نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: 2 بار تکرار پیغام clearance delay در DHL

پیش فرض 2 بار تکرار پیغام clearance delay در DHL

سلام

راستش موقعی که برای اولین بار دیدم نوشته clearance delay خب طبق چیزهایی که بچه ها قبلا گفتن می دونستم که چند روزی تو OHIO می مونه و بعد از چند روز از گمرک OH خلاص میشه. اما چیز جالبی که امروز دیدم این بود که 2 بار پیغام clearance delay تکرار شد.

February 23, 2008 06:56 DHL Wilmington Airpark, OH - USA Clearance delay

February 26, 2008 02:42 DHL Wilmington Airpark, OH - USA Clearance delay

سوال خاصی در این زمینه ندارم و می دونم تنها کاری که می تونم بکنم اینه که صبر کنم.
    فقط اگه کسی تجربه مشابهی داره دلیل این که 2 بار این پیغام ظرف مدت 3 روز ریپورت شده رو به اطلاع برسونه!

ممنون
    میعاد
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : 2 بار تکرار پیغام clearance delay

سلام

میشه یکم راجع به این delay توضیح بدین،مربوط به کلیر شدنه یا بعد از اونه؟ از کجا این پیغامو گرفتین.من منتظر کیرنس هستم، در واقع می خوام بدونم این چیزی که نوشتین به درد منم می خوره یا نه

ممنون

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : 2 بار تکرار پیغام clearance delay

نقل قول نوشته اصلی توسط shessam
    سلام

میشه یکم راجع به این delay توضیح بدین،مربوط به کلیر شدنه یا بعد از اونه؟ از کجا این پیغامو گرفتین.من منتظر کیرنس هستم، در واقع می خوام بدونم این چیزی که نوشتین به درد منم می خوره یا نه

ممنون
    سوال تو قسمت پست مدارک هست و از روی trace کاملا معلومه که مدرک رو واسه ایشون به DHL پست کردن.

در جواب دوستمون هم تا اونجا که میدونم مشکلی نیست و حل میشه بزودی
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : 2 بار تکرار پیغام clearance delay در DHL

سلام
    من هم دو بار با این مشکل مواجه شدم. نگران نباش حل می شه

Junior Member

Hi, I had the same problem with DHL and in my case I was waiting for I-20 and it was so urgent for me to get it on time because the semester had already been started. So in DHL website I selected USA instead of IRAN and could find the contact email of the DHL costomer service. I sent them an email explaining that this package contains only an I-20 which is considered as "legal document" sent by the university. So they processed my case in one day and released my package. They also replied my email emphasizing they have the right to check out all the packages. Anyways it is important to tell them that it contains "legal documents" because legal documents do not need to wait for clearance. Try it..!
    http://www.dhl-usa.com/CustServ/Cont...?nav=ContactUs

i-20 من بعد از اینکه سه روز تو اوهایو گیر کرد آخرش نوشت تماس بگیرید وقتی تماس گرفتم گفتن برگشت خورده ایران تحریمه؟؟ به نظرتون چیکار کنم 4شنبه پروازمه...! :'(

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)