماهه که منتظره. گفتم اونم ایرانیه گفت نه اون ترک هست. (البته مام ترکیم اما منظورم اینه که ترکیه ای بود) خلاصه گفتم یه کاری بکنین برامون گفت به کنسول e-mail میزنم کسایی که زیاد منتظر شدن. منم گفتم خیلی خوب میشه. نمی دونم تاثیری داره یا نه اما خلاصه خبرا خوب نیست. واقعا برا خودم و بقیه بچه هایی که این مشکلو دارن خدا صبر بده. خودم که یک ثانیه وقت ندارم اما هر وقت فکر می کنم واقعا کم مونده دیونه شم. شبیه فیلم هایی میمونه که قهرمان داستان یه قدم مونده به عشقش برسه از پشت یه گلوله میاد و بعد موسیقی متن و همه چی تموم میشه. خدا به هممون صبر بده. واقعا متاسفم.

یه چیزی یادم رفت بگم من امروز نه ماهه شدم.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

jason_mac ممنون که اطلاع دادی. با سناتور ایالتتون تونستی تماس بگیری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز زنگ زدم سفارت. بازم همون جواب همیشگی رو داد. کلی با طرف گپ زدیم. گفت امروز سومین نفری هستی که اینجوری زنگ می زنی. گفت یکیشم 11 ماهه که منتظره. گفتم اونم ایرانیه گفت نه اون ترک هست. (البته مام ترکیم اما منظورم اینه که ترکیه ای بود) خلاصه گفتم یه کاری بکنین برامون گفت به کنسول e-mail میزنم کسایی که زیاد منتظر شدن. منم گفتم خیلی خوب میشه. نمی دونم تاثیری داره یا نه اما خلاصه خبرا خوب نیست. واقعا برا خودم و بقیه بچه هایی که این مشکلو دارن خدا صبر بده. خودم که یک ثانیه وقت ندارم اما هر وقت فکر می کنم واقعا کم مونده دیونه شم. شبیه فیلم هایی میمونه که قهرمان داستان یه قدم مونده به عشقش برسه از پشت یه گلوله میاد و بعد موسیقی متن و همه چی تموم میشه. خدا به هممون صبر بده. واقعا متاسفم.

یه چیزی یادم رفت بگم من امروز نه ماهه شدم.
    من تا امروز نمی دونستم پروسه کلیرنس شما اینقدر طولانی شده.حتماً سعی کنید کار رو به مقامات ایالتی بکشونید اگه به زودی نتیجه نگرفتید.ولی واقعاً از صمیم قلب آرزو می کنم زودتر نتیجه بگیرید و سال نو رو با خوشحالی شروع کنید.
    Before the Dawn

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mos نمایش پست ها
    jason_mac ممنون که اطلاع دادی. با سناتور ایالتتون تونستی تماس بگیری؟
    من یه ای میل زدم به ای میلی که یکی از دوستان لطف کردن و دادن. 2 هفته منتظر خواهم بود و بعد از اون حتما همین کارو خواهم کرد. چون درسته من خیلی بد آوردم اما چند جا ای میل زدن صورت خوشی نداره و این ایمیل هم مال آمریکاست یعنی پسوند gov داره. اگر تا یه هفته هم جواب نیاد با سناتور نبراسکا تماس خواهم گرفت.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)